Kaip žiūrėti “YouTube” vaizdo įrašus “Android” įrenginiuose, nenaudojant interneto

Vienas iš sėkmingų būdų, kaip kovoti su vilkinimo, yra naudoti atidėto skaitymo paslaugas, geriausias iš kurių yra “Pocket”. Jūs tiesiog su juo išsaugojote jus dominantį straipsnį, tada laisvai skenuojatės bet kokiame įrenginyje, todėl net nereikia prisijungti prie tinklo. Įdomu tai, ar įmanoma tai padaryti su “YouTube” paslaugos turiniu? Galų gale, tikrai būtų puiku, jei jums reikalingas vaizdo įrašas būtų įkeltas į jūsų įtaisą, kad galėtumėte jį peržiūrėti, kai jūs einate namo ar bet kurioje kitoje vietoje.

Mes radome du būdus, kaip tai padaryti, ir mes norime jus pristatyti šiame straipsnyje.

1. Įtaisyta taikymo funkcija

“YouTube” paslauga leidžia pristabdyti vaizdo įrašų peržiūrą. Norėdami tai padaryti, kiekvieno įrašo atkūrimo valdymo skydelyje yra specialus mygtukas “Žiūrėti vėliau”.

Ekranas-01

Bet kaip padaryti, kad šis vaizdo įrašas būtų automatiškai atsisiųstas, kad galėtumėte peržiūrėti neprisijungus? Pasirodo, tai nėra taip sunku.

Norėdami tai padaryti, naudosime funkciją, integruotą į “Android” skirtą “YouTube” klientą, tačiau ne visi žino.

  1. Atidarykite “YouTube” programą planšetiniame arba išmaniajame telefone.
  2. Eikite į programos nustatymus ir eikite į skyrių “Išankstinė įkėlimas”.
  3. Pasirinkite žymimąjį laukelį “Sąrašas Žiūrėti vėliau“”.

2014-06-03 21.26.12 2014-06-03 21.26.44

Dabar bet koks jūsų pažymėtas vaizdo įrašas bus automatiškai išsaugotas įrenginyje, kad jį būtų galima peržiūrėti vėliau. Klaviatūra įvyksta tuo metu, kai įrenginys turi prieigą prie “Wi-Fi” ir prijungtas prie tinklo. Mažoji rodyklė apatiniame dešiniajame atkūrimo lango kampe parodys pasirengimą žiūrėti. Deja, yra keletas svarbesnių niuansų, kurie iš esmės riboja šio metodo naudojimą:

  • Vaizdo įrašas jūsų įrenginyje saugomas dvi dienas;
  • Ši funkcija yra prieinama tik operacinėse sistemose mažiausiai “Jelly Bean”;
  • norint atkurti, jums reikės bent jau kai kurių, net silpniausių, prieigą prie interneto, kad nebūtų galima visiškai neprisijungus.

Ir pagaliau, pats nemaloniausias dalykas yra tas, kad paskutiniame atnaujinime “Google” iš esmės išbraukė šią funkciją. Atrodo, kad žadėta sugrįžti po peržiūros, tačiau dabar galite patarti įdiegti ankstesnės versijos “YouTube”, kurią rasite šiame puslapyje.

2. “YouTube” parsisiuntimo programa

“Google” labai neigiamai vertina bet kokius bandymus atsisiųsti vaizdo įrašus iš “YouTube”, taigi ji nuolat pašalina tinkamus įrankius iš programų parduotuvės. Dėl to mes esame suinteresuoti atsisiųsti programą iš kūrėjo svetainės.

“YouTube Downloader”, kaip rodo pavadinimas, skirtas išsaugoti vaizdo įrašą jūsų prietaise. Ir jis tai daro labai greitai, leidžia jums pasirinkti reikalingą formatą, žino, kaip išgauti tik garso takelį ir pan. Be to, mums reikės paprasto IFTTT paslaugos recepto, kuris gali siųsti nuorodą į vaizdo įrašą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Tai galite padaryti keliais skirtingais būdais.

El. Paštu:

IFTTT Recipe: Išsaugoti naują'watch video later' and send reminder to email. connects youtube to email

Per “Pocket” tarnybą:

IFTTT receptai: pažymėkite vaizdo įrašą kaip'Watch it Later' on YouTube, then add it to Pocket. connects youtube to pocket

“Pushbullet” paslaugos naudojimas:

IFTTT receptai: jei aš pažymiu vaizdo įrašą kaip'Watch Later,' send the link to Pushbullet. connects youtube to pushbullet

Po to, kai nuoroda į vaizdo įrašą vienaip ar kitaip buvo jūsų įrenginyje, turite atsiųsti ją “YouTube Downloader”. Tai labai lengva daryti su standartiniu meniu “Siųsti”. Po to jums reikės pasirinkti pageidaujamą formatą ir išsaugoti failą savo įrenginyje, kad jį būtų galima peržiūrėti vėliau.

2014-06-03 22.35.33 2014-06-03 22.36.12

Kiekvienas siūlomas metodas turi privalumų ir trūkumų. Pirmasis darbas atliekamas visiškai automatiškai, tačiau reiškia keletą apribojimų. Antrasis reikalauja atlikti kelis papildomus veiksmus, tačiau jis veikia gana patikimai. Taigi galutinis pasirinkimas, žinoma, yra jūsų.

Galbūt žinote kokį nors kitokį būdą neprisijungus žiūrėti vaizdo įrašus iš “YouTube” paslaugos?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 11