Top 5 muzikos grotuvai, skirti “Android”

1. “BlackPlayer”

“BlackPlayer” yra pažymėtas daugybe sąsajos nustatymų. Galite keisti spalvas, šriftus, animacijas, taip pat tinkinti albumų, žanrų ir atlikėjų rodymą. Be to, programa rodo žodžius ir automatiškai atsisiunčia internetinių menininkų viršelius, nuotraukas ir biografijas.

Kalbant apie funkcionalumą, “BlackPlayer” taip pat suteiks galimybę daugeliui konkurentų iš “Google Play”. Programa turi miego laikmatį, built-in 5-juostų ekvalaizeris su 10 presents, VIRTUALIZER, taip pat garsumo ir boso stiprintuvai. Programa palaiko FLAC formatą ir gali ištrinti muziką “Last.fm”.

“BlackPlayer” siūlo tris valdiklius, skirtus muzikai valdyti keliaujant. Be to, paraiškoje nėra jokios reklamos.

2. Pi muzikos grotuvas

Šis “Android” grotuvas akimirksniu patraukia stilingą vaizdą ir sklandų animaciją. Nėra išsamių sąsajos nustatymų, bet galite pasirinkti vieną iš kelių temų, o jei norite – įsigyti papildomų fonų.

“Pi Music Player” turi ir keletą unikalių funkcijų. Taigi, programa leidžia jums iškirpti fragmentus iš dainų ir naudoti juos kaip skambėjimo signalus. Naudodami “Pi Power Share” technologiją, patogu dalintis muzika su draugais.

Be to, “Pi Music Player” rasite standartinį patogų muzikos klausymą. Jūsų paslaugoms yra 5 bangų ekvalaizeris, virtualizatorius ir boso stiprintuvas. Taip pat verta paminėti, kad yra miego laikmatis ir įmontuotas laidininkas, per kurį galite klausytis takelių iš įrenginio aplankų.

3. doubleTwist

“doubleTwist” yra muzikos grotuvas su interneto radijo ir podcast kliento funkcijomis. Su juo galite klausytis muzikos “Android” ar perduoti ją “Xbox”, “PlayStation” ir kitiems daugialypės terpės įrenginiams.

Programa taip pat palaiko “Last.fm” švaistymą, gali paleisti FLAC formatą ir išjungti laikmačiu. Dėl integruoto naršyklės galite klausytis muzikos iš aplankų.

Mokama doubleTwist versija neturi reklamos, gali sinchronizuoti grojaraščius su “iTunes” ir turi ekvalaizerį su 10 garso nustatymų.

4. Poweramp

Vienas iš pirmųjų ir žinomiausių “Android” žaidėjų. “Poweramp” jau seniai įsitvirtino kaip visavertė programa su daugybe garso nustatymų. Be kitų formatų, programa skaito ALAC ir FLAC. “In Power Power” yra 10 bangų ekvalaizeris su 16 iš anksto nustatytomis nuostatomis ir atskirais bosiniais ir treble valdikliais.

Be to, programa automatiškai atsisiųsti dangtelius ir gali rodyti dainų tekstus. “PowerProm” palaiko “Last.fm” švaistymą ir gali automatiškai išjungti po vartotojo nurodyto laiko. Integruotas failų tvarkyklė leidžia atkurti takelius iš aplankų.

Žaidėjas gali būti keičiamas naudojant odą. Kai kurie iš jų yra iš anksto įdiegti programoje, o likusios galimos nemokamai atsisiųsti iš “Google Play”. “Poweramp” yra mokama programa, tačiau prieš įsigydami turite patikrinti visas jo savybes – 14 dienų.

5. “Musixmatch”

Pagrindinis šio žaidėjo skirtumas nuo konkurentų yra teksto kūrime. Musixmatch galite jas pridėti rankiniu būdu arba automatiškai, ji gali sinchronizuoti žodžius atkūrimą, rodyti juos ant visų langų, ieškoti dainas frazę iš teksto ir net išversti tekstai. Dėl šios vienodos “Musixmatch” programų dalies tiesiog nėra.

Užsiregistruodami mokamą prenumeratą, jūs išjungsite skelbimus ir galėsite išsaugoti tekstus peržiūrai neprisijungus. Likusiose vietose “Musixmatch” yra paprastas žaidėjas, turintis pagrindinius dizaino ir garso nustatymus.

Skaitykite taip pat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 12