4 aplikacje, które będą tłumaczyć tekst na zdjęcia

Aby użyć dowolnego z wymienionych tłumaczy, wystarczy otworzyć gotową migawkę lub zrobić nową bezpośrednio w interfejsie programu.

1. “Yandex.Translator”

  • Koszt: bezpłatnie.
  • Tłumaczenie zdjęć offline: nie.

Możesz zapisać wybrane tłumaczenia wykonane przez ten program w postaci kart. Są wygodne w użyciu w specjalnym trybie powtarzania, aby zapamiętać obce słowa nadrukowane na zdjęciach. Ponadto Yandex.Translator przechowuje historię tłumaczeń i jest w stanie automatycznie rozpoznawać języki.

Yandex.Translator →

2. “Microsoft Translator”

“Microsoft Translator” przechowuje również historię tłumaczeń i pozwala tworzyć oddzielne wpisy w “Ulubionych”, aby nie stracić ich z oczu. Aplikacja automatycznie określa język tekstu na zdjęciu i wyświetla tłumaczenie natychmiast po rozpoznaniu – nie trzeba wybierać słów palcem, jak u innych tłumaczy. Z drugiej strony nie można skopiować rozpoznanego tekstu.

“Microsoft Translator” →

3. “Google Translator”

“Google Translator” obsługuje wszystkie podstawowe funkcje translatora zdjęć: historię wyświetlania, możliwość zapisywania poszczególnych tłumaczeń i automatycznego wykrywania języka na zdjęciach. Jednocześnie program jest wyjątkowy, ponieważ umożliwia natychmiastową translację tekstu w polu widzenia kamery, nawet przed utworzeniem zdjęcia.

Tłumacz Google →

4. ABBYY Lingvo

Ta aplikacja nie nadaje się do tłumaczenia całych zdań, ale wykonuje doskonałą pracę z pojedynczymi słowami. Szczegółowe słowniki ABBYY zawierają synonimy, interpretacje, przykłady użycia i wiele innych informacji przydatnych w tłumaczeniu i uczeniu się języków. Program zaimplementował system kart (tylko iOS) dla wygodnego zapamiętywania słów.

ABBYY Lingvo →

Czytaj także:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 64