Sigarayı bırakmanıza yardımcı olan 5 Android uygulaması

Bu Android programlarının her derde deva olmadığını hemen uyarmak istiyorum. Başarının ilk ve en önemli koşulu güçlü arzunuz ve irademizdir. Akıllı telefondaki bir yardımcı program, istenen sonuca daha çabuk ulaşacak iyi bir yardımcı araç olarak kullanılabilir.

Sadece Sigara İçen Hiperaktif

Bu uygulama, sigara olmadan yaşamanın tüm faydalarını gösteren, mantığınız üzerinde çalışmaya çalışır. İlk başlangıçta günlük olarak sigara içen ortalama sigara sayısını, bunların maliyetini ve sigarayı bıraktığınız tarihi belirtmeniz gerekir. Bundan sonra program, kaçma zamanınızı, atlanan molaların sayısını, kaydedilen zaman ve parayı gösterecektir. Ek motivasyon için, aynı hastalarla bir ödül sistemi ve yerleşik bir sohbet sistemi vardır.

Yavaşça sigarayı bırakmak

Tütünden kurtulmak için birkaç farklı taktik vardır. Bazıları aynı zamanda sigarayı bırakıyor, diğerleri yavaş ve yavaş yavaş yapmayı tercih ediyor. Yavaş yavaş Sigarayı Bırakma uygulamasını yaratmak onlar içindir. Sizin için sigara sayısında günlük bir azalma için özel bir plan geliştirecek ve onun uygulanmasını izleyecektir. Kullanıcıların rahatlığı için, uygulama masaüstüne bir widget yükler ve normal dozda nikotin alma zamanı hakkında sizi uyaran hatırlatıcılar yükler. Sadece bu programın önerilerini titizlikle takip etmeyi kendine öğretir.

QuitNow!

QuitNow bu tür en popüler uygulamalardan biridir. Sigarasız günlerin sayaçlarına ek olarak ve para tasarrufu sağladığımızda, sigarayı bırakma niyetinizin uygulanmasında ekstra güç ve sertlik kazandıran sağlığınızı geliştirmenin ilerlemesini gösterir. Ayrıca, tavsiye, deneyim ya da sadece neşeyle size yardımcı olacak diğer “atıcılar” ile sohbet edebilirsiniz.

Son sigaram

Bu program sigara bırakmayı teşvik etmek için basit ama mükemmel bir yol seçti. Ölüm korkusu en etkili argümanlardan biridir ve burada tam kapasitede kullanılmaktadır. Yardımcı program bize, uygun açıklamalarla birlikte, içicinin iç organlarının korkunç görüntülerini gösterir. Ve ana ekranda sigarayı bıraktıktan sonra kalbinizi, akciğerlerinizi ve dolaşım sisteminizi temizleme işlemini göreceksiniz. Geliştiricilere göre, bu veriler ciddi tıbbi araştırmalardan elde edilmekte, böylece güvenilir olabilmektedir.

Zengin Ol ya da Sigara İçelim

Sağlığa çok kaygılı olmayan ancak cüzdanlarının içeriği konusunda endişe duyan kişiler için Get Rich veya Die Smoking programı oluşturuldu. İçinde, paranızı tütün dumanına çevirmeyi bıraktığınızda, ne kadar harika şey ve zevk alabileceğinize dair ana vurgu. Satın almak istediğiniz öğenin değerini belirtmeniz gerekir ve program bu miktarı kaydetmek için kaç gün sigaradan kaçınma gerektiğini hesaplayacaktır. Ardından, diğer kullanıcıların önünde yepyeni bir telefon veya dizüstü bilgisayar ile övünebilir ve böylece kötü alışkanlıklardan kurtulma kararlılıklarını daha da güçlendirebilirsiniz.

Ve sigarayla nasıl mücadele ettiniz?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − 29 =