GoPro HERO 4 – en bütçeli 4K aksiyon kamerası

2012 yılının Kasım ayında önceki nesil kameraların ortaya çıkmasından sonra, İnternet, inanılmaz güzellikteki çerçeveleri ve videoları doldurdu ve “Be a HERO” sloganı, birçok aşırı hayranın başında oturdu. GoPro HERO 3’ün takılması kolaydır, toz ve nemden güvenilir şekilde korunmuştur ve evcil hayvanlar için de dahil olmak üzere birçok farklı montaj seçeneği vardır. Bu sayede kamera aktif bir yaşam tarzına öncülük eden ve aşırı spor yapan herkes için bir direğe dönüştü. Bu nedenle, yenilik özellikle güçlü bir şekilde bekleniyordu. Ve güncellenmiş HERO 4 kameraları tüm beklentileri karşıladı ve hatta onları bir şekilde aştı.

Daha önce olduğu gibi, yönetici üç kameradan oluşmaktadır: HERO 4 Siyah, HERO 4 Gümüş ve KAHRAMAN. Cihazların görünümü aynı kaldı. Servis bilgilerini görüntülemek için tek renkli bir ekrana sahip olan aynı dikdörtgen plastik çubuk. İçindeki tüm değişiklikler. Eski modelle başlayalım.

GoPro Hero 4 Siyah Sürüm

gopro_hero41

Kamera ile donatılmıştır 12 megapiksellik sensör ve çözünürlükte video çekmeyi öğrendi 4K frekansla Saniyede 30 kare 2,7K sıklıkta Saniyede 50 kare veya Full HD sıklıkta Saniyede 120 kare. Onu yapar en erişilebilir Piyasada 4K kamera. Bu inovasyon yeniliği orada bitmiyor. Modu var Sürükleyici Mod, kapsama açısını önemli ölçüde arttırır. Bu GoPro’ya teşekkürler HERO 4 en geniş açı dünyada eylem kamera.

Eklendi ve mod ProTune – Sıkıştırılmamış video kayıt formatının analogu. Bu formatta alınan materyal, işlem sonrası aşamada bir maksimum çıkarmanızı sağlar.

GoPro da selefinin güçlü tarafı olmayan ses kayıt yetenekleri üzerinde çalıştı. Şimdi bu çalışmalar üzerinde kurulmuş dijital ses dönüştürücüsüne analog ve dahili mikrofon iki kat dinamik aralık. Bütün bunlar, iki kat daha yüksek performans ile yeni bir işlemcinin kontrolü altında çalışır. Bizler, bu inovasyon bolluğu ile birlikte, pil ömrünün de artacağını umuyoruz ki bu da GoPro HERO 3’te de göze çarpmıyor.

Özellikleri HERO 4 şirketi, hala etkileyici olan yeni bir videoda sergilendi.

Yenilik değer olacak 499 $ ve mevcut olacak 5 Ekim.

GoPro HERO 4 Gümüş Sürümü

Eski kameranın bu basitleştirilmiş versiyonu değer 100 dolar daha ucuz ve daha çok HERO 3 + ‘nun biraz geliştirilmiş bir versiyonu gibi. En azından, çekim olasılıkları değişmedi, ancak Black Edition’dan mod ProTune ve karanlıkta gelişmiş çekim yetenekleri.

gopro_hero43

Kameranın ana özelliği, çekimi görüntüleyebilmenin yanı sıra çekim sürecini izleyebileceğiniz cihazın arka tarafında bir dokunmatik ekran oldu.

GoPro HERO

gopro_hero44

Eğer sizin için 400 dolar hala çok ise, GoPro’nun bir bütçe seçeneği var. HERO kamera, çıkarılmayacak su geçirmez bir kutuda, saniyede 30 kare hızında Full HD çekim yapabilir ve 5 megapiksel fotoğraf çekebilir. Eylem kamera için çok iyi 129 dolar.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + = 9