Google Keep’i diğer tüm notlara ve yapılacaklar listelerine neden tercih ettim?

Her türlü not ve görev yöneticisini denedim ve yükledim. Bazıları, acı çeken bir minimalizme, örneğin Clear’e gider ve bazıları OmniFocus gibi proje yöneticilerine girer. Söylemeye gerek yok, Evernote, kesinlikle bizim tarafımızdan seviliyor, daha ağır ve ağır oluyor ve bu programla ilgili yeni bir deneyim beklediğim MBP Retina’da bile hızlı çalışmaz.

Uygulama modelimin çözümü, yani kısa görev listeleri (yolculuk ücretleri, okul için hazırlık, güne dair ana görevler), evde internet üzerinden kontrol etmeniz gerekenler veya kısa bir süre için hatırlamanız gereken fotoğrafların notları, bir Google uygulaması biçiminde bulundu. Android telefonumu kullanarak bir hafta boyunca kullandıklarımı saklayın. 

Görevlerin tanıtımı

Dört çeşit kayıt yapabilirsiniz:

  1. düz metin
  2. boulets biçiminde kayıt = görev listesi
  3. Metin olarak tanınan ve daha fazla aranabilir bir ses kaydı
  4. fotoğraf kaydı – fotoğraf ekle, daha fazla metin yapabilirsiniz.

Genel olarak, herhangi bir kayıt türüne fotoğraf ekleyebilirsiniz. Güzel ve sadece notların düzgün bir kataloğuna sahip olmaktan memnuniyet duyuyorum. Her kayıt rengi ile renklendirilebilir.

Hiçbir şey unutulmadı

Kayıtların hatırlatıcıları olabilir. Bunları eklemek çok kullanışlı ve kullanıcı dostu ve ideolojik olarak. Örneğin, program bugün, yarın hatırlamakta ve manuel olarak yapılabilmesine rağmen, sabah, akşam yemeğinde, akşam, gece konuşmak daha uygundur.

Said - bitti!
Said – bitti!

Tabii ki, coğrafyada hatırlatıcılar var. Alışveriş listesini bir görev listesi olarak puanlayın ve mağazaya bastığınız anda asın!

İnsanlar için hatırlatmalar
İnsanlar için hatırlatmalar

Android hatırlatmalarda güzel bir şekilde yapılmış – resimlerle. Bana göre, görsel bilgi sevgilisi, bu karanlık bir alemde doğrudan bir ışık ışını.

Güzel grafik hatırlatmalar
Güzel grafik hatırlatmalar

Bu arada, Google Asistan’a sıkı sıkıya bağlı görevleri tutun Bir akıllı telefon ve orada alacaksınız – unutmak için gerçek dışı!

Masaüstü kullanımı

Sabit bir uygulama yapmayın. Ancak, Google Chrome’unuz varsa (ve buna sahip olmadığınıza inanmıyorum;), bu tarayıcının yüklü olduğu herhangi bir platform için Google Keep uygulaması vardır.

Screenshot_2013-11-20_16.07.38-3

Çok kullanışlı ve aynı OS X’te çalışmak için, tam ekranda açılmış notlara sahip olmak.

“Ben hızım …”

Ve en önemlisi – Kullandığım iOS, Android ve OS X’de tamamen tepkisel davranın. Tamamen yeni bir not verme deneyimi ve görev yöneticisi gibi davranmayan basit bir görev listesi. Eğer benim gibi, Evernote’u İnternet’ten “daha sonra” her şeyin “hamsteri” için kullanırsanız ve sık sık metin ve fotoğrafların artıkları kullanırsanız, o zaman tutmaya çalışın.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 72