Programos garso valdymas: “Android” skambučių įspėjimų tinkinti nustatymai

Standartiniai “Android” įrankiai neleidžia jums nustatyti tam tikro įspėjimų kiekio, kai dirbate programoje. Ypač tai žavisi, kai žiūrint filmą staigiai pasklinda garsiai nemalonus skelbimo garsas. Žinoma, jūs galite išjungti garsą, tačiau tik trūksta svarbaus skambučio.

Tokiose situacijose padės “App Volume Control”. Naudodamiesi programa galite nustatyti savo garso išvesties taisykles kiekvienai programai savo išmaniajame telefone. Superuser teisių nereikia. Jums reikia tik aktyvuoti paslaugą sistemos nustatymuose.

Programos garso valdymas: photo_2016-03-28_10-24-53

Pirma, vartotojas laukia programų, rasiančių vietą ir sistemą, sąrašą. Būtina perjungti jungiklį, atidaryti didelį nustatymų lauką. Jūs esate kviečiami pasirinkti, ką paraiška atliks, kai pasirodys įspėjimas, ir kas atsitiks.

Programos garso valdymas: Programos garso valdymas:

Kai Pradėti antrašte slepiasi keturias kategorijas: ON garsiakalbis (garso išvesties iš garsiakalbio), laisvų rankų įranga (kai prijungtas prie laisvų rankų įranga), “Bluetooth” (kai prijungtas prie belaidžio garso įrenginį) ir Parametrai. Paskutinis elementas slepia meniu, kuriame galite nustatyti vėlavimą, kol garsas bus atkuriamas. Jis nustatytas sekundėmis ir, beje, pašalina nereikalingus erzinančius garsus.

Kitos nustatymų kategorijos yra įvairiausios. Čia galite nustatyti kiekvieno garsinio grojimo garsumą: laikmeną, skambėjimo toną, signalą, pranešimą ir sistemos garsus. Slankiklis, esantis šalia atitinkamos linijos, nustato pageidaujamą garsą. Detalesniam naudojant ausines ar Bluetooth ausinėmis, galite eiti dviem būdais: arba prašyti individualaus elgesio garso profilius kiekvienam iš siūlomų variantų arba naudokite jungiklį ir pasikartojančius nustatymus, kai žaidžia nuo garsiakalbio.

Programos garso valdymas: Programos garso valdymas:

Programų pagrindinio ekrano meniu “Visuotinės konfigūracijos” galite įjungti arba išjungti pranešimus apie programas, pvz., Vibraciją ir garsą. Taip pat nustatomas garso įspėjimų prioritetas, kai groja muziką. Yra dvi galimybės. Pirmasis išsaugo muzikos garsumą ir leidžia atkurti programos signalą kartu. Antrasis pristabdo grotuvą ir įjungia perspėjimą be pašalinių garsų.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 15 =