AliExpress: stiklainiai, buteliai ir burbuliukai saugo viską pasaulyje

Stiklo indeliai

Šiuose bankuose galite laikyti grūdus, džiovintus vaisius, saldumynus, riešutus, kavą, tešlą ir viską, kas nebijo saulės spindulių. Jie atrodo labai paprasti ir stilingi ir atnaujina bet kokią virtuvę.

Metalinės skardinės

Metaliniai skardinės turi dvi neginčytinas pranašumus: jie apsaugo produktus nuo saulės spindulių, o jų spalvos yra tokios įvairios, kad jūs tikrai rasite kažką, ko jums patinka.

Buteliai aliejui, actui ir sojų padažu

Net saulėgrąžų aliejus atrodys išskirtiniu elegantiškame stikliniame butelyje arba keramikos puodelyje. Ir net tokiuose buteliuose dažnai būna siauromis metalo lašeliais, dėl kurių patogu užpilti salotomis ar keptuvėmis su šiek tiek aliejumi.

Prieskonių stiklainiai

Nereikia nė sakyti, kad virtuvė ima visiškai kitokią formą, jei parduotuvių maišelius su prieskoniais išsiskiria mieli stiklainiai?

Stiklo burbuliukai

Atrodo, kad šie burbuliukai gali būti naudingi tik alchemistui, kuris jose saugo tauriųjų medžiagų lašą. Bet iš tikrųjų jūs galite juos rasti beveik bet kokiame namuose. Vandenyje su pipetėmis galite užpilti namų toniku ar serumą arba užpilti makiažą iš didelių ir ne itin patogių skardinių, o burbuliukuose su kamščiais patogu laikyti karoliukus ar akmenis.

Maži plastikiniai indai

Pirmiausia atsiranda mintis, kad šie vaikai yra labai patogu keliauti. Joje visi reikalingi kremai tinka mažam kosmetikos krepšiui. Tačiau išplėsti kremus mažuose stiklainiuose galima ir dėl higienos priežasčių. Kremas mažame stiklainį bus pakankamai kelias dienas, ir jums bus ne kasdien gauti į didelis stiklainis su pirštais, didinant bakterijų.

Dar daugiau įdomių gizmos rasite mūsų “Telegram” kanaluose su kasdieniais atnaujinimais: “AliExpress”, “Pieces for 300” ir “Everything for muzhik” išvados. Prenumeruoti!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 72 =