Android için en iyi 5 en iyi spor uygulamaları

Yine de beş yıl önce hiç kimse çok sayıda insan için bir cep telefonunun en popüler ve etkili spor aracı haline geleceğini kimse tahmin edemezdi. Onların yardımı ile egzersizlerinizi takip etmek, istatistikleri toplamak ve gelecekteki oturumları planlamak için gerçekten elverişli olduğu ortaya çıktı. Tek kelimeyle, artık akıllı telefonunuz kişisel antrenörün yerini alabiliyor. Bugün, Google Play uygulama mağazasında koşu, yüzme, zayıflama, bisiklete binme ve sadece yürüyüş için her zevke uygun program bulunmaktadır. İlk beşini seçtik ve bunları dikkatinize sunduk.

Endomondo Spor Takibi

Bu program, diğer birçok spor izleyicisi gibi, görünüşü sırasında sadece koşucular için tasarlandı. Ancak zamanla, daha fazla yeni özellik eklendi ve kademeli olarak Endomondo, fiziksel aktivitelerinizin neredeyse her birini düzeltmek için uygun bir araç haline geldi. Buna sosyal bileşeni, tüm popüler platformlar için müşterinin kullanılabilirliğini, ses eğitmenini, sanal ve gerçek rakiplerle rekabet olasılığını ve diğer birçok kullanışlı işlevi ekleyin. İncelememiz.

Sworkit

Bu programın değeri, günümüzde çok popüler olan bu tür aralıklı eğitim için bir cep koçu olması, ama aynı zamanda, yoga dersleri, antrenmanın ana bölümünden önce ısınmak, ısınmak için yardımcı olacaktır. Buradaki tüm egzersizler herhangi bir ekipmana ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilir ve asla tekrar edilmez, bu da eğitim sırasında sıkılmanıza izin vermez. Bu çok yönlülük Sworkit’i ev sınıfları için en iyi cep koçu yapar. Genel Bakış.

Nike Eğitim Kulübü

Bizden önce, profesyonel sporcular ve Nike antrenörleri tarafından tasarlanan 60’tan fazla seans için planlar içeren tam teşekküllü bir eğitim kompleksi. Programda sunulan toplam egzersiz sayısı 100’den fazladır, çoğu sadece kendi bedenlerinin ağırlığı ile gerçekleştirilir. Bu programı yükleyerek ve bir sanal eğitmenin rehberliği altında çalışmaya başladığınızda, her bir kompleksin ve video gösterimi de dahil olmak üzere alıştırmalarının detaylı açıklamalarını alacaksınız. Siz ilerlerken, ek talimatlar alacaksınız ve egzersiz yapmak için ödüller bile alacaksınız.

RunKeeper

Bu uygulama Endomondo’ya en yakın rakibidir ve aynı işlevselliğe sahiptir. Şu anda, uygulama 25 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır ve bu rakam kalitesini ve yeteneklerini göstermektedir. Bu cep koçunun yardımıyla antrenmanlarınızın detaylı geçmişini görüntüleyebilir, yeni kişisel kayıtlarınızı izleyebilir ve detaylı bir ders planı hazırlayabilirsiniz. Facebook ve Twitter ile entegrasyon sayesinde uygulama güçlü bir sosyal bileşene sahiptir.

Sadece 6 Hafta

Uygulama deposunda, 100 kez sıkılmayı öğretmek için kısa bir süre içinde söz vermeyi bekleyen pek çok program var, 20 kere yukarı çek. Arka planda, sadece 6 Hafta, güzel, iyi tasarlanmış arayüzü, gerçek ilerleme programı ve çok yönlülüğü ile öne çıkıyor. Fiziksel uygunluk testinin sonuçlarına, hatırlatmalarla eğitimlerin programına, egzersizlerin detaylı istatistiklerine dayanan zorluk seviyesi seçimi vardır.

Spor taraftarları için iyi uygulamaların bu listesinde, elbette, sona ermez, ve eminim ki yorumlarınızla tamamlayacaksınız.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − = 86