3 “Android” lygintuvus, kurie pagerins muzikos garso kokybę

Beveik visose šios kategorijos programose matysite tuos pačius garso nustatymus. Visa, nes “Android” ekvalaizeriai naudoja tas pačias sistemos funkcijas (API), kurias trečiosios šalies kūrėjams atidarė OS. Dėl to tokios programos skiriasi tik sąsaja, papildomų lustų buvimu, reklamos kiekiu ir kaina.

Todėl, norint rasti vertų dėmesio ekvalaizerių, labiausiai pagrįsta išmesti nepatogius, zabagvannye, per brangus ir piktnaudžiaujamas programas. Žemiau yra programos, kurios išlaikė tokį pasirinkimą.

1. Ekvalaizeris FX

Minimalus ekvalaizeris su 12 iš anksto nustatytais skirtingų muzikos stilių profiliais. Galite juos redaguoti pagal savo skonį ir išsaugoti savo profilius. Programa gali sukurti erdvinio garso efektą, stiprinti bosą ir maksimalų įrenginio garsą.

Po “Equalizer FX” įdiegimo pranešimų skydelyje pasirodys piktograma, kurioje galite greitai pereiti į ekvalaizerio meniu iš bet kurios atviros programos. Be to, “Equalizer FX” gali savarankiškai įjungti ir išjungti, kai paleidžiate arba pristabdote garso atkūrimą.

Laisvojoje versijoje nėra jokių apribojimų, bet jame rodomi skelbimai. Skelbimus galima išjungti už 99 rublių.

2. Ekvalaizeris – Bass Boost

Šis ekvalaizeris yra panašus į funkcijas ir patogumo lygį su FX. Arsenale ten yra 10 skirtingų žanrų nustatymų, o vartotojas gali kurti savo. Programa taip pat palaiko visus standartinius efektus: boso stiprinimą, tūrio padidėjimą ir erdvinį garsą.

Ekrano piktograma pranešimų skydelyje leidžia greitai pasiekti garso nustatymus. Programa gali būti įjungiama, kai prijungiama ausinės arba įjungiamas įrenginys – priklausomai nuo pasirinktų parametrų. Tik išjungus, jis nepamiršo paskutinio aktyviojo profilio ir pakeičia jį į standartinį.

“Equalizer” – “Bass Boost” pliusai galite įtraukti gražių pakeitimo temų, tačiau dauguma jų yra prieinama atlikus mokėjimą 99 USD. Sukurkite daugiau nei vieną muzikos profilį ir padidinkite maksimalų garsumą, taip pat galite atlikti tik mokamą versiją, kuri taip pat neturi reklamos.

3. Tikslus tomas

Ši programa jungia ekvalaizerio funkcijas su papildomomis garso valdymo funkcijomis. Kaip ir ankstesnėse programose, “Precise Volume” yra parengtų muzikos stilių (septynių dalių) profilių rinkinys ir galimybė pritaikyti naujus. Paraiška taip pat gali padidinti apimties ribas, didinti bosą ir sukurti erdvinio garso efektą.

Dėl pranešimų skydelio “Tikslios” garsumo piktograma visada galite greitai pasiekti ekrano meniu.

Tarp papildomų programos ypatybių – didžiausias ausinių kiekis, kuris gali apsaugoti jūsų klausą. Be to, “Precise Volume” leidžia konfigūruoti visų sistemos garsų profilius. Taigi, galite nustatyti daugialypės terpės, skambučių ir kitų garsų garsumą ir išsaugoti juos kaip garso schemą, pavyzdžiui, biure ar kino teatrui. Ateityje pakanka aktyvinti šią schemą, norint paruošti prietaisą reikalingoms darbo sąlygoms.

Visi aukščiau išvardyti “tiksliojo tūrio” bruožai yra nemokami. Norėdami gauti dar daugiau galimybių valdyti įrenginio garsą ir pašalinti reklamą, turite sumokėti 140 rublių.

Atkreipkite dėmesį

Jei įrenginio nustatymuose matote iš anksto įdiegtą ekvalaizerį, integruotą į OS, tai tikrai turi daugiau funkcijų nei bet kuri trečiosios šalies programa. Tokiu atveju įdiegti kitą “Google Play” ekvalaizerį nėra prasmės. Be to, kai kurie muzikos grotuvai turi savo ekvalaizerius, taip pat nereikia papildomos programinės įrangos.

Taip pat turite suprasti, kad nustatytas ekvalaizeris gali neveikti kai kurių muzikos grotuvų. Nustatykite suderinamumą lengviausia per patirtį.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − 55 =