“Cyanogen OS 13.1” programinės įrangos eksperimento režimai buvo įtraukti

2016 m. Vasario pabaigoje “Cyanogen” interneto dienoraščio įrašas pasirodė, kai buvo įvesta “ypatingos paskirties era”. Dvidešiškas pavadinimas paslėpė pažangios mobiliosios platformos skelbimą su santrumpa MOD. Paprasčiau tariant, programinės įrangos kūrėjai turi prieigą prie “Android” gelmių, kur anksčiau tik “Google” iškasdavo tik ekspertai. Dabar bet kuri programa gali būti perrašyta “mod” (modulyje), kuri bus vietinė operacinei sistemai. Tai padidins naudotojų patirtį ir labiau sąveikaus su programa.

Paskelbimo metu nebuvo aišku, kokie modai skiriasi nuo iš anksto įdiegtos programinės įrangos. Atrodė, kad “Cyanogen” sugedo netinkamu keliu ir pakeičia keletą standartinių “Android” programų su trečiųjų šalių analogais. Pavyzdžiui, tai buvo “Google” skambutis “Cyanogen OS 12”, ant kurio įdiegta “Truedialer”.

Tiesą sakant, pasirodė esąs daug geresnis. Taip, yra papildoma programinė įranga, bet ji nekeičia numatytosios programinės įrangos ir nėra įjungta pagal numatytuosius nustatymus. Kaip tai veikia? Pažvelkime į tą pačią numerių rinkiklį.

Skype mod

Kokia yra nuodėmė, kad paslėptų, siaurai suplanuotos alternatyviosios “Android” mados – didelių kompanijų likimas, turintis rezervą savo produktams reklamuoti siauruose ratuose. Ypač todėl, kad, matyt, “Cyanogen” prisiima pinigus trečiosios šalies funkcijoms priskirti. Bet vis tiek reikia atkreipti dėmesį į “Microsoft”: bendrovė džiaugiasi bendradarbiavimu ir skatina kurti konkuruojančių ekosistemų projektus. Paimkite, pavyzdžiui, Sprightly – mobiliojo padėjėjo paruošti koliažus ir reklamines medžiagas. “Microsoft Garage” yra panašių pokyčių.

Apskritai, nenuostabu, kad keturi “Microsoft” produktai iš karto tapo “Cyanogen OS 13.1” modifikacijomis. Pradėkime nuo “Skype”. Čia jis pastatytas tiesiai į numerį rinkint. Ir integracija yra nepastebėta ir darni: perjungimas tarp “cellular” ir “Skype” pateikiamas ieškant kontaktų ir skambinimo lango.

Mada Cyanogen OS 13.1 Mada Cyanogen OS 13.1

Tokiu atveju visi “Skype” kontaktai ir skambučių istorija išsaugomi kartu su įprastais skambučiais. Taip pat galimas “Skype” paskyros papildymas.

Mod Cortana

Microsoft “balso asistentas” nustato priminimus, ataskaitas apie artėjančius reikalus, paleidžia fotoaparatą ir daro daug naudingų dalykų – tiesiog neskaitu. Turi pasakyti tik tai, ką nori meistras, ir užduotis bus įvykdyta. Susipažinęs su “Google” dabar arba “Siri”? Neskuba. Jei norite bendrauti su “Cortana”, nereikia atrakinti įrenginio. Pakanka laikyti ekraną, po kurio asistentas bus pasirengęs dirbti.

Nepaprastai kietas, tačiau jis veikia tik JAV. 🙂 Deja, “Microsoft” netgi nenurodo, kada “Cortana” kalba rusiškai.

OneNote mod

“Laikyti įrašus paprasta ir intuityvi, kada ir kur tik norite,” sako “OneNote” modulio aprašas. Tačiau “Cyanogen” įspėja, kad “mod” nėra visuose įrenginiuose. Deja, mano “OnePlus One” nepalaikomas. Teoriškai OneNote buhalterio paslaugos gali būti naudojamos paštu, telefonų knygoje ar pokalbio metu. Be to, priemonė yra prieinama gretimų nustatymų juostoje tarp plytelių – tai tikrai visada yra po ranka.

Mod for Hyperlapse

“Hyperlapse” technologija išsprendžia dvi problemas: vaizdo įrašo metu neutralizuoja vaizdo drebėjimą ir pasirinktinai pagreitina galutinį filmą 2, 4, 8, 16 ar 32 kartus. Žinoma, negalima slopinti visų svyravimų dėl vien tik algoritmų, todėl pernelyg nepabandykite telefono. Tačiau teigiamas poveikis vis dar pastebimas. Galbūt tai yra pats įdomiausias “Cyanogen OS 13.1” modulis, kurio prieiga prie “Camera” yra atidaryta.

Mada Cyanogen OS 13.1

Informacija apie Hyperlapse technologiją ir jos darbo pavyzdžiai yra mūsų apžvalgoje.

Mados Twitter

“Twitter” yra greitas informacijos šaltinis. Su “Cyanogen OS 13.1” modine ji tampa sparčiai sparčiai: “tweets” gali būti žiūrima tiesiai į užrakto ekraną. Beje, “Twitter” turi funkciją “Akimirkos”, kurią rodo žaibo piktograma. Tiesą sakant, tai yra karštų naujienų pasirinkimas tomis temomis, kurios jus domina. Apie akimirką labai mažai žmonių žino, nes funkcija veikia tik Vakaruose, todėl mūsų mados regionuose nėra aktualios. Ir yra gaila: klipas juostelės paleisti pačią programą būtų labai patogu.

Būtent tuo atveju paminėta, kad užrakto ekrano nustatymuose turi būti įjungtas mod. Čia taip pat galite nurodyti, kad eismas vyksta per “Wi-Fi”.

Išvada

“Cyanogen OS” modifikacijos yra tinkamos. Jie nesukelia atmetimo, kuris kyla iš anksto įdiegtų programų. Mada gali būti užmigdyta ir apskritai ignoruojama, jei jus jų nedomina. Kyla klausimas tik apie pasirinkimą ir pasirinkimą.

Ir čia labai nerimą kelia tai, kad pirmoji MOD platformos išvaizda atsirado “Microsoft”. Galbūt “Redmond” korporacija ieško naujo didelio pirkimo ir netrukus pamatysime “Android” iš Sathya Nadella komandos. Ar manote, kad nepriklausomo “Cyanogen” dienos yra sunumeruotos?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 49