Top 5 muzikos grotuvai, skirti “Android”

“Poweramp” muzikos grotuvas

Tai populiariausias muzikos grotuvas “Google Play” parduotuvėje, ir dėl to yra rimtų priežasčių. “Poweramp” yra galingas “Android” muzikos grotuvas, kuriame yra beveik visos funkcijos, kurias vartotojas gali norėti. Ji turi gražią ir paprastą tamsią sąsają, kuri slepia daugybė įvairių funkcijų. Tarp jų matome 10 juostų ekvalaizerį, žemo ir aukšto dažnio stiprinimą, sklandų ir nenutrūkstamą atkūrimą, sąsajos pritaikymą ir daug daugiau.

“Player Pro”

“Player Pro” kūrėjas pristato jį taip: “” PlayerPro “turi gražią, greitą ir intuityvią sąsają kartu su galingais garso konfigūracijos parametrais. Galima rinktis kelis nemokamus papildinius: 20+ skinus, DSP paketą, “Widget Pack” … “Būtent dėl ​​to mes jau daugiau nei dvejus metus stebėjome šią programą labiausiai atsisiųstos muzikos ir garso kategorijoje. Be to, programa nuolat vystosi ir įgyjama naujų funkcijų.

“Neutron” muzikos grotuvas

Kažkas nepatinka šio žaidėjo dėl originalaus dizaino natūra. Kažkas jį kritikuoja už nedideles klaidas. Tačiau yra vienas svarbus rodiklis, pagal kurį “Neutron Music Player” sėkmingai konkuruoja su žymiausiais “Google Play” muzikos grotuvų atstovais, įskaitant absoliučią “Poweramp” mėgstamą muziką. Tai susiję su garso kokybe. Kūrėjas kalba apie kokybiško 32/64 bitų garso variklio naudojimą, dėl kurio mobiliuoju įrenginiu galima pasiekti tokį didelį garsą. Šis grotuvas yra tiksliai pritaikytas kaip muzikos mėgėjams, kurie pirmiausia vertina kokybę.

n7player muzikos grotuvas

Šis grotuvas tikrai bando būti novatoriškas ir atgaivinti šviežią srautą į pažįstamą mobiliųjų muzikos grotuvų dizainą. Pirma, ji nesiremia įtaisytomis žiniatinklio failų paieškos funkcijomis, tačiau naudoja savo nuskaitymo algoritmą, kurį, beje, galite konfigūruoti. Antra, tai beprotiška 3D sąsaja (taip-taip!), Kurioje yra žymų debesis, sienų dangčiai ir daugybė gražių animacinių efektų. Be kitų funkcijų, galite rasti garso efektų, automatinį ir rankiniu būdu atsisiųsti albumo viršelius, žymų redaktorių, automatinį rinkimo derinimą, užmigdymo laikmatį, slinkimą į Last.fm ir pan.

“Google Play” muzika

Šis “Google” produktas yra pradedantysis, tačiau tai neleidžia jam užimti stiprios pozicijos šioje kategorijoje. Visų pirma, dėl integracijos į internetinę saugyklą, kurioje galite saugoti net 50 000 takelių. Bet kuriuo metu, jei yra tinklas, galite pasiekti savo muzikos biblioteką, o prireikus galite išsaugoti pageidaujamus albumus klausydamiesi neprisijungus. Taigi “Google Play” muzika leidžia jums išsaugoti tiek daug muzikos, nes ji neatitinka jokios esamos atminties kortelės, o jei jūs mokate mėnesinį mokestį, taip pat galite pasiekti neribotą skaičių takelių.

Žinoma, šis vertingų muzikos programų “Android” sąrašas nėra ribotas. Laukiame jūsų pastabų su jūsų mėgstamiausio žaidėjo pavadinimais ir kodėl pasirinkote.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 70 =