4 “cool” “Android” programos dienoraščių kūrimui

Kelionė

Skaitmeninis dienoraštis yra daug lengviau sėdėti prie kompiuterio, nei įrašyti įrašus į miniatiūrinę mobiliojo telefono klaviatūrą. Šiuo požiūriu programa “Kelionė” yra beveik tobulas: jūsų “Android”, “macOS” ir “Windows” užrašai gali būti saugomi “Google” diske. Tokiu atveju galite įdiegti programą, “Chrome” plėtinį arba naudoti žiniatinklio sąsają.

“Journey” įrašuose galite palikti geometrinę, orų santrauką, atvirutės lipduką, nuotrauką ar vaizdo įrašą. Pažymėtina, kad programa automatiškai aptinka judesį ir siūlo pridėti tokią veiklą kaip bėgiojimas ar skraidymas lėktuvu. Labai neįprasta galimybė, kuri paprastai neturi konkurentų.

Mokama kelionės versija suteikia dar daugiau įdomių funkcijų. Taigi, vartotojas gauna papildomus teksto formatavimo įrankius, naktinę dizaino temą, sinchronizavimą su “Google Fit”. Be to, galėsite naudoti prietaisų skydelį, kuriame nustatytos dienos, iš kurių prietaisų buvo peržiūrėtos pastabos.

Paraiška pateikiama pagal Materialinio dizaino kanonus ir yra visiškai išversta į rusų kalbą.

Penzu

Dienoraštis yra tikra jūsų gyvenimo kronika. Yra daug komiksų situacijų aprašymų, klastingų likimo išpuolių ir Napoleono planų ateičiai. Žinoma, kol kas visa ši informacija turėtų likti slapta, apie ją nereikia žinoti ne arti, nei atsitiktinių stebėtojų. Kaip paslėpti savo pastabas iš smalsių akių?

Tam Penzu autoriai naudoja 256 bitų šifravimą. Ši parinktis yra prieinama vienkartiniam mokesčiui. Tačiau galite naudoti įprastą PIN užraktą visai programai ir atskiriems dienoraščiams.

“Pro” versija atveria dienoraščių, asmeninių dangtelių, žymų ir šriftų skaičių, taip pat leidžia rašyti pastabas į Penzu asmeninę dėžutę.

Dienos leidinys

Vienas ir tas pats asmuo vienu metu gali laikyti kelis dienoraščius: asmeninį, šeimos, darbo. Rūšiuoti juos žymėmis nėra taip lengva. Todėl dienos žurnalas siūlo rūšiuoti įvykius į aplankus. Tai tikrai patogu, jei nenorite išmesti prisiminimų chaotiškame sandėliuke.

Kiti dienoraščio privalumai bus vertinami studentų ir žmonių, dirbančių masinių komunikacijų srityje. Pirma, “Day Journal” siūlo gerą teksto redaktorių. Čia yra simbolių ir žodžių skaitiklis, teksto formatavimas ir viso ekrano režimas. Antra, galite įrašyti diktofono įrašą iki dviejų minučių. Tiesa, investicijos į žiniasklaidą yra atviros tik mokamiems abonentams. Trečia, visada yra dešimt nuotaikų, taip pat ypatingos svarbos ženklas.

Patikrinkite “Day Journal” nustatymus, kad pasirinktumėte išdėstymą, nustatytumėte šriftus, nurodyti maksimalų priedų dydį arba prijunkite “Dropbox”. Yra daug variantų, nesuprantami jie gali būti nurodyti nuorodos skyriuje.

Diaro

Popieriaus dienoraščių gerbėjai žino, kaip sunku organizuoti užrašus, kad juos būtų galima rasti, jei reikia, per protingą laiką. Paprastai, žinoma, yra žymės ir spalvoti lipdukai. Bet jie ne visada padeda, todėl jūs turite atidaryti pirmąjį puslapį ir apversti viską. “Diaro” kūrėjai žino problemą ir siūlo savo sprendimą.

Taigi, programa turi galingą įrašų rūšiavimo sistemą pagal kategorijas, etiketes, kūrimo datą ir vietą. Be to, yra paieškos eilutė, filtruojanti įvykius pagal raktinius žodžius. Tačiau jis veikia ir pavadinimuose, ir užrašų turinyje su registru.

Apmokėta “Diaro” versija atveria duomenų sinchronizavimą su “iOS” ir “Kindle Fire” įrenginiais, taip pat pašalina reklamą. Deja, švarus ir labai patrauklus dienoraščio interfeisas atskiedžiamas baneriu. Žinoma, tai nesutrukdys vartotojams, ypač jei paminėsime lokalizavimo ir koregavimo kokybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 88