Vyno skaitytuvas arba kaip nepamiršti norimo vyno pavadinimo

Kiek kartų, klajodamas tarp vyno kamino, bandėte prisiminti, kas buvo vadinamas maloniu vynu, kurį kitą dieną gėrėme su draugais? Aš labai tikiuosi.

Nepamirškite šio ar to vyno prekės ženklo ir metų, jei nesate profesionalus degustatorius ar kolekcininkas, tai tikrai sunku. Mes žinome tik keletą vardų, o tie, kurie tinkamu laiku skrido iš mano galvos. Dėl to valandas turime mokytis vyno korteles, mėgindami pasirinkti gerą vyną.

Naudodamiesi nemokama programa, “Vivino” nebereikia paleisti šios loterijos. Jūs ne tik nepamiršite vynų, kurie jums patinka, bet jūs jų neklysite.


Kaip tai veikia

Viskas, ko jums reikia – nufotografuoti etiketę arba įkelti galutinę nuotrauką į programą. Programa analizuos ir palygins ją su savo duomenų baze. Jei tai neįvyks automatiškai, kūrėjams bus pateikti reikiami duomenys kataloge.

Tada galite įdėti skonio gėrimo įvertinimą, parašyti pastabą. Pastabos, beje, priklausomai nuo paskyros nustatymų, gali būti privačios – “sau” ir viešai.

Be savo “TOP”, galite susipažinti su draugų nuomonėmis, perskaityti jų apžvalgas, taip pat rekomendacijas, kuriose būtų geriau įsigyti “Petit Chablis” buteliuką.

Paraiška naudoja geografinę vietovę, taigi visada žinote, ar netoliese esančiame prekybos centre ar restorane yra mėgstamiausias ar įdomus vynas.

Vivino dėka galite sužinoti beveik bet kokio vyno kainą. Be to, laikui bėgant, jūs turėsite savo vyno kainų sąrašą.

Paraiška parengta remiantis UGC, todėl nuolat auga Vivino duomenų bazė, kurioje šiandien yra daugiau kaip 500 tūkstančių vynų, beveik 15 tūkstančių vynuogynų, 800 regionų ir 48 šalių.

Skyriuje “Darbai” kadaise mes kalbėjome apie Aleksejus Aleksejevą, projekto “VinoTag” bendraautorą. Jie taip pat turi savo paties pavadinimo vyno skaitytuvą. Tiesa, tik pagal “iOS”, o duomenų bazė yra mažesnė.

“Vivino” yra tiek “i-gadgets”, tiek “Android”. Pastaruoju atveju, deja, ne visi prietaisai.

Kitas minusas – atpažinti ir analizuoti gali tik vynas. Nei likeriai, nei viskiai jokios kitos alkoholio programos neatpažįsta.

Dėl šio vyno skaitytuvo jūs ne tik nepamiršite vyno, kurio jums patinka, pavadinimo ir skonio, bet dėl ​​kitų naudotojų įvertinimų ir atsiliepimų galėsite sužinoti daugiau apie juos. Galbūt laiku, net sužinosite, kaip atskirti gerą vyną nuo blogo aklai – puokštė ar skonio.

Vivino | “App Store” nemokamai. | “Google Play” nemokama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =