TOP-5 geriausi “Android” kameros

Fotoaparatas MX

Ši programa jungia pagrindines kameros funkcijas su nestandartinių lustų skaičiumi. “Camera MX” gali pasiūlyti stilingus vaizdinius efektus, kurie yra įvestos dar prieš fotografavimą. Ir jei jums reikės taisyti jau nufilmuotą medžiagą, galingas foto / video redaktorius padės.

Ypatingame režime programa sukuria “gyvus paveikslėlius” – rėmelių seriją, kuri yra žaidžiama kaip animacija, jei juos laikote pirštu. Panaši funkcija – “iPhone”. “Live nuotraukos” gali būti paverstos gifki arba trumpomis klipais. Programoje yra integruotų pirkimų, tačiau galite be jų.

“Camera360 Ultimate”

“Camera360 Ultimate” – idealiai tinka vartotojams, kuriems nereikia išsamių fotoaparatų nustatymų, papuošalų, filtrai ir kitų gražių dalykų.

Programa sugeba primesti asmeniui realiu laiku visų 3D kaukė rūšių. Vartotojai taip pat galima animuoti efektai iš išorės CORRECTION: sąskaitos faktūros makiažo transformacijos veido, švelninamasis odą ir ne tik. Jūs gali transformuoti nuotraukas ir nufilmavo neatpažįstamai.

Ir jei tai atrodo mažai, tada galimi vaizdai gali būti apdorojami redaktoriuje. Yra įrankiai prishchei pašalinti, raukšles ir maišelius po akimis. Programa rodo skelbimus.

“Google” kortelės fotoaparatas

Kartoninė kamera nėra pilnavertis fotoaparatas, todėl negali pakeisti standartinės fotografavimo programos. Jis skirtas tik vienam darbo režimui, tačiau tai yra neįprasta, kad jums gali būti įdomu.

Programa pašalina panoramines nuotraukas, skirtas peržiūrėti populiarioje virtualios realybės šaltyje – “Cardboard”. Norint geriau perteikti vietos atmosferą, fotografuojant programa įrašo garsą

Footej kamera

Šis fotoaparatas sėkmingai atsveria tarp siūlomų funkcijų skaičiaus ir paprastumo. Galite rankiniu būdu pritaikyti ISO ir daugelį kitų fotografavimo parametrų, kad būtų užtikrinta geresnė vaizdo kokybė. Tačiau “Footej” fotoaparatas nėra perkrautas reklama ir turi paprastą minimalią sąsają.

Tačiau norint visiškai atrakinti paraiškos potencialą, verta įsigyti mokamą versiją. Tai atjungs vaizdų kokybės ir vaizdo įrašų ilgio ribojimą.

Fotoaparatas FV-5

Paskutinis sąraše, bet ne kokybe, yra “Camera FV-5”. Tai vienas iš pažangiausių “Google Play” kamerų. Visais savo jėgomis ji bando pakartoti profesionalioje įrangoje esančias funkcijas ir būdus. Fotoaparatas FV-5 visiškai rankiniu būdu valdys visus šaudymo nustatymus, kurie gali būti realizuoti tik “Android”: nuo baltos spalvos balanso iki fokusavimo.

Žinoma, tokia rimta danties priemonė yra toli nuo kiekvieno prietaiso. Įdiegę “Camera FV-5”, gali būti, kad kai kurios funkcijos nėra. Todėl pirmiausia pabandykite nemokamą “Lite” versiją, kuri skiriasi tik tuo, kad ji nepalaiko maksimalios nuotraukų raiškos.

O kokią kamerą naudojate savo mobiliajame prietaise?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 40 =