Yaratıcı insanlar için 50 uygulama

Benim akıllı telefonumda, onu kullanmamama ve çok sık olmamasına rağmen, asla silemeyeceğim bir uygulama klasörü var. Müzik oluşturmaya yönelik uygulamalar var. Birkaç davul makinesi, synthesizer, metronom ve bir çift tuner vardır. Ve bazılarının birkaç ay boyunca açmamasına rağmen, hala onlardan kurtulamam.

The Guardian’da bu makaleyi okuduktan sonra, klasör beş daha fazla dolduruyor. Ne söyleyelim, her gün uygulamalarla uğraşmamıza rağmen, bu listede birkaç çok iyi ve havalı uygulama bulmayı başardım. Umarım onu ​​bulacaksın.

müzik

Sihirli Piyano

Bu uygulama ilginç müzikal parçalar için bilinen geliştirici Smule, olduğunu. Magic Piano’da piyanonun basitleştirilmiş bir versiyonuyla ünlü şarkıları çalabilirsiniz. Mozart veya Lady Gaga – farketmez. Liste çok büyük.

şekil

Şekil – Bu, elektronik müzik oluşturmak için en havalı evrensel araçtır. Kendisi istenilen müzikal boyutu ayarlıyor, sadece bir melodi yapabilirsiniz.

Auxy

Auxy, iPad’inizin ekranında çeşitli kasetlerde karmaşıklıkların melodilerini oluşturmanızı sağlar. Sonuç dışa aktarılabilir ve başka bir programda oluşturulmaya devam edilebilir.

JamUp Pro

Bağdaştırıcıyı kullanarak bir gitar veya iPad’e bir gitar bağlamanıza, uygulamada efektleri, amplifikatörleri değiştirmeye veya müzik kaydetmeye olanak tanıyan bir uygulama.

KORG Gadget’ı

En ünlü klavye enstrümanlarını üreten şirketten en iyi sanal synthesizerlardan biri. Fiyatının söylediği gibi, bunun profesyonel bir araç olduğunu anlamak önemlidir.

Djay 2

Djay 2 kendimi bir DJ olarak denemek için bir fırsat verecektir. Birkaç parçayı birleştirebilir, efektleri uygulayabilir ve mix’ler oluşturabilirsiniz.

Müzik Oluşturucu Sıkışması

Dubstep veya davul ve bas tarzı tarzında parça oluşturmak için çok sayıda döngü ve bit içerir.

GarageBand

Bir iPad satın almaya değer olduğu uygulama. Çok sayıda enstrüman ile müzik yapmak için harika bir kombinasyon: davul, gitar, dizeleri ve anahtarları.

Şarkı söyle! 

Akıllı telefonunuzu bir mikrofon olarak kullanmanıza izin veren başka bir uygulama olan Smule. Not almak için puan kazanacaksınız ve eğer gerçekten iyi şarkı söylerseniz, hayranlarını bekleyebilirsiniz.

video

Vine (inceleme)

Vine, kısa videolar çekmenizi ve daha sonra bunları Web’e yüklemenizi sağlar. Instagram gibi sadece video için. Kısa bir kayıt uzunluğu sizi çarpıtır ve gerçekten harika şeyler çeker.

Tekrar

Uygulama, fotoğrafları birleştirebilir ve videoyu tam bir klip halinde kesebilir, resmi geliştirmek için metin, müzik ve filtre ekleyebilirsiniz.

Dubsmash

En fonksiyonel uygulama değil. Ama onun yardımı ile delirebilirsin. Özünde, konuşmacınıza bir ses, örneğin bir melodi ya da filmdeki tanınmış bir monolog gibi bir şey empoze etmeniz ve sonra arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekir. Aptal ama eğlenceli.

Meerkat (yorum)

Son zamanlarda daha popüler hale gelen bir uygulama. Bununla birlikte, akıllı telefonunuzun kamerasıyla yakalanacak canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Vjay

Vjay’in yardımıyla hem kendinize hem de ünlü insanlara video çekebilirsiniz. Elde edilen karışımlar arkadaşlara kaydedilebilir veya gönderilebilir.

iMovie

GarageBand gibi iMovie, deha sadeliğine çok yakın bir Apple uygulamasıdır. Bununla birlikte, özellikle mobil cihazlar için video düzenleyebilir ve gerçekten yüksek kaliteli videolar ekleyebilirsiniz.

Film Düzenleme Dokunuşu

Video düzenleme için başka harika bir uygulama, ancak Android için zaten. İMovie’ye iyi bir alternatif.

Vyclone

Uygulama birden fazla kameradan ve farklı açılardan video çekmenizi ve ardından bunları bir videoda birleştirmenizi sağlar. Arkadaşların varsa harika.

YouTube Yakala

YouTube Capture, video çekmenizi ve düzenlemenizi ve ardından doğrudan YouTube’a yüklemenizi sağlar. Çok fazla düzenleme aracı olmasa da, videoları YouTube’a yayınlama yeteneği mükemmeldir.

Hyperlapse (gözden geçirme)

Hyperlapse, serin zaman klipleri çekmenizi sağlar. Bu uygulama Instagram’ın yaratıcılarından ve en üst düzeyde yürütülür.

Fotoğraf

Instagram

Kimsenin aklına gelecek ilk uygulama. Doğanın, şehir manzaralarının ve elbette özlüklerin ve mühürlerin fotoğrafları aracılığıyla kendini ifade etmenin en iyi sosyal ağı.

Camera51

Birçok ilginç özelliklere sahip bir kamera. Örneğin, bir kişinin yüzünü yakalamak için bir fotoğrafla ilgili bilgileri ve çok daha fazlasını görüntüleyin. Gerçekten iyi kaldırır.

Pixelmator

Bilgisayar sürümünde Photoshop için yerini alan havalı bir fotoğraf editörü. İPad için aynı sürümde, mobil cihazlardaki fotoğraflar için en işlevsel editörlerden biri.

FrontBack

Frontback, iki fotoğrafı aynı anda kaldırır: arka kamera ve ön. Sonra onları bire birleştirir. Bazen eğlenceli oluyor.

Enlight

En son yayınlanan Enlight, fotoğraf düzenleme için büyük olasılıklar nedeniyle yaygın olarak biliniyordu. Renk seviyelerini kontrol edebilir, güzel filtreleri üst üste getirebilir ve aydınlatmayı değiştirebilirsiniz.

Kamera harika

Tek bir tıklamayla kamera fotoğrafınızı geliştirebilir. Her zaman mükemmel çalışmaz, ama beklediğimizden daha iyi.

VSCO Cam (İnceleme)

VSCO Cam’taki filtreli tüm uygulamalar arasında gerçekten en iyiler. Fotoğraf ve ipuçlarını paylaşan düzinelerce farklı filtre teması ve bir fotoğraf topluluğu vardır.

Facetune

Facetune, fotoğraftaki yüzdeki küçük kusurları gidermenizi sağlar. Ayrıca yardımı ile yüz ve dişin tonunu değiştirebilirsiniz.

dubble

Instagram düşüncesini geliştirmeye çalışarak, geliştiriciler çılgın kararlara gidiyorlar. Dubble, çektiğiniz bir fotoğrafı çeker ve dünyadaki diğer kullanıcıların fotoğraflarıyla bütünleştirir.

pinterest

Pinterest, fotoğraflardan yeni şeyler bulmanızı sağlar. Ayrıca, fotoğrafları kendiniz yükleyebilir, “panolar” oluşturabilir – ilgili fotoğraf kategorileri.

sanat

Kağıt (Genel Bakış)

Çizim için harika bir uygulama. Parmaklarınızla çizebilirsiniz, ancak en iyisi özel bir kalemle.

Autodesk SketchBook

Bilgisayarlar için iyi bilinen bir uygulama. Tabletlerde daha az kalitatif olarak yapılmamaktadır. Temel işlevsellik ücretsiz olarak kullanılabilir, ek fırçalar ve araçların ödenmesi gerekecektir.

Bambu kağıdı

Kağıda benzer bir uygulama, ancak tüm platformlar için kullanılabilir. Çizim için birçok araç içerir.

Tayasui skeçler

Birçok profesyonel sanatçı, Tayasui’yi en iyi çizim uygulaması olarak kabul etmektedir. Ayrıca özel bir kalem satıyor. Ancak, uygulamayı onsuz kullanabilirsiniz.

döngü 

Döngü kullanarak, basit resimler çizebilir ve canlandırabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsizdir.

Photoshop Touch

Photoshop’un mobil versiyonu. Bazı profesyonel işlevlerden yoksun ama yine de çok kullanışlı ve işlevsel.

üretmek

Uygulamada çok sayıda fırça – 120’den fazla. Hem karmaşık işleri hem de basit eskizleri yapabilirsiniz.

AutoCAD 360

Tasarımcılar için en ünlü programlardan biri. Mobil cihazlar için versiyonda temel araçlar kaldı. Ayrıca, AutoCAD 360, arşivlerinizi depolayabileceğiniz bulutlara bağlanır.

yazarlık

iA Yazar (İnceleme)

Steven Fry’ın kendisi tarafından kullanılan metin editörü. Minimalizm tarzında gerçekleştirildi ve gereksiz tümünden kurtuldu.

HaikuJAM

Ve uygulama İngilizce konuşan izleyici için daha fazla tasarlanmış olmasına rağmen, söz etmemek imkansızdı. HaikuJAM, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla bütünleşen ayetler oluşturmanıza olanak tanır. İlk satırı sen yazarsın, başkası vb.

Foldpass

Foldpass aynı şekilde çalışır. Şiirin ilk satırını sen yaz, arkadaşlarınla ​​paylaş, ve tamamlamaya çalışıyorlar.

Yazma Zorluğu 

Yazarın kriziyle mücadele etmek için tasarlanmış bir uygulama. Bir tema, kelimeler ve açıklama verilir. Senden istediğin her şey planın ardından bir hikaye yazmak.

Bookmate

Okumayan yazar yok. Bookmate onlarca farklı kitaptan oluşan bir uygulamadır. Durdurduğunuz an, kütüphane gibi cihazlar arasında senkronize olur.

Not al (gözden geçir)

Not, IFTTT hizmetinden bir uygulamadır. Bununla birlikte, onlarca hizmetten biriyle senkronize edilecek olan notları hızlıca oluşturabilirsiniz.

Çocuklar için oyunlar

Minecraft 

Minecraft – çocuğun yaratıcı yeteneklerini geliştirmek için en iyi oyunlardan biri. İçinde inşaat malzemeleri verilir ve göreviniz yeterli hayal gücüne sahip olduğunuz bir şey inşa etmektir.

Dondurulmuş Hikaye Tiyatrosu

Bu oyunda, çizgi film “Cold Heart” dan karakterlerin katılacağı kendi tiyatro performansınızı yaratabilirsiniz. Sesi dinlemek için sesinizi bile kaydedebilirsiniz.

Gruffalo: Fotoğraf

Bu oyunun yardımıyla fotoğrafınıza farklı eğlence ayrıntılarını ekleyebilirsiniz: dişleri, pençeleri, dişleri ve daha fazlası.

TeleStory

TeleStory, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde çeşitli temalar ve kostümlerle TV şovunuzu veya müzik videolarınızı hazırlamanıza olanak tanır.

Makies Modası 

Makies Fashion, çocuğun moda tasarımcısı olmasına yardımcı olacak. Burada sanal karakterler için kostümler ve kıyafet eskizleri oluşturabilir ve daha sonra pozlarının fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Tynker

Tynker, çocuk programlamayı öğreten bir uygulamadır. Bununla ilk küçük oyunu yaratabilirsiniz.

Hızlı Matematik

Hızlı Matematik, ilerlemek için örnekleri çözmeniz gereken bir oyundur. Komik oyun karakterleri ve mükemmel film müzikleri vardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 51