Į viršų įdomios profesijos, kurių švietimas nereikalingas

Norėdami rasti įdomių profesijų, kurios bus imamos be diplomo, mes suklupdome svetaines rasti darbą. Kai kurios laisvos darbo vietos, kuriose galite dirbti be specialaus išsilavinimo, buvo tokios stačios, kad bent jau dabar atsiųskite atnaujintą medžiagą.

Dirbti maistui

Pirmoji profesijų grupė, kuriai trūksta kirpimo, yra susijusi tik su natūraliais talentais. Kad taptumėte degustantu, jums reikia jautrių receptorių ir meilės maistui. Patraukliausios laisvos vietos yra saldžios ir kad, negu šis saldus, nusiplaukite.

Pyragų virtas

profesijos, kurioms nereikia ugdymo: pyragaičių degustacija
kristofcakes.ru

Kristoforo Laermanso konditerijos fabrikas ieško vyro, kuris per dieną gali valgyti 2,5 kg saldumynų. Užimtumo atveju buvo reikalaujama medicinos knygos ir alergijos stygiaus, o bendrovė atlyginimą, nuolaida gamyklos produktams ir mokama prenumerata sporto salėje.

Arbatos testeris

Arbatos degustatorius yra tas, kuris skanu arbatos. Tokie darbuotojai yra reikalingi, kai bendrovė ketina pirkti prekių partiją: jie nustato, kokią kokybę teikia tiekėjai. Ir tai jums reikia keliauti į Indiją, Afriką, Kiniją ir apskritai į visas šalis, gaminančias arbatą.

Testeris gers arbatą ir po pirkimo: patikrina, ar skonis pasikeitė po transportavimo ir pakavimo gamykloje.

Kai mums buvo suteikta ši laisva kandidato pasirinkimo galimybė, reikalavimai buvo: pirmiausia – mylėti arbatą, antrasis – turėti tam tikrą fiziologinį jautrumą, sugebėjimą nustatyti raumeningumą ir kvapą. Reikėtų pažymėti, kad atlyginimai yra dideli: ši profesija yra reta.

Natalija Storozheva, personalo agentūros “Perspektyva” generalinis direktorius

Rusijoje ši profesija niekur nėra mokoma, todėl pati įmonė samdo žmones ir siunčia juos mokytis užsienyje. Be to, reikia tik patirties ir patirties.

Dirbti keliaujant

Ne kiekvienas gali būti degustatoriais, jei arbatos maišelio skonis nesiskiria nuo retos laisvos arbatos lapelių. Norėdami eiti į keliautojus, jums reikia daug mažiau natūralių duomenų, būtų noras.

Turizmo vadybininkas

Gana plati laisva vieta, kuriai nereikia specialaus ugdymo. Tiesiog toks “grubus” darbas turizmo srityje ir bus bet kurio universiteto pakaitalas.

Plius darbas – tai galimybė eiti į specialias orientavimo keliones, kurios paprastai nėra sezono metu. Mažiau yra mažas pradinis darbo užmokestis, tačiau yra galimybė plėstis ir tapti šios srities ekspertu.

Olga Евстратова, komercijos direktorius “Karibų klubas”

Vadybininkas bendrauja su klientais, studijuoja viešbučių ir kelionių vadovų pasiūlymus skirtingose ​​šalyse, todėl kliento lūkesčiai sutampa su priimančiosios šalies galimybėmis.

Laisvalaikio direktorius

Tai, matyt, yra aukščiausias turizmo vado plėtros etapas. “One to Trip” kompanija siūlo visiems vyresniems kaip 18 metų turinčius knygelę ir toleruotiną anglų kalbą keliauti po pasaulį, atlikti užduočių užduotis. Tada būtinai praneškite apie kelionę, bet ne į viršininkus, bet į visą pasaulį: išsamiai pasakykite ir patarkite įmonės abonentams.

Profesionalus keliautojas

Atostogos, panašios į režisierius laisvalaikiui: reikalauja, kad asmuo, turintis anglų kalbos žinias, pasus, aktyvus ir bendraus.

Keliautojas turėjo pristatyti skroblų (užsakymus klientams), bendrauti su klientais ir atlikti su jais interviu, dienoraštis apie sandorį pirkti užsienyje, patarimus ir patirtį mūsų vartotojams kurti turinį mūsų socialiniams tinklams ir padėti kitų keliautojų.

Daria Baby, Grabro įkūrėja

Papildomas klausimas dėl laisvų darbo vietų yra apsipirkimo meilė. Jums reikia asmens, kurio “Juodasis penktadienis” nėra siaubo filmo vardas, bet metų įvykis.

Darbas interesams

Pelnas už hobis yra ne tik muilas virti ir pyragai užsisakyti orkaitę. Taip pat yra netikėtų galimybių.

Automobilių navigatorius

Apie šią profesiją pasakojo komandos “Fonbet Trophy-Team” navigatorė Romanas Gerasimovas, projekto “Motorsport in faces” autorius ir vedėjas.

Norėdami tapti navigatorius, pirmiausia turite gauti į kitą konkurencijos niekam: auditorija suprasti, ar jums patinka šį lenktynių Geras, asistentas teisėjas, pažinti organizaciją iš lenktynių viduje, pilotas, jei turite savo nuosavą automobilį. Svarbiausia suprasti, kad esate pasirengęs išgyventi visa tai.

Romanas Gerasimovas

Trophy reidas, navigatorius yra įgulos akys, jis žino, kur eiti, taip pat kontroliuoja laiką, instrumentus ir dirba su sporto dokumentais. Be to, tuo atveju, kai automobilis įstrigo, navigatorius dirba su elektrine gervėmis, kėlikliu ir krepšiu, kad ištrauktų automobilį.

Profesijos, kurių švietimas nereikalingas: automobilių navigatorius

Pradiniame etape būtina ištirti navigacijos įrenginius, konkursų vykdymo taisykles, terminus ir priemones. Svarbu dirbti fiziniam treniravimui, nes sunku judėti pelkėmis.

Mokestis už navigatoriaus darbą pradiniame etape gali būti mažas, tai priklauso nuo kiekvieno konkretaus specialisto patirties ir reputacijos. Žinomiausi atstovai gali pastebėti didelių sporto komandų ir priimti įprastą darbą. Užimtumas navigatoriuje yra epizodinis, dažniausiai atostogos, kai dažnai vyksta trofėjus. Tai yra, jūs galite derinti su kitais darbais.

Profesija be pavadinimo

Tai yra darbas tiems, kurių hobis yra nenaudojamas.

Aleksandras Malafeev HR-direktorius “Srochnodengi”, sako: “Porą mėnesių prieš vienas iš mano draugų” Facebook “pristatė laisvą darbo vietą pagal savo sociologinių projektą. Jis negalėjo galvoti apie šios laisvos darbo vietos pavadinimus, nes pagrindinė funkcija šiame poste buvo sėdėti visą dieną tuščią biuro stalą ir nieko nedaryti. Buvo būtina suvokti, kiek paprastas vidutinis pilietis galėjo patirti tokį kankinimą už pinigus, taip pat kokia jo motyvacija. Aš tuoj pat pasakysiu, kad atsakymas buvo pakankamas. “

Partijų karalius

2016 m. Balandžio mėn. Mobilioji programa JoyME ieško kandidato į postą “Šalių karalius”. Pareiga: viską sužinoti apie pramogas, mados laidas, kryžminius varžybos, lenktynes ​​ir susibūrimus Maskvoje. Šalių karalius turėjo dalyvauti visuose šiuose renginiuose (nors tai ne visada lengva), susipažinti ir pritraukti paraiškos vartotojus, tuo pačiu metu ieškoti partnerių tolesniam verslo vystymui. Švietimas buvo nesvarbus, tačiau reikėjo atlikti bet kokią veido kontrolę.

Darbas, kuris padeda

Yra tokia profesija – žmonės padeda. Pavyzdžiui, norėdami rūpintis gyvūnais, kol savininkai yra toli, vaikščiokite, jei savininkai yra užsiėmę, kirpiu ir net išmokysiu šuniui kalbėti. Su tokių profesijų pasirinkimu padėjo paslauga YouDo.com, kur dažnai ieškoma neįprastų padėjėjų:

  • Žmogus, kuris susitinka su katinu ir šuo.
  • Atsakingas žmogus, kuris bus tris kartus per dieną priminti, kad laikas gerti vaistus.
  • Linksma mergaitė, kuri vaidins antrosios pusės vaidmenį prieš giminaičius šeimos šventėje.
  • Melomanas, kuris gali pateikti originalų grojaraštį su komentarais.
  • Patrauklus žmogus, kuris gauna didelį įspūdį.

Tai neatsižvelgia į standartinius prašymus iš eilės ar pagalbos valyti. Karjeros šioje srityje vargu ar bus padaryta, bet jei myliu padėti žmonėms, tai kodėl gi ne uždirbti pinigus.

HR atvirkščiai

Personalo įdarbinimo specialistai iš karto mokosi “tose srityse”, kur jie turi įvertinti žmones. Paprastai HR-vadybininkas dirba su konkurentais. Bet kartais “blogas” HR reikalingas.

Elena Sentsova, STS Group žmogiškųjų išteklių vadybininkė, sako: “STS grupė specializuojasi užsakomųjų paslaugų ir personalo nuomai, taip pat ir” outstaffing “. Mūsų patalpose pamainos darbo metodas yra bendras. Laikrodis trunka 45, 60 ir daugiau dienų, priklausomai nuo asmens pasirinkimo. Tada darbo sutartis su juo bus uždaryta.

Tai apima neįprastos profesijos darbuotojus – vadovus dirbti atleidus iš darbo. Darbuotojų, kurie atleidžiami iš darbo, vadovas yra priešingas sekretorius. Jis atleidžia darbuotojus atostogaujant ir užtikrina, kad procesas būtų kuo patogesnis. Vėliau jis pašaukė žmones ir pasiūlė tęsti bendradarbiavimą. Tokia priežiūra suteikia vaisių: daugiau nei pusė specialistų sugrįžta. “

Jūs galite dirbti vadybininku atleistiems be išsilavinimo. Pagrindiniai reikalavimai tokiems specialistams yra teigiamas požiūris į gyvenimą, bendravimą, sugebėjimą užmegzti kontaktus su net ir sudėtingiausio pobūdžio savininkais.


Visi aukščiau išvardyti užsiėmimai, kuriuos radome mažiau nei savaitę. Ir tai ne visi laukiniai pranešimai, kuriems jums nereikia turėti diplomo. Pasakyk komentaruose, kokias laisvas “nemirtingų”, kurias matėte.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − 28 =