Kaip uždirbti pinigus kreditine kortele

Kaip neleisti bankui uždirbti pinigų iš savo kredito kortelės

Bankai savo klientams uždirba vidutiniškai penkis kartus, kreditines korteles. Pirmą kartą – kai jie išduoda kortelę ir ima už jo išlaikymą nuo 1 iki 3 tūkstančių rublių per metus. Antrą kartą – kai klientas iš savo banko išgrynina grynuosius pinigus iš kredito kortelės, mokama 300-500 rublių komisinė. Trečias yra tada, kai skolininkas ilgą laiką naudojasi pinigais ir moka palūkanas už paskolą. Ketvirtasis – mėnesinis mokėjimas už SMS pranešimus apie lėšų perkėlimą į sąskaitą. Ir penktą kartą – jei kortelės turėtojas praleidžia privalomus mėnesinius mokėjimus ir už ją sumoka baudos.

Tuo pačiu metu banko klientas turi dvi spragas ir vieną didelę premiją:

1. Nemokamas banko kredito naudojimas per lengvatinį laikotarpį (vidutiniškai 55 dienos).
2. Minimizuokite paslaugų kainas: pavyzdžiui, raskite kortelę su nedideliu išlaikymo mokesčiu (kai kuriais atvejais tai įvyksta nemokamai), taip pat išjunkite SMS pranešimus.

Premija – naudokite kreditinę kortelę su grynųjų pinigų arba lojalumo programa.

Banko pinigai gali būti naudojami nemokamai per lengvatinį laikotarpį, jei nepraleidžiate mėnesinio mokėjimo (5-10% skolos sumos).

Pajamų generavimo schema

Kreditinė kortelė yra kasdieninių išlaidų priemonė. Pavyzdžiui, pirkti maistą, drabužius, įrangą, degalus automobiliui, įvairius bilietus ir kitus dalykus, kuriuos galite sumokėti naudodami kortelę.

Norėdami gauti pajamų, turėsite papildomai išduoti debetinę kortelę su galimybe apskaičiuoti palūkanas iš balanso ar indėlio su galimybe papildyti ar dalinai panaikinti lėšas, neprarandant palūkanų. Gerų debetinių kortelių našumas yra 8-10% per metus. Užmokestis už indėlius gali būti 10-12,75% per metus.

Niekada nepriimkite pinigų iš kredito kortelių – už tai imama didelė komisinė suma.

Kiekvieną kartą, kai gaunate atlyginimą, turite palikti 3-5 tūkstančius rublių, kurie yra būtini dabartinėms išlaidoms tose vietose, kuriose jūs nepriimote kortelių. Likusi dalis turėtų būti dedama į debeto kortelės sąskaitą arba indėlį. Einamieji mokėjimai turi būti atliekami kreditine kortele. Pasibaigus mėnesiui, kreditas kortelėje grąžinamas kito darbo užmokesčio, iš kortelės, kurioje pinigai buvo įnešti, arba iš indėlio sąskaitos. Jei viskas bus padaryta teisingai, tuomet šiais metais pagal šią schemą galite uždirbti nuo 1326 iki 20928 rublių.

Kortelė nėra paprasta, bet auksas

Dabar apsvarstykite galimybes, kai pajamos pridedamos kredito kortele. Klientams siūlomos kortelės su pirkimu grynaisiais pinigais (1-2% visų mokėjimų ir 5-10% tam tikroms kategorijoms) ir kreditinės kortelės su taškais, kurie gali būti išleisti į oro ir geležinkelio bilietus, taip pat pirkimai tam tikrose parduotuvėse .

Tarkime, kad kortelė išleidžiama grynaisiais pinigais 1% kasdienių pirkimų, už kuriuos išleidžiama 50% darbo užmokesčio. Tada, net su atlyginimu 15 000 rublių grįžti per metus, bus gauta 900 rublių. Jei uždirbate 100 000 rublių per mėnesį, papildomos pajamos pasieks 6 000 rublių.

Taigi, bendros pajamos iš dviejų kortelių ar indėlių bus nuo 2 136 iki 32 928 rublių per metus. Tai neatsižvelgiant į sukauptas mylias įsigyti oro bilietus arba papildomus taškus, kurie gali būti išleisti tam tikrose parduotuvėse.

kredito kortelių stalas

Patarimai

1. Rasti kortas su nemokama paslauga, apmokestinant grynųjų pinigų, mylių ir kitų premijų naudodami kredito ir debeto kortelių skaičiuotuvą. Pasirenkant pelningą indėlį lengva pasinaudoti indėlių skaičiuoklė.

2. Už sąskaitos valdymą vietoj SMS pranešimo naudokitės internetine bankininkyste arba mobiliuoju banku.

3. Niekada neišimkite pinigų iš kredito kortelės – už šią sumą imamas didelis mokestis.

4. Kuo didesnis kortelės statusas, tuo didesnis pelnas, grynųjų pinigų pervedimas arba balanso palūkanos. Susiekite savo naudą su paslaugos kaina. Ieškokite tokių variantų, kai už banko paslaugas turite sumokėti minimalią sumą.

5. Atidarykite pakartotinai užpildytą indėlį su dideliu palūkanų norma, kad lėšos, kurios nebuvo naudojamos per mėnesį, būtų perduodamos į didžiausią pelną turinčiam indėliui. Nenaudokite daugiau nei 1,4 mln. Rublių viename banke – šią sumą saugo indėlių draudimo sistema.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 90