GENEL BAKIŞ: [email protected]

Dün mail.ru bir bulut başlattı söylemiştim – ekosistem Mehl ve holding şirketi muhtemelen diğer hizmetler yaşayan dosya paylaşımı kullanıcılar için bir merkez haline amaçlayan bir dosya barındırma hizmeti. Biz şirketin ürünlerinin ateşli destekçileri değildir, ancak dosya 100 GB “sınırı” Dayanamadım, bir rezerv olarak enstrümanın uygulanabilirliğini test etmeye karar verdi. Doğal olarak, test etmek istiyorum kaldırma varsayımların başkanı.

Adil olmak gerekirse, 100 GB almıyorsunuz demektir, ancak 10. 100 GB yine de kazanmaya ve bunu çok basit hale getirmeye ihtiyaç duymaktadır. Her şey, içinden geçmeniz gereken bu resim-görevini açıklıyor:

Sol tarafta olacak - 100 GB bulacaksınız ...
Sol tarafta olacak – 100 GB bulacaksınız …

Yazılım istemcisini bilgisayara koyun, mobil uygulamayı yerleştirin ve telefonun fotoğraflarını yedekleyin. Twitter’da kime ve tweet için bir ipucu açık değil – görev geçti ve bulutta 100 GB var 🙂

Masaüstü istemcisi

OSX için masaüstü istemcisi, menü çubuğundaki simgedir. Ek bir arayüz sağlanmadı. Ve bu doğru. Ayrıca, çalışma klasörünüzde, posta bulutuna yerleştirilen dosyaların birleştirildiği bir klasör oluşturulur. Bu klasöre bir şey koyarsanız, aynı bulutta olacaktır. İşte her şey Dropbox’taki gibi. Eğer onunla çalışmış olsaydın, o zaman soru olmaz. Sürüm oluşturma dosyalarıyla çalışma araçlarını bulamadım. Muhtemelen sağlanmadı – henüz ya da hiç bilmiyorum.

Cloud’a yüklenecek dosyaların boyutu sınırsız!

İstemciyi kurarken, Guard’ı koymadım, Agent’ı bekletmedim, araç çubukları, tarayıcılar ve ayarlar yüklemedim. Umarım betadan çıktığınızda, durum bozulmaz. Her şey temizken, en sevdiğiniz hizmetlerin en iyi gelenekleri.

Düzgünce.
Düzgünce.

Ama garip olmayan bir müşteri vardı – telefondan fotoğrafları doldurduktan sonra bana bu resmi gösterdi.

100 GB'lık 80 GB! ORLY?
100 GB’lık 80 GB! ORLY?

Mobil İstemci

Facebook’ta onunla ilgili böyle yazdım:

Slava Baranskyi tarafından yazılmıştır.

Kamera Rulosu’ndan yedekleme fotoğrafları doldurur o dosyaları tarar ve hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlar – Genel olarak, iOS uygulaması bu sadece ne gerek yapar ve başka bir şey olmadığını, çünkü sadece onunla çalışmak için, çok çevik çok düzgün ve güzel. o App Store ve Google Play’de mevcut değildir, fakat iken bir davet için alabilirim.

Web Bölümü

E-postadaki bulutun web sürümü, fazla zaman harcamayacağınız bir yerdir. Burada klasörleri (yerel olarak daha uygun) düzenleyebilir, dosyaları görüntüleyebilir (yerel olarak daha uygundur) ve internetteki birisiyle paylaşabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2013-08-26 18.19.47

Ekran görüntüsü 2013-08-26 18.22.24

Bir masaüstü istemcisi kullanıyorsanız, web-arayüzü aracılığıyla 2 GB’den büyük olmayan bir dosyayı indirebilirsiniz, daha sonra dosya boyutu sınırsızdır.

Dropbox’ı Değiştirme?

Cevaplanması gereken ana soru [email protected] Dropbox’ın yerini değiştirip değiştiremeyeceğimiz. Dosya sisteminin gerekli boyutu ≈100GB ise, Bulut daha iyidir. Çünkü Dropbox’tan 100GB’lik aynı karar 99 $ / yıl’a mal olacak. Hemen ücretsiz. Yandex.Disk ile karşılaştırıldığında, tek avantajı WebDAV ve Windows RT desteği (eğer ne hakkında konuştuğumuzu biliyorsanız;).

Görevleriniz – Internet’teki çalışma grubunun kullanıcıları arasında büyük dosyaların senkronizasyonu, ardından Bulut’a bakın – tüm ihtiyaçlarınızı kapatabilir. … beta çıktığı anda.

ОБЛАКО@mail.ru

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 32