Gdzie słuchać podcastów: 5 świetnych aplikacji na Androida

1. Republika Podcastu

Wszechstronny menedżer podcastów z bogatym zestawem funkcji. Podcast Republic obsługuje eksportowanie i importowanie subskrypcji, a także synchronizację danych między urządzeniami. Aplikacja może automatycznie pobierać nowe odcinki, pozwala dostosować szybkość odtwarzania i wyregulować zegar uśpienia. Dla wygody możesz łączyć wydania w listy odtwarzania.

Dzięki aplikacji Podcast Republic możesz słuchać radia i oglądać podcasty wideo. Dodatkowo w aplikacji znajduje się korektor i szczegółowe ustawienia wbudowanego odtwarzacza oraz wygląd interfejsu.

Możesz korzystać z pełnej wersji programu Podcast Republic za darmo. Jeśli chcesz usunąć reklamę, musisz zapłacić.

2. Odlewy kieszonkowe

Pocket Casts jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo słuchać ulubionych programów. Ta aplikacja umożliwia synchronizację subskrypcji między urządzeniami, kontrolowanie prędkości odtwarzania, włączanie timera i tworzenie list odtwarzania. Obsługuje podcasty wideo i generalnie niewiele ustępuje Republice Podcastu.

A jednak w odlewach kieszonkowych nie ma radia i wbudowanego korektora. Ale program może zwiększyć głośność mowy, zagłuszając dźwięki tła. Ponadto, inteligentne filtry są dostępne dla użytkownika, dzięki czemu wygodnie kontrolować strumienie odcinków.

Aplikacja Pocket Casts jest płatna. Ale nie znajdziesz w nim żadnych reklam ani wbudowanych zakupów.

3. “Odtwarzacz podcastów”

Program “Odtwarzacz podcastów” zasługuje na uwagę już dlatego, że nie zawiera reklam i jest całkowicie darmowy. Nie przeszkadza to, aby aplikacja była stylowym i funkcjonalnym menedżerem podcastów i aktywnie się rozwija.

Wśród układów “Podcast player” jest synchronizacja postępu pomiędzy urządzeniami, eksport i import subskrypcji, uruchamianie odcinków, ustawień timera i prędkości odtwarzania, edytor kategorii do organizowania strumieni i wiele więcej. Aplikacja wie również, jak odtwarzać podcasty wideo.

4. CastBox

CastBox może być polecany użytkownikom, którzy lubią prostotę i nie chcą zrozumieć ustawień i funkcji. Instalując ten program, otrzymasz tylko standardowy zestaw funkcji bez dzwonków i gwizdków: pobrań do uruchomienia, wyłącznik czasowy, kontroler prędkości, obsługę eksportu subskrypcji, synchronizację między urządzeniami i możliwość oglądania odcinków wideo.

Podstawowa wersja CastBox jest dostępna za darmo, ale menu subskrypcji użytkowników nie znajduje się na ekranie startowym programu. Możesz to zmienić tylko po zarejestrowaniu się w płatnej subskrypcji. Użytkownicy Premium mają także dodatkowe możliwości promowania swoich podcastów na platformie CastBox.

5. TuneIn Radio

Ponieważ łatwo jest odgadnąć po nazwie, ta aplikacja służy przede wszystkim do odtwarzania radia internetowego: ma bogaty katalog stacji z całego świata. Ponadto TuneIn Radio zapewnia dostęp do internetowej biblioteki audiobooków i, oczywiście, umożliwia subskrybowanie podcastów.

Program uzyskał tylko podstawowe funkcje menedżera podcastów, takie jak synchronizacja subskrypcji, zegar uśpienia i automatyczne ładowanie odcinków. Szczegółowe ustawienia odtwarzacza, obsługa eksportu i odtwarzania wideo nie są dostępne tutaj. Ale jeśli oprócz podcastów lubisz radio, to TuneIn jest jednym z najlepszych programów do korzystania z obu formatów.

TuneIn Radio zawiera reklamy, które można usunąć poprzez subskrybowanie. Rejestrując się, będziesz mieć również dostęp do pełnej biblioteki audiobooków i audycji radiowych premium.

Czytaj także:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 12