Kaip pašalinti skelbimus “Android”

Mobiliųjų operacinių sistemų ypatybė yra tai, kad jos neleidžia vartotojui eiti ten, kur jų nereikia įsitvirtinti dėl kūrėjo priežasčių. Viena vertus, jis suteikia aukštesnio lygio saugumą ir apsaugą nuo kvailio, tačiau apribojimai neišvengiamai turi įtakos funkcionalumui. Dėl šios priežasties visi šauniausi skelbimų blokatoriai, pvz., “AdAway”, reikalauja teisingos šaknies.

Žvalgymas su šaknimi yra potencialiai pavojinga okupacija. Jūs galite lengvai įsigyti plytą, o ne išmanųjį telefoną, o jo garantija nebus paskirstyta. Dėl šių priežasčių mes sukūrėme įrankius, kurie veikia be šaknies.

“AdGuard” programa

Mokamas reklamos blokavimas, kuris nereikalauja root teisių ir veikia ne tik naršyklėje, bet ir kitose programose, žaidimuose ir pan. Metinės licencijos kaina vienam “Android” įrenginiui yra 149 rubliai.

Atsisiųskite “AdGuard” skirtą “Android” versiją →

“NetGuard” programa

Yra “NetGuard” versijos su skelbimų blokatoriumi ir be jos. Antroji parinktis iš esmės yra ugniasienė, kuriai nereikalingos root teisės, ir yra oficialiai pasiekiama “Google Play”.

“NetGuard” su skelbimų blokatoriumi nemokamai platinamas per “GitHub”. Instrukcijos dėl montavimo ir konfigūracijos anglų kalba pateikiamos čia.

Atsisiųskite NetGuard “Android” su skelbimų blokavimu →

“AdBlock” naršyklė

Deja, “Eyeo” sustabdė “Android” skirtos “AdBlock Plus” programos palaikymą ir kūrimą. Daug klaidų, apribojimai, priklausomai nuo operacinės sistemos versijos ir pagrindinių teisių buvimo, privertė kūrėjus atsisakyti patikimo įrankio naršyklės naudai.

“AdBlock” naršyklės pranašumas yra tai, kad programa “Google Play” yra oficialiai pasiekiama ir po įdiegimo beveik nereikia manipuliuoti. Pagal numatytuosius nustatymus naršyklė leidžia rodyti vadinamąją priimtiną reklamą, tačiau vartotojas gali išjungti šią parinktį nustatymuose.

Operos naršyklė

Opera “Android” naršyklė taip pat turi įmontuotą skelbimų blokavimą. Norėdami jį suaktyvinti, eikite į skiltį “Taupo srautą” programos nustatymuose.

“Firefox” naršyklės plėtiniai

“Android” “Firefox” mobiliesiems naršyklė palaiko plėtinius, tarp jų yra ir skelbimų blokatoriai. Galite įdiegti populiarų “AdBlock Plus”, jei esate patenkintas “sąžiningos” reklamos, “griežčiausio” “uBlock Origin” ar bet kurio kito analogo politika. Atkreipkite dėmesį į pasirinkto plėtinio naudotojų reitingą ir skaičių. Kuo šie rodikliai yra aukštesni, tuo didesnė kokybė ir patikimumas yra kandidatas į įrenginį.

Atsisiųskite mobiliojo Firefox “AdBlock Plus” plėtinį →

Atsisiųskite mobiliojo Firefox “uBlock Origin” plėtinį →

Prieš atsikratyti skelbimų

Pagalvokite, kodėl tu nemokamai ir kiekvieną dieną gausite įdomų ir naudingą turinį? Visi šie straipsniai neatrodo atskirai. Jas parašo žmonės, suteikiantys jums savo patirtį, žinias, laiką ir jėgą. Ir yra korektorių, dėl kurių straipsniai yra teisingai gauti iš raštingumo ir stiliaus požiūriu. Yra dizainerių, kurie išskiria medžiagas ir dažo viską, kad jūsų akys būtų malonios. Yra programuotojai ir administratoriai, kurie nuolat teikia ir tobulina serverio, svetainės ir mobiliųjų programų veikimą. Yra SMM, dėl kurio straipsnius galite gauti tiesiogiai socialiniuose tinkluose ir tiesioginiuose pranešimuose. Ir yra žmonių, kurie palaiko užsakymą ir organizuoja visus šiuos procesus.

Už savo darbą nesumokėjote cento, nes jis reklamuoja. Mažai tikėtina, kad reklamjuoklis kažkur puslapio kampelyje jums pakenks, bet jūsų mėgstamiausios svetainės galės toliau daryti tai, ko nori.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 22