5 najlepších aplikácií pre iOS pre sledovanie lietadiel

Ak neustále lietate, stačí poznať plán lietadla tak, aby ste neboli pozadu na let. Aby ste to dosiahli, existuje niekoľko vhodných aplikácií na sledovanie lietadiel, ktoré vám poskytnú neoceniteľnú službu. Takže, ktoré z nich sú najlepšie?

FlightBoard

FlightBoard bol navrhnutý v súlade s dizajnom vynikajúcej informačnej tabule, ktorá sa nachádza na letisku Charles de Gaulle v Paríži. A toto je aplikácia, ktorú je potrebné nainštalovať na každý smartphone každého cestujúceho. FlightBoard zobrazuje údaje, ktoré môžete získať na termináli ktoréhokoľvek letiska. Môžete si pozrieť rôzne lety, sledovať odchod a príchod lietadiel, ako aj sledovať ďalšie užitočné informácie. Ak poznáte číslo letu alebo kód letiska, budete môcť získať ešte podrobnejšie informácie o plánovaných letoch.

LoungeBuddy

LoungeBuddy vám pomôže získať informácie o 500 najväčších letiskách po celom svete. Poukazovať na svojej kreditnej karty a rokov, môžete vidieť, aké služby a rekreačné oblasti, vám môže poskytnúť zdarma alebo za určitý časový poplatok, navyše máte možnosť filtrovať rekreačnej oblasti, ak budete potrebovať nejaké vybavenie. Samozrejme, rovnako ako v iných aplikáciách, môžete tiež sledovať všeobecné informácie o letoch, ktoré vás zaujímajú.

Aplikácia vo vzduchu

App vo vzduchu – je to skvelý spoločník pre tých, ktorí by sa, a možno sa bojí, čaká na jeho letu na letisku. Aplikácia zobrazuje zaujímavé a užitočné informácie o letisku, na ktoré sa chystáte, poskytuje niekoľko tipov a tipov. Napríklad, kde sú zásuvky, bezplatné Wi-Fi, kaviareň alebo niektoré konkrétne obchody. Pri každom rada môže hlasovať pre ďalšiu to nie sú vyradené, a pomohol s ostatnými cestujúcimi. Akonáhle sa dostanete na letisko, môžete si zobraziť stav vášho letu, karty väčšine letísk, ako aj pre komunikáciu s cestujúcimi letu, ktorý už prešiel checkpoint. A čím viac cestujete, tým viac úspechov sa zobrazí vo vašom profile. Keď budete vo vzduchu, budete môcť sledovať polohu vášho lietadla v reálnom čase. Avšak, ak chcete získať niektoré ďalšie funkcie, budete musieť urobiť vstavaný nákup.

Flightradar24 Pro

Flightradar24 Pro v reálnom čase poskytuje najkomplexnejšie a najpodrobnejšie informácie o rôznych letoch po celom svete. Stačí spustiť aplikáciu a uvidíte stovky lietadiel po celom svete vrátane tých, ktoré lietajú priamo nad vami. Kliknite na niektorú z nich a zobrazia sa vám podrobné informácie o trase, nadmorskej výške, rýchlosti, presnej polohe lietadla.

MiFlight

Ak chcete užitočne tráviť čas, potrebujete vedieť, koľko je na sklade. MiFlight používa obrovské množstvo zdrojov, ktoré vám povedia, ako dlho prejdete kontrolnými bodmi. Je to obzvlášť výhodné počas prázdnin, keď sú letiská preplnené. Stačí spustiť MiFlight, vybrať si letisko a terminál a ihneď dostanete informácie, ktoré potrebujete. Aplikácia v súčasnosti podporuje približne 50 letísk a umožňuje prístup k ich terminálovým kartám. Informácie o najväčšom z nich sú neustále aktualizované v priebehu niekoľkých hodín.

cez iMore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 67