Top 5 geriausios sporto programos “Android”

Dar prieš penkerius metus niekas negalėjo numatyti, kad daugybei žmonių mobilusis telefonas taps populiariausias ir veiksmingiausias sporto prietaisas. Su jų pagalba paaiškėjo, kad tikrai patogu sekti jūsų treniruotes, rinkti statistiką, planuoti būsimas sesijas. Vienu žodžiu, dabar jūsų išmanusis telefonas gali pakeisti asmeninį trenerį. Šiandien “Google Play” programų parduotuvėje yra programų pagal kiekvieną skonį – bėgimo, plaukimo, lieknėjimo, dviračių ir tiesiog vaikščiojimo. Mes išrinkome penkis iš jų ir siūlome juos jūsų dėmesį.

Endomondo sporto takelis

Ši programa, kaip ir daugelis kitų sporto sekėjų, jos išvaizdos metu buvo skirta tik bėgikams. Tačiau laikui bėgant vis daugiau ir daugiau naujų funkcijų buvo pridėta, o palaipsniui “Endomondo” tapo patogiu įrankiu beveik bet kuriai jūsų fizinei veiklai sutvarkyti. Pridėkite prie šio socialinio komponento, klientų prieinamumą visoms populiarioms platformoms, garso trenerį, galimybę konkuruoti su virtualiais ir tikraisiais konkurentais ir daugelis kitų naudingų funkcijų. Mūsų apžvalga.

Sworkit

Šios programos vertė yra ta, kad ji yra ne tik tokio intensyvumo mokymo kursas, kuris šiandien yra toks populiarus, bet ir padeda mokytis jogos metu, išsiplėsti, pašildyti iki pagrindinės mokymo dalies. Visi pratimai čia atliekami be jokios įrangos ir niekada kartoti nereikia, todėl treniruočių metu jums nebus nuobodu. Šis universalumas padaro “Sworkit” geriausiu kišeniniu treneriu namų klases. Apžvalga.

Nike mokymo klubas

Prieš mus – tai visapusiškas mokymo kompleksas, kuriame yra daugiau nei 60 profesionalių sportininkų ir “Nike” trenerių planų. Bendras programoje pateiktų pratimų skaičius yra daugiau kaip 100 dalių, dauguma atliekami tik pagal savo kūno svorį. Įdiegę šią programą ir pradėdami praktikuoti vadovaudamiesi virtualiu treneriu, gausite išsamų kiekvieno komplekso ir jo pratimų aprašymus, įskaitant vaizdo demonstravimą. Kai pereisite į priekį, gausite papildomų nurodymų ir net naudos už pratimus.

RunKeeper

Ši programa yra artimiausia Endomondo konkurentė ir turi tokią pačią funkcinę galią. Šiuo metu paraišką naudoja daugiau nei 25 milijonai žmonių, o šis skaičius rodo jo kokybę ir galimybes. Naudodamiesi šiuo kišeniniu treneriu, galite peržiūrėti išsamią savo treniruočių istoriją, stebėti savo naujus asmeninius įrašus ir parengti išsamų klasių planą. Dėl integracijos su “Facebook” ir “Twitter” programa yra stipri socialinė dalis.

Tik 6 savaites

Paraiškų saugykloje gana daug programų, kurios per trumpą laiką pažadės išmokyti jus suskaidyti 100 kartų, ištraukti 20 kartų ir pan. Iš jų tik 6 savaičių išsiskiria gražia, gerai suprojektuota sąsaja, tikra pažangos grafika ir universalumas, nes tuo pačiu metu yra penkios pagrindinės užduotys. Galima pasirinkti sunkumų lygį, pagrįstą fizinio pasirengimo testo rezultatais, treniruočių su priminimais tvarkaraštį, išsamią pratybų statistiką.

Žinoma, šis gerų paraiškų sporto gerbėjų sąrašas nesibaigia, ir aš tikiu, kad jį papildysite savo pastabomis.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6