Gdzie znaleźć mówcę mówiącego po angielsku: 9 języków sieci społecznościowych

1. Hellolingo

Możesz usłyszeć o tak wspaniałej witrynie do wymiany językowej, takiej jak SharedTalk. Niestety, został zamknięty, ale jego twórca ożywił projekt w postaci nowego zasobu – Hellolingo. Tutaj możesz szybko znaleźć partnerów, aby omówić tematy, którymi jesteś zainteresowany, lub porady dotyczące gramatyki i słownictwa.

Hellolingo →

2. Lang-8

Ten zasób świetnie nadaje się do ulepszania języka pisanego. Chodzi o to, że publikujesz różne teksty w języku angielskim, są one sprawdzane przez native speakerów i wskazują Twoje błędy. W zamian pomagasz także użytkownikom, którzy uczą się Twojego ojczystego języka.

Lang-8 →

3. Angielski, Baby

Sieć społecznościowa do komunikacji z obcokrajowcami oraz codzienne lekcje na tematy codzienne. Aby uzyskać członkostwo w społeczności, musisz przelać 5 USD miesięcznie na konto projektu. Ale dla początkujących jest 7-dniowy bezpłatny abonament.

Angielski, Dziecko →

4. italki

Na stronie możesz spotkać zarówno profesjonalnych nauczycieli, jak i native speakerów oferujących nieformalne korepetycje. Każdy użytkownik może być zarówno uczniem, jak i nauczycielem. Szkolenie jest płatne.

italki →

5. Interpals.net

Zasób umożliwiający znajdowanie przyjaciół, korespondentów, a nawet innych podróżników podróżujących po całym świecie. Możesz wybrać znajomych w określonych krajach, komunikować się na forach, czacie lub przy pomocy prywatnych wiadomości.

Interpals.net →

6. Jak się masz?

Platforma do swobodnej komunikacji z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Ci ostatni to głównie mieszkańcy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. W służbie użytkownikom czaty tekstowe i wideo.

Jak się masz? →

7. Wymiana konwersacji

Na stronie można znaleźć partnera do pełnoetatowej lub zdalnej komunikacji za pośrednictwem prywatnych wiadomości lub czatów.

Wymiana konwersacji →

8. Rozmawiaj i ucz się

Oprócz funkcji społecznościowych, takich jak fora i czat wideo, ten materiał ma wiele przydatnych materiałów i lekcji w języku angielskim.

Rozmawiaj i ucz się →

9. Łatwa wymiana językowa

Ponad sto tysięcy osób z 56 krajów korzysta z Easy Language Exchange, aby wyszukiwać interlokutorów w różnych językach. Możesz komunikować się ze społecznością na otwartym forum lub tylko z wybranymi osobami za pośrednictwem prywatnych wiadomości. Ponadto, ten zasób zawiera wiele kursów do samodzielnego studiowania języka.

Łatwa wymiana językowa →

Wszystkie te zasoby mają podobny format i zestaw narzędzi. Możesz odwiedzić i wypróbować kilka z nich, aby znaleźć najbardziej dogodną platformę i najbardziej przyjazną społeczność dla siebie. Ale co najważniejsze, pozwalają ci znaleźć właściwą osobę, a sama komunikacja może zostać przeniesiona do Skype’a, Facebooka lub innej znanej usługi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =