Açık GApp’ler, üçüncü taraf ürün yazılımı uygulamalarının ve Google hizmetlerinin yüklenmesine yardımcı olur

Tecrübesi olan kullanıcılar, cihazlarında gerekli uygulamaları ve Google hizmetlerini nereden indireceklerini ve kurduklarını uzun zamandır biliyorlar. Ancak, acemi için bu görev zorluklara neden olabilir. Sonuçta, sadece istenen paketi Web’de bulmak değil, aynı zamanda gadget’ları için uygun olanı seçmek de gereklidir.

Açık GApps, uzun yıllar boyunca alternatif uygulamalar ve hizmetler üretmektedir. Bu projedeki yeni yardımcı program sayesinde bu montajları sadece birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Program, işlemcinin mimarisini ve akıllı telefonunuzda veya tabletinizde yüklü işletim sisteminin sürümünü otomatik olarak belirler ve ardından gerekli paketi seçer.

GApp'leri aç Açık GApp'ler: İşletim sistemi sürümü seçimi

Seçim süreci, sihirbaz yardımıyla gerçekleştirilir ve son aşamada, kurulacak paketin paketini bağımsız olarak seçmemiz gerekir. Pek çok seçenek vardır: en az Google’dan sadece Google Play’i ve çalışması için gerekli olan hizmetleri içerir. Bu, kompozisyonundaki hemen hemen tüm Google uygulamalarını içerir.

Açık GApp'ler: paket sürümü Açık GApp'ler: ayarlar

Bu uygulama, Google’ın üçüncü taraf bir firmware programını ilk defa yüklemek isteyen kullanıcılar için yararlıdır ve aynı zamanda bu şirketin mevcut uygulamalarını ve servislerini cihazınızda kolayca güncellemenizi sağlar.

Açık GApp’leri geliştiricinin web sitesinden veya Google Play uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Açık GApp’leri indirin →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 63 =