3 geriausi “Android” garso knygų grotuvai

Norėdami klausytis knygos planšetiniame ar išmaniajame telefone, galite naudoti įprastą muzikos grotuvą. Tačiau šiam tikslui gerokai geriau tinka specialus garso įrašų grotuvas.

Pirma, tokia programa prisimena pažangą: kai atkuriamas garso failas, jis atkuriamas ne iš pradžių, o nuo paskutinių išklausytų sekundžių. Antra, galite sukurti žymes, kad grįžtumėte į pasirinktas knygos akimirkas.

Be to, garso įrašų grotuvuose yra specialūs rewind režimai, kurie padeda lengvai valdyti garso srautą, o ne prarasti pasakojimo giją.

Šios ir daugelis kitų galimybių rasite šiose programose.

1. “Smart Audiobook” leistuvas

Šiame grotuve yra viskas, ko jums reikia norint patogiai klausytis garso knygų: nuo sinchronizavimo žymių ir atkūrimo pozicijų tarp įrenginių iki nuimamų sąsajų temų.

Galite tinkinti mygtukus, kad kai spustelėsite knygą, jūs sukursite keletą sekundžių į priekį ar atgal. Tai labai patogu, jei norite iš naujo išgirsti ankstesnį arba praleisti kitą fragmentą. Galite valdyti garso srautą žaidėjų sąsajoje arba valdiklyje pranešimų skydelyje.

“Smart Audiobook Player” leidžia jums keisti atkūrimo greitį. Paraiškoje yra garso stiprintuvas, skirtas pernelyg ramiems įrašams ir ekvalaizeriui.

Žaidėjas gali automatiškai reaguoti į įvairius įvykius, kurie įvyksta naudojant įrenginį. Pavyzdžiui, jis pradeda groti, kai tik vartotojas sujungia ausines. Arba jis išsijungia, kai įtaisas ilgą laiką lieka, kad nebūtų trukdomas savininkas miegoti.

Tarp originalių lustų “Smart Audiobook Player” verta paminėti simbolių sekciją. Čia galite įrašyti simbolių pavadinimus ir aprašymus, kad nebūtų painiojami ilgų kūrinių simboliai.

Per mėnesį galite visiškai nemokamai naudotis grotuvu. Po šio laiko “Smart Audiobook Player” sinchronizavimas, žymės, ekvalaizeris ir kitos funkcijos nebebus pasiekiamos, kol nebus įsigyta pilna versija.

2. Klausykite grotuvo grotuvą

Žaidėjas, kuris gali būti laikomas “Smart Audiobook Player” alternatyva. Sinchronizuoti žymes tarp prietaisų ir pozicijas, EQ, tūrio, galios, miego laikmatis ir nustatyti automatinį veiksmų – visa tai taip pat dalyvauja Klausyti Audioknygos Player.

Programa taip pat turi valdiklį pranešimų skydelyje, leidžia reguliuoti atkūrimo greitį ir pasirinkti intervalus, skirtus greitam perdavimui.

Be to, turite išsamius sąsajos nustatymus. Jūs netgi galite pakeisti grotuvo valdymą, priskirdami jums reikalingas komandas įvairiems gestus.

Klausykitės “Audiobook Player” nėra nemokamos bandomosios versijos. Bet kūrėjas pažadėjo grąžinti lėšas kiekvienam nelaimingam vartotojui per septynias dienas nuo pirkimo.

3. Garso knygos grotuvas

Jei jums nereikia daugybę nustatymų ir funkcijų, pažvelkite į “Material Audiobook Player”. Ši programa suteiks jums tik būtiniausias funkcijas paprastoje ir stilingoje sąsajoje. Tarp jų – žymės, valdiklis, skirtas valdyti grotuvą, pasirinkti atkūrimo greitį, perverti fragmentais ir miego laikmatis.

Tačiau “Material Audiobook Player” nėra integruoto ekvalaizerio, stiprintuvo ir kitų naudingų funkcijų. Paraiška taip pat nepalaiko duomenų sinchronizavimo tarp įrenginių.

Tačiau šis grotuvas yra visiškai nemokamas ir nerodo skelbimų.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 25