Android için Bitwalking: Yürüme ve koşma karşılığında dijital para birimi

İlk kez, Bitwalking şirketi geçen yılın sonunda kendini ilan etti. Medya, başlangıç ​​fikrini hemen atmıştır: kullanıcı uygulamayı ücretsiz olarak indirir ve fiziksel aktivite için parasal bir ödül alır.

Tek hayal kırıklığı, testin Afrika kıtasının seçilmiş ülkelerine verildiği erken bir aşama olmasıydı. Daha yakın zamanlarda, teknoloji tüm dünyada keşfedilmiştir.

Bit Gezintisi Nasıl Çalışır?

Uygulama, bir kişinin nasıl para kazandığını bile fark etmeyecek şekilde inşa edilmiştir. Sadece bir hesap açmanız ve bir cep telefonu numarasına bağlamanız gerekiyor. Bundan sonra, Bitwalking size günlük kazancınızı hatırlattığı bildirim panelinden asılacaktır.

Uygulama, bakiyeyi günde bir kez kontrol eder, ardından tasarrufları hesabınıza aktarır. Her zaman başarıya hayran olabilirsiniz.

Bit Gezintisi: Denge Bitwalking: Günün dengesi

Makul bir soru ortaya çıkıyor: ücretin hangi parayla hesaplanıyor? Hayır, ruble veya dolar değil ve kendi birimi Walking Dolar (W $). Geliştiricilere göre, bir kripto para birimi gibi evrensel bir ödeme aracıdır.

Fark, Bitwalking’in akıllı telefonun hesaplama gücü nedeniyle bir kuruş kazanmaması. Sadece bir GPS alıcısına ihtiyacı var. Maalesef başka teknik detay yok. Aksi takdirde dijital özgürlük elde ederiz: Dünyada herhangi bir yere para transfer edebilir, nakit para çekebilir veya online mağazada harcama yapabilirsiniz.

Teori ile anladım. Şimdi işlerin nasıl yapıldığı hakkında:

  • Bitwalking, yaklaşık 1 kilometre geçiş için 0,1 W $ kaydeder. Böylece, 1 W $ 10 000 adımına eşittir. Koşu da dikkate alınır.
  • Uygulama, projenin yazarlarının aksini ikna etmesine rağmen, uygulama batarya üzerindeki yükü arttırır.
  • Program kararlı değildir, ancak geliştiriciler genellikle güncellemeleri yayınlar. İOS sürümü hala geliştirilme aşamasındadır.
  • Verilerin akıllı bilezikler ve saatler ile senkronizasyonu yoktur. Geliştiriciler daha sonra yapmaya söz veriyor.
  • İşlemler henüz çalışmıyor. Bir iç mağaza ile aynı hikaye. Herhangi bir şey satmaz, ancak istenen ürünlere oy vermeyi teklif eder: fitness araçlarını kullanmadan önce ve artık web servislerine abonelik ücreti ödenir. Yaklaşık fiyatlar da, hayır.

Bitling: İşlemler Bit gezinti: mağaza

Genel olarak, bir başlangıcının, kendini nasıl telafi edeceğini ve kötü bir şekilde desteğe ihtiyaç duyduğunu göstermediği ile ilgili tüm ipuçları. O zaman neden açılsın? Kullanıcıları çekmek ve potansiyel ortaklara sayı göstermek.

Örneğin Nokia ortak bir PR kampanyasına katılmayı kabul etti: Brezilyalı São Paulo’daki Futurecom Konferansı katılımcıları tarafından toplanan tüm Yürüyen Dolar, gerçek paraya aktarılacak ve hayır kurumlarına gönderilecek. Geri kalanında – sürekli bir sis.

Gelecekteki satın alma umuduyla şimdi tasarruf etmeye değer olduğunu düşünüyor musunuz?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 31 =