Podcast Republic: tek bir uygulamada tüm podcast’ler, radyo istasyonları ve YouTube abonelikleri

Kanal ekleme

İlk menü öğesinden başlamak için en iyisi – “Bir podcast ekle”.

Podcast Republic: kanal ekleme Podcast Republic: bir podcast ekleme

Daha sonra, uygulama bunu nasıl yapacağınızı seçmenizi ister:

  • “Podcast’leri ara” – podcast’leri ve radyo istasyonlarını isme veya anahtar kelimeye göre arayın.
  • «Görünüm Grafikler» en uygun yoldur. Podcast’lerin kataloğunu görüyorsunuz ve kanallar “İş”, “Müzik”, “Eğitim”, “Aile ve çocuklar”, “Teknolojiler” kategorilerine göre sıralanıyor.
  • “URL’ye göre bir podcast ekle” – akışa bir bağlantınız varsa bu seçeneği seçin.
  • “YouTube’dan bir podcast ekle” – YouTube kanalına abone olun.
  • “Sanal podcast ekle” – uygulama belirtilen dizinden sanal bir kanal oluşturur. Bu fonksiyon ile cihaza yüklenen sesli kitapların dinlenmesi uygundur.
  • OPML dosyasını içe aktarma – OPML dosyasından kanal ekleme.

Bu öğelerin her biri ana menüde çoğaltılır. Abone olduğunuz her şeyi görmek için “Abonelikler” noktasında yapabilirsiniz.

işitme

Podcast’ler çevrimiçi olarak dinlenebilir veya cihaza manuel olarak veya yeni sürümler yayınlandıkça otomatik olarak indirilebilir. En önemli ve favori için bir “Sık Kullanılanlar” filtresi var. Farklı kanallardan çeşitli yayınları dinlemek ister misiniz? Bir oynatma listesi oluşturun.

Podcast Republic: Seçmeler Podcast Cumhuriyeti: kategoriler

Uygulamada çok fazla işlev ve ayar var. Hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz: oynatma ve geri sarma hızı, depolama sınırı, uygulamanın eski sorunları otomatik olarak kaldıracaktır. Birden fazla Android cihazınız varsa, bunlar arasında senkronizasyonu etkinleştirebilirsiniz.

Kaydetmek için yedek sayısını seçmek için bir fonksiyon ile yedekleme ve kurtarma bile var. Sürücüler için jestleri jestlerle kontrol edebileceğiniz bir “Araba modu” vardır.

özet

Podcast Republic ile, podcast’leriniz ve YouTube aboneliğinize gelen her şeyi yapabilirsiniz, ancak dezavantajlar da vardır.

Podcast Cumhuriyeti: Podcast Podcast Cumhuriyeti: oyuncu

Geliştiriciler, fazlalık izleniminin yaratıldığı kullanıcı betikleri düşünülerek çok taşınırlar. Uygulama arabirimi tarafından seçenekler ve ayarlardan aşırı yükleme daha da artar. Maddi tasarım ve minimalizm zamanımızda, eski, rahatsız edici ve özensiz görünüyor. Ayrıca, tüm menü öğeleri tam olarak tercüme edilmez. Ama uygulama tamamen ücretsizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 + = 53