“Google” vertėjas “Android” dabar gali dirbti neprisijungus

“Google” vertėjas šiandien gali būti vadinamas populiariausi ir kokybišku mašininio vertimo paslauga. Ir nors jo galimybės toli gražu neatitinka žmogaus vertimo, tačiau vis dėlto tai puikus būdas suprasti tai, kas sakoma straipsnyje, laiške ar tweetike jums nepažįstamoje kalboje. Kai kuriais atvejais “Google Translate” gali tapti vieninteliu ir nepakeičiamu asistentu. Pavyzdžiui, jei bandote bendrauti su vietos gyventojais užsienio šalyje arba suprasti ženklų turinį, mobilioji vertėjo versija gali jums padėti ištaisyti šią situaciją.

Tačiau yra viena didžiulė problema – poreikis nuolat naudotis vertėjų paslaugomis tinkle. Tačiau per paskutinį “Google Translate” mobiliojo kliento atnaujinimą ši kliūtis pašalinama ir dabar galite versti be prisijungimo prie tinklo.

2013-03-27 22.59.01

Naujoji mobiliojo vertėjo versija leidžia jums atsisiųsti reikalingų kalbų žodynus ir juos naudoti transliacijoms neprisijungus. Pagal numatytuosius žodžius sistema anglų kalba yra įdiegta sistemoje, todėl jums reikės pasirinkti ir atsisiųsti į telefoną bet kurią kitą programoje esančią kalbą. Norėdami tai padaryti, paspauskite meniu mygtuką ir pasirinkite Neprisijungęs vertėjas.

2013-03-27 22.30.30     2013-03-27 22.30.41

Kalbos žodynas gali būti gana didelis, taigi šios operacijos atveju geriau naudoti ryšį per “Wi-Fi”, apie kurį programa jus jus įspės. Pavyzdžiui, rusų kalbos žodynas užima daugiau nei 150 MB.

Nors “Google” savo tinklaraštyje įspėja, kad vietinė žodynė gali būti ne tokia pilna kaip naudojantis tinklo ryšiu, vis dėlto šis naujinys tikrai padės daugeliui vartotojų, kurie gauna galingą kišenę, o dabar ir atskira vertėja.

“Google” vertimas (“Android 2.3+”, nemokama)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 59 =