Kaip iš naujo priskirti aparatūros mygtukus “Android”

Nepriklausomai nuo jūsų išmaniojo telefono modelio, jis turi bent keletą aparatūros mygtukų – nustatyti garsumą ir įjungti įrenginį. Tačiau galite susieti šiuos mygtukus ir kitus veiksmus, kurių jums reikia. Pavyzdžiui, per rytą man patogu perjungti muzikos takelius, ilgai paspaudžiant vieną iš garso klavišų, o tai leidžia tai padaryti, kad telefonas nebūtų išimtas iš kišenės. Norėdami sužinoti “Android” panašius gudrybes, naudokite specialų Xposed papildymų programą. Tik rutuliniams įrenginiams!

Xposed papildymai Ar ne nepriklausoma programa, bet modulis Xposed Framework. Šiame straipsnyje mes parašėme apie jį, todėl prieš eidami į kitus nurodymus atidžiai perskaitykite. Jums reikės įdiegti pagrindą, perkrauti įrenginį, tada įdiegti modulį Xposed Additions ir jį suaktyvinti. Tada pradėkite ir pereikite prie nustatymų.

Xposed papildymai Xposed papildymai

Pradžios ekrane reikia paspausti apačią Pakeiskite nustatymus (1) ir kitame ekrane Pridėti naują mygtuką (2). Po to atsiras iššokantis langas, kuriame siūloma spustelėti aparatūros mygtuką, ant kurio norite pakabinti naują veiksmą.

Xposed papildymai Xposed papildymai

Kitame ekrane pažymėkite paukštį Įgalinti re-map, tada pasirinkite spaudos tipą: normalus arba ilgas. Kadangi noriu įsitikinti, kad laikydami garsumo mygtuką eisi į kitą takelį, tada pasirinksiu Long Press Action (3). Tada atsiras iššokantis langas, kuriame mes pasirenkame pageidaujamą veiksmą. Kaip matote, čia yra gana didelis sąrašas, įskaitant fotoaparato valdymą ir media grotuvą.

Be mano pavyzdžio, kaip perjungti takelius su garsumo klavišais, galite koreguoti Xposed papildymai ir kitiems jo poreikiams, pavyzdžiui, uždarant fotoaparato užraktą su maitinimo mygtuku, įjungiant ekraną, kai prijungtas prie maitinimo, ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 12