Kaip sumažinti vaizdo dydį, neprarandant kokybės

Kodėl netgi konvertuoti vaizdo įrašą

Jei išskaičiuosite ypatingus atvejus, galite išskirti bent tris pagrindines vaizdo įrašų keitiklio įsigijimo priežastis.

Vaizdo įrašo į mobiliuosius įrenginius įkėlimas optimaliu formatu

Mobiliuosiuose įrenginiuose paprastai galite žiūrėti vaizdo įrašą tik keliuose populiariuose formatuose, o ne pritaikyti vaizdo įrašai išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose neišjungiami arba neleidžiami. Konverteriai padeda išvengti tokių apribojimų.

Be to, suspaudimo metodas ir failo skiriamoji geba atlieka svarbų vaidmenį, todėl svarbu pasirinkti programą su lanksčiais nustatymais ir idealiu atveju su savo įrenginiais.

Norėdami sutaupyti vietos kietajame diske ar debesų tarnyboje

Jei vaizdo įrašas prasidėjo, tai nereiškia, kad jis labiausiai pritaikytas jūsų įrenginiui. Paimkime pavyzdį: kanale “Lifhaker” “YouTube” mes platiname puikios kokybės vaizdo įrašą – vieno iš naujausių vaizdo įrašų MP4 failas sveria 1,32 GB, o tai trunka tik keturias minutes. Nesunku prisiminti, kad ši kokybė išmaniesiems telefonams yra visiškai nenaudinga. Vaizdo dydis gali būti supjaustytas dešimt kartų, be jokio skirtumo nebus pastebimas, bent jau 6 colio įstrižainės ekrane.

Jei nuolat kūrenate vaizdo įrašą ir saugo kietąjį diską, “Movavi Video Converter” išgelbės jus nuo būtinybės nusipirkti naujo standžiojo disko arba laikyti atmintį ant lentynų su ruošiniais. Patogumui galite importuoti visą aplanką su klipais į programą, o ne vieną kartą keisti failus.

Norėdami importuoti vaizdo įrašą į vaizdo įrašų redagavimo priemonę

Net populiarus ir rimtas redaktorius nesugeba susidoroti su visais vaizdo formatais. Ir mes netgi nekalbame apie kai kuriuos priešpėstinius ir retus išplėtimus, bet apie gana įprastus AVI ir MOV failus. Konverteris reikalingas tam, kad visada būtų galima “perduoti” vaizdo įrašų redaktorių bet kokiu formatu ir bet kokiu glaudinimo metodu.

Kaip konvertuoti video į Movavi Video Converter

Pridėjus vaizdo įrašą, turite pasirinkti tinkamą formatą. Jei optimizuojate failą kitam įrenginiui, tuomet nereikia mokytis palaikomų formatų sąrašo – tiesiog suraskite norimą modelį sąraše.

Dabar jums reikia pasirinkti vaizdo įrašo bitriną naudodami specialų slankiklį. Konverteris iš anksto informuos apie failo dydį. Paspaudžiame “Pradėti” ir laukiame.

Movavi Video Converter: vaizdo konvertavimas

Laukti, beje, reikia visiškai ne ilgai. Pavyzdžiui, pirmiau minėta 1,32 GB “MacBook Pro” 2011 m. Failo konvertavimas užtruko šiek tiek mažiau nei minutę.

5 priežastys atkreipti dėmesį į “Movavi” vaizdo įrašų keitiklį

Mes bandėme pritaikyti programos naudą į penkis punktus.

1. užmarštis

“Movavi” programa veikia su daugiau nei dvylika išplėtimų ir palaiko H.265 suspaudimo kodeką, kuris leidžia jums sumažinti failo dydį perpus, neprarandant kokybės. Pilnas formatų sąrašas pateikiamas svetainėje.

2. Greitis

Daugeliu atvejų konvertavimas užtrunka keletą sekundžių, o “SuperSpeed” režimas, pasiekiamas dirbant su kai kuriais formatais, leidžia apdoroti failus dar greičiau.

3. Įdiegto vaizdo įrašo redagavimo priemonė

“Movavi Video Converter Premium” programoje galite klijuoti skirtingus vaizdo įrašus, suskaidyti juos į fragmentus ir net atlikti nepretenzingas spalvų korekcijas. Taip pat galite pridėti subtitrus arba vandens ženklą prie vaizdo įrašo.

4. Darbas su garso

“Movavi” programa gali išgauti garso įrašą iš vaizdo įrašo ir palaikyti daugelį garso formatų. Tai reiškia, kad jums nereikia atskirų muzikos keitiklių.

5. Darbas su vaizdais

Su “Movavi Video Converter” lengva išsaugoti rėmus iš vaizdo įrašų, o kitoje programos versijoje kūrėjai planuoja pridėti klipų konvertavimo į GIF animaciją funkciją.

Nuosprendis

Rimtiems vaizdo įrašų redagavimui reikalingi sudėtingi projektai ir grafika. Dėl visko kito, “Movavi Video Converter” yra paprasta ir greita programa, kuri padės jums konvertuoti vaizdo įrašą ir paprastą diegimą.

Mes rekomenduojame išbandyti “Movavi Video Converter”, jei:

  • mėgsta šaudyti daug vaizdo įrašų, bet retai juos ištrinti. Tai ypač svarbu jauniems tėvams, norintiems suvokti kiekvieną svarbią vaiko gyvenimo akimirką;
  • vadovauti vaizdo įrašo tinklaraščiui, bet nenoriu suprasti sudėtingų redagavimo programų;
  • patinka žiūrėti filmus ir TV laidas išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane;
  • nuolat įdiekite vaizdo įrašus ir naudokite vaizdo įrašų redagavimo priemonę, kuri neanalizuoja visų formatų.

Galite atsisiųsti programą “Windows” arba “macOS” nemokamai, bet visai versijai su visomis funkcijomis turėsite sumokėti 990 arba 1 290 rublių.

Sužinokite, kaip suspausti vaizdo įrašą neprarandant kokybės →

Sužinokite, kaip sumažinti vaizdo įrašo dydį →

Sužinokite, kaip pakeisti vaizdo formatą →

Parsisiųsti Movavi Video Converter →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 82 =