10 przydatnych aplikacji na Androida, których nie możesz znaleźć w Google Play

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że aby zainstalować programy opisane poniżej, musisz aktywować specjalne ustawienie w opcjach gadżetu. Nazywa się “Pozwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł”. Jego lokalizacja w innym oprogramowaniu może się nieznacznie różnić, więc szukaj odpowiednich instrukcji na forach.

Amazon Underground

Amazon Underground

Amazon Underground to drugi najpopularniejszy katalog aplikacji po Google Play. Pomimo faktu, że jego zawartość jest gorsza od sklepu Google, obecne są wszystkie najbardziej znane programy. Tak więc, jeśli kiedykolwiek zbanowałeś Google’a, możesz użyć tego katalogu jako alternatywy. Ale główną cechą Amazon Underground są eleganckie promocje, podczas których możesz otrzymać wiele programów za darmo.

Pobierz Amazon Underground →

Xposed Framework Installer

Xposed Framework Installer Xposed Framework Installer

Xposed Framework to specjalne środowisko do uruchamiania dużej liczby narzędzi zaprojektowanych w celu wprowadzenia kosmetycznych lub funkcjonalnych zmian w systemie operacyjnym. Aby to zrobić, potrzebujesz uprawnień administratora, ale wynikające z tego bonusy są tego warte. Więcej informacji o projekcie Xposed można znaleźć tutaj.

Pobierz Xposed Framework →.

MiXplorer

MiXplorer MiXplorer

Niektórzy użytkownicy uważają, że MiXplorer jest najszybszym, najpiękniejszym i najbardziej funkcjonalnym menedżerem plików dla systemu Android. Po zapoznaniu się z tym programem zrozumiesz, że ta opinia nie jest bezpodstawna. Ponadto MiXplorer jest całkowicie darmowy i nie zawiera reklam.

Pobierz MiXplorer →

Videoder

Videoder Videoder

Autor Videoder twierdzi, że jego program jest używany przez 20 milionów użytkowników. Nie bądźmy zbyt niegrzeczni co do wiarygodności tej liczby, ponieważ narzędzie jest naprawdę przydatne. Dzięki niemu możesz nie tylko pobierać dowolny film z YouTube w pożądanej jakości, ale także zapisywać ścieżki audio w formacie MP3.

Pobierz Videoder →

ViPER4Android

ViPER4Android ViPER4Android

Program ten jest dobrze znany wszystkim koneserom dobrego dźwięku na Androida. W rzeczywistości jest to korektor z tak wieloma efektami, że będziesz potrzebować więcej niż godzinę na jego skonfigurowanie, a także świetne ucho. Ale po tym każdy odtwarzacz muzyki w twoim telefonie będzie brzmiał idealnie.

Pobierz ViPER4Android →

TubeMate

TubeMate TubeMate

Z oczywistych powodów Google zakazuje umieszczania w swoim katalogu aplikacji przeznaczonych do pobierania filmów z serwisu YouTube. Dlatego narzędzie TubeMate można pobrać tylko z witryn stron trzecich. I naprawdę warto, ponieważ dzięki niemu możesz łatwo zapisać dowolny film z YouTube w odpowiedniej jakości.

Pobierz TubeMate →

NewPipe

NewPipe

Każdy, kto zdecyduje się wyjść z coraz trudniejszego uścisku Google, będzie musiał wybrać zastępstwo dla licznych aplikacji tej firmy. NewPipe to łatwy i darmowy klient alternatywny dla serwisu YouTube, który nie korzysta z interfejsów API i usług Google.

Pobierz NewPipe →

AdAway

AdAway

AdAway to radykalne narzędzie do ostatecznego i nieodwołalnego niszczenia reklam na urządzeniu z Androidem. Wystarczy zainstalować to narzędzie, nacisnąć jeden przycisk i zapomnieć o banerach reklamowych na zawsze we wszystkich swoich przejawach.

Pobierz AdAway →

Mobdro

Mobdro Mobdro

Mobdro umożliwia oglądanie programów z dużą liczbą kanałów satelitarnych i kablowych. Wszystkie są wygodnie rozprowadzane wśród krajów i tematów, istnieje możliwość zapisania najciekawszych w ulubionych. Wersja premium programu umożliwia nagrywanie programów telewizyjnych.

Pobierz Mobdro →

SCR Screen Recorder

SCR Screen Recorder

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego ten wspaniały program nie trafił do administracji Google Play, ale został usunięty z oficjalnego katalogu. Nic nie skandalicznego SCR Screen Recorder, ale po prostu służy do rejestrowania tego, co dzieje się na ekranie smartfona lub tabletu w pliku wideo (screencast). W przeciwieństwie do wielu konkurentów, narzędzie może działać na dowolnym oprogramowaniu układowym Androida, począwszy od wersji 4.0.

Pobierz Screen Recorder SCR →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 + = 55