“Dusya” naudoja “Google Now”, “Cortana” ir “Siri” rusakalbių “Android” naudotojų

Siri, “Cortana”, “Google Now” … Visi šiandien žino šiuos vardus. Šiandien dauguma vartotojų iš pasaulio pirmaujančių išmaniųjų telefonų gamintojų teikia daugybę balsų. Jie jau rengia tarpusavyje varžybas, siekdami išsiaiškinti, kas yra didesnis … Tačiau ar šie asistentai mūsų kasdieniame gyvenime taip taikomi? Suprantama, rusų kalbos paramos stoka riboja jų galimybes rusakalbių naudotojų. Bet ar tai tik tiesa?

Man atrodo, kad jei balso kaip sąveikos sąsaja yra toks lankstus, balso asistentas turi turėti tą patį lankstumo laipsnį. Turėtų būti daugybė nustatymų, leidžiančių pritaikyti bet kurią funkciją ir nereikia grafinės sąsajos. Išskyrus tuos pačius nustatymus.

Rusijos balso asistentė Dusya vystosi būtent taip! Dusya pasirodė prieš kelias dienas, tačiau iš karto laimėjo daugelio vartotojų širdis. Daugeliu atžvilgių dėl to, kad vartotojai dalyvauti kasdien rengiant specialų forumą kuriant ir tobulinant savo pasiūlymus, idėjas ir klaidų nustatymą.

Pažiūrėk, ką Dusya gali padaryti praktiškai iš dėžutės!

Kuo Dusya skiriasi nuo kitų? Ne tik kad ji supranta rusus ir tuo pačiu metu gali dirbti neprisijungus.

Tai ne paieškos, o ne enciklopedija, o ne pokalbių robotas. Ji nebandys “bendrauti” su jumis. Jis aiškiai vykdo tik tas instrukcijas, kurios yra apmokytos. Tačiau jų tikrai yra daug. Tiek daug, kiek visų parametrų, leidžiančių pritaikyti bet kokią jūsų prietaiso funkciją ir asmenines nuostatas.

Bet svarbiausia – Dusi nėra sąsajos. Taip, yra valdikliui, bet pagrindinis būdas bendrauti su juo – tai visų galimų metodų aktyvacijos balsu, garbanojimo rankas, drebulys telefoną, taikant prie ausies, automatiškai užrakinti ekraną su mikrofonu mygtuką, ir tik tada, kai paspausite ant būsenos juostoje pranešimo.

Tai darydama, tai neužima jokio jūsų ekrano colio. Jis visą laiką veikia fone ir integruojasi su daugeliu populiarių trečiųjų šalių programų, kurias vykdo jūsų komandos.

Taip ir dar daugiau ji gali išmokti ir, kaip ir visi mes, klausydamiesi muzikos VKontakte!

Be to, jei Dusya kažką nesupranta, ji visada klausia “Ką daryti su tuo?” Ir jūs galite nukreipti ją, sakydama tik dalį komandos, kurią matote įrankinėje. Dusya, kaip buvo, prideda kitą loginę iteraciją į komandą, kuri įvykdyta.

Jūs galite tiesiog diktuoti tekstą SMS žinutes, taip pat Darling klausia: “Kas tai?”, O ne suprasdamas, kad įvedėte tekstą padaryti komandą “Siųsti šį Vasya!” Žinutę, kurią diktuoja, palikite Vasya iš adresų knygos apie savo mobilųjį telefoną.

Arba, pavyzdžiui, pasakykite “artėjantis sezonas”. Akivaizdu, kad šios frazės kontekstas yra toks neišsamus, kad negalima vienareikšmiškai tvirtinti, ką jūs turėjote galvoje. Tuomet į Dusijos klausimą galite atsakyti “Tai yra toks didelis turgus”. Kai Dusya pradeda ieškoti jo žemėlapyje, jis papildomai prisimins sau naują pavadinimą vieno iš “parduotuvė” Taigi kitą kartą, kai jūs sakysite “Kur yra sezonas?”, “Dusya” nedelsdama ieškos artimiausio varianto žemėlapyje (kuris jums patogesnis – pasirinkite nustatymuose).

Dusy savo darbe naudoja kalbos atpažinimą Google, taip atsitinka, kad jis negrįžta į Duseą būtent tai, ką tu pasakei. Tokiais atvejais ji turi sinonimai. Tai yra alternatyvūs pavadinimai ar pavadinimai, kuriuos galite priskirti, pavyzdžiui, kai kuriems netinkamai atpažintiems kontaktams ar programoms. Tuomet Dusija visada žinos, ką tu reiškia.

Yra daugybė nustatymų, ir tik suprasti juos, jūs galite gauti savo dispozicijoje tikrai veikiančią balso programą.

Balso asistentas nėra pokalbių robotas. Jo funkcija yra padėti kažką daryti ant įrenginio, neliesdami ekrano ir neatsižvelgdama į tai, kad telefonas yra toks pats. Taip, ten pasakyti – “Dusya” greitai paleidžia net į Kinijos “Android” laikrodį 5 tūkst. Rublių. ir atlieka puikų darbą:

“Dusya” asistentas tik pradeda savo kelią, visiems naujiems “Android” naudotojams siūlo naują išvaizdą į tokias programas. Ir mes, vartotojai ir kūrėjai, kartu galime padaryti tikrai naudingą įrankį kasdieniame gyvenime!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 7