Išsaugokite “Android” telefoną su “Greenify”

Baterija yra šiuolaikinių išmaniųjų telefonų rykštė. Jie gali būti labai gražūs ir neįtikėtinai funkcionalūs, bet kai jie išsikrauna per dieną, tai tik išprovokuoja. Iškart priminė apie mygtukų tipo rinktuves, kurių nežinojo, kiek laiko, tačiau jiems leidžiama mokėti juos kartą per savaitę ir dar rečiau. Iš esmės, jei naudojate rinktuvą su tokiu pat intensyvumu, kaip ir išmanusis telefonas, tikėtina, kad jis truks ilgiau nei per dieną. Bet nekalbėkime apie liūdesius dalykus. Pakalbėkime apie programą, kuri iš tikrųjų padeda pagreitinti savo išmanųjį telefoną ir išplėsti savo gyvenimą iš vieno mokesčio. Susipažink su “Greenify”.

Pakalbėkime vienu metu: norint, kad programa būtų dirbama, jums reikia prieigos prie šaknies. Tai reiškia, kad paraiškoje reikalingos superuzininkų teisės. Be to nieko nėra. Tai labai paprasta. Mes jau parašėme apie “Framaroot”, “z4root” ir kitus paprastus, o ne labai galingus būdus gauti root teisių. Tiesiog nepamirškite, kad kai gausite visą prieigą, gausite garantiją ir galėsite paversti savo išmanųjį telefoną plyta. Visos šios operacijos bus atliekamos pagal savo pavojų ir riziką. Bet asmeniškai aš kelis kartus įdėjau įvairias programinės įrangos versijas, todėl tai nėra taip sunku ir bauginanti.

Jei jau turite super teisių naudotojo teises arba nebijate jų gauti, tada tikrai turėtumėte pabandyti “Greenify”. Nemanykite, kad tai yra kita programa, kuri padarys jūsų bateriją “amžinąja”. Ši paraiška, žinoma, yra išimtis iš įprastų “užduočių žudikų”, tačiau ji nesuteičia jokių transcendentinių pasiekimų. Pagrindinis programos tikslas yra panardinti pabėgius, dirbančius programos fone. Tai yra, kai paleisite programą, ji bus visiškai funkcionali, tačiau jei jie nenaudoja, jie eis miegoti ir nevalgys iš baterijos ir telefono išteklių. Taigi, telefonas dirbs greičiau ir ilgiau.

2

Galite pasirinkti, kurias programas siųsti miegoti. Tiesiog nepamirškite, kad pasitelkdami socialinių tinklų ir pašto programas, negausite jokių pranešimų. Jie neveiks fone. Tik tada, kai juos paleisite.

3

Norint suprasti paraišką, nereikia inžinerinio išsilavinimo. Jūs tiesiog rankiniu būdu pasirinkite programas, kurias norite užmigti. Paraiška jums pasakys, kurios programos nuolat valdo telefono išteklius ir kas periodiškai. Taip pat “Greenify”, kai pirmą kartą naudojamas, parodys jums patarimus.

4

5

Programa yra visiškai nemokama. Kiekvienas gali jį naudoti. Vienintelis trūkumas yra tai, kad jums reikia pagrindinių teisių. Tačiau “Greenify” yra viena iš tų programų, kurioms galima naudotis visiškoje prieigoje.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 70