5 “Android” programos, padėsiančios mesti rūkyti

Noriu jus nedelsiant įspėti, kad šios “Android” programos nėra panacėja. Pirmoji ir svarbiausia sėkmės sąlyga yra jūsų tvirtas troškimas ir valios. “Smartphone” programinė įranga gali būti geras pagalbinis įrankis, kuris anksčiau užtikrins norimą rezultatą.

Tiesiog mesti rūkyti hyperactive

Ši programa bando dirbti pagal jūsų logiką, parodydama visas gyvenimo be cigarečių pranašumus. Kai pirmą kartą pradėti, jums reikės įvesti vidutinį skaičių rūkyti per dieną, išlaidų cigarečių, taip pat nurodykite datą, kada galite nustoti rūkyti. Po to programa parodys jūsų abstinencijos laiką, praleistų pertraukų skaičių, sutaupytą laiką ir pinigus. Dėl papildomos motyvacijos yra naudos sistema ir integruotas pokalbis su tais pačiais sergančiaisiais.

Mesti rūkyti lėtai

Yra keletas skirtingų taktikų atsikratyti tabako. Kai kurie mesti rūkyti tuo pačiu metu, kiti linkę tai daryti lėtai ir palaipsniui. Jiems sukurti prašymą “Mesti rūkyti lėtai”. Jis jums parengs specialų planą kasdien sumažinti cigarečių skaičių ir stebės jo įgyvendinimą. Vartotojų patogumui programa įdiegia darbalaukyje valdomą valdiklį ir priminimus, kurie signaluos jums apie reguliarios nikotino dozės vartojimo laiką. Jau lieka tik išmokti save griežtai laikytis šios programos rekomendacijų.

QuitNow!

QuitNow yra viena iš populiariausių tokio pobūdžio programų. Be dienomis be cigarečių ir sberezhonnyh pinigų skaičiuokliai, tai rodo, kad svarbu gerinti savo sveikatą pažangą, kuri turėtų suteikti papildomą stiprumas ir kietumas įgyvendinti savo ketinimą mesti rūkyti. Be to, galite kalbėtis su kitais “metimo meistrais”, kurie padės jums patarti, patirti ar tiesiog linksminti.

Mano paskutinė cigarete

Ši programa pasirinko paprastą, bet puikią būdą skatinti rūkymą nutraukti. Baimė dėl mirties yra vienas iš efektyviausių argumentų, čia jis naudojamas visais sugebėjimais. Naudingumas parodo mums siaubingus rūkalio vidinių organų vaizdus su atitinkamais paaiškinimais. Pagrindiniame ekrane pamatysite savo širdies, plaučių ir kraujotakos sistemos valymo procesą, kai atsisakysite rūkyti. Pasak kūrėjų, šie duomenys gaunami iš rimtų medicininių tyrimų, kad juos būtų galima pasitikėti.

Gaukite turtingą ar mirštantį rūkymą

Naudingumas Get Rich or Die Rūkymas yra skirta tiems žmonėms, kurie nėra pernelyg susirūpinęs sveikatai, tačiau nerimauja dėl savo rankinėje turinį. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas kiek gražaus daikto ir malonumai galite sau leisti, jei nustosite paversti savo pinigus į tabako dūmų. Jums reikia nurodyti dalykas, kad jūs norite nusipirkti vertę, ir programa tada apskaičiuoja dienų susilaikymas nuo cigarečių skaičių reikės išsaugoti šią sumą. Tada galite pasigirti nauju telefonu ar nešiojamuoju kompiuteriu prieš kitus vartotojus ir taip toliau stiprinti jų pasiryžimą atsikratyti blogų įpročių.

Kokius kovos su rūkymu metodus naudojate?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 77 =