Kodėl “Android” pradeda sulėtinti ir kaip elgtis su juo?

Ar pastebėjote, kad šviežia “Android”, tiesiog iš dėžutės arba po mirksėjimo, tiesiog skrenda? Bet praeina šiek tiek laiko, o iš ankstesnio greičio nėra jokių pėdsakų. Sistemos sąsaja tampa įdomi, programų paleidimas lėtėja ir netgi tai, kas iš esmės neturėtų sulėtėti, sugeba sulėtinti.

Kodėl tai vyksta ir kaip tai spręsti? Paimkime.

Operacinė sistema ir programos atnaujinimai

Kiekvienas įrenginys parduodamas su dabartine versija operacinės sistemos metu, kuri labiausiai atitinka šio įtaiso savybes. Po tam tikro laiko gamintojas išleido sisteminį naujinį savo išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui, tada jūs neabejotinai įsigisite naujų funkcijų, bet ne tai, kad įrenginys veiks taip pat greitai.

Tas pats pasakytina apie kai kurias programas. Kūrėjai nuolat sutelkia dėmesį į naujus įrenginius ir optimizuoja savo programas dėl savo pajėgumų. Todėl kai kurios programos po atnaujinimų yra lėtesnės nei anksčiau.

Kaip tai ištaisyti?

Turite pasirinkti funkcionalumą ir greitį. Jei neturite labai galingo įrenginio, tikslinga atsisakyti naujų OS ir programų versijų. Kartais geri rezultatai gali suteikti perėjimą prie alternatyvios, “lengvos” firmware.

Fono procesai

Po įrenginio įsigijimo įdiegėte trisdešimt programų ir nesibaigsite? Ar manote, kad jei programa nėra aktyvi, ji nevartoja sistemos išteklių?

Tai nėra visiškai teisinga. Daugelis įdiegtų programų automatiškai atsisiunčiamos sistemos paleidimo metu, sunaudoja CPU resursus ir užima jūsų įrenginio atmintį. Atskirai turime prisiminti įvairius darbalaukio darbalaukio fonus ir valdiklius, kurių dauguma visiškai nieko nėra naudingi.

Kaip tai ištaisyti?

Išjungti gyvus tapetai, darbalaukio valdikliai ir kiti švilpukai, kurių jums tikrai nereikia. Pažvelkite į fono programų sąrašą ir sustabdykite tuos, kuriuos jums nereikia. Pašalinkite programas, kurių nenaudojate. Tiems vartotojams, kurie jaučia jėgą pasinerti į “Android” fono procesų paslaptis, rekomenduojame “Autostarts” ir “Disable Service” programas.

Trūksta laisvos vietos

Built-in saugojimo įtaisą yra išdėstyti taip, kad beveik pilna, o jų atlikimas gali būti žymiai sulėtėjo. Taip yra dėl metodų, naudojamų informacijai įrašyti į vidinę įrenginio atmintį. Todėl, kad greitas įrenginio veikimas, labai svarbu, kad bent ketvirtadalis vidinės atminties būtų laisvas.

Kaip tai ištaisyti?

Pabandykite perkelti, jei įmanoma, programą į SD kortelę. Išorinėje kortelėje laikykite filmus, muziką, podcast’us, nuotraukas ir kitą turinį. Reguliariai išvalykite programos talpyklą ir laikinus failus naudodami “CleanMaster” arba jos analogus.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 33