İPhone’da Android 6.0 nasıl başlatılır?

Blogger Nick Lee (Nick Lee) iPhone’da Android Marshmallow’u nasıl başlatacağını anlattı. Yöntemin kayda değer karmaşıklığına rağmen, isteyenler cihazlarında deneyebilir ve muhtemelen karşıt kampa gidebilir.

blog.tendigi.com
blog.tendigi.com

Android’i Cupertino’da geliştirilen bir cihazda çalıştırmak için özel bir duruma ihtiyacınız olacak. Nick iki aşamalı bir 3D yazıcıda yaptı. Buna ek olarak, bir lityum-iyon pil (tercihen yerleşik koruma, yazar 650 mAh), 8-18 V’de 3,7 V’luk bir voltaj dönüştürücü ve Lemaker HiKey adlı bir geliştirme kartı gereklidir. Belki, diğerleri yapacak – sadece Android 6.0 kurulu, Bluetooth ve Wi-Fi varlığı ve en az bir USB bağlantı noktası için destek gerektirir. Sonra her şey vakanın içine yerleştirilir.

blog.tendigi.com
blog.tendigi.com

Yönetim kurulu için gerekli sürücüler ve birkaç önemli bileşenle birlikte kendi Android sürümünüzü oluşturmalısınız.

  • Libimobiledevice – doğrudan donanım ile çalışmanıza izin verir.
  • Usbmuxd – USB kablosu ile iPhone’a bağlanmanızı sağlar.
  • Android’in çalıştığı cihaz ekranında neler olup bittiğini yayınlamak için herhangi bir bileşen. Daha fazla detay burada bulunabilir.

blog.tendigi.com

Daha sonra sihir gerçekleşir: pano açılır, işletim sistemini yükler – ve Android Marshmallow’un tam sürümü gerekli arabirimlerle birlikte iPhone’da başlatılır ve çalışır. Programları kurmak ve çalıştırmak da desteklenmektedir. OS, videoda ayrıntılı olarak gösterilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 71 =