Pelningi pomėgiai: kaip žmonės uždirba sporto lažybose

Nereikia kalbėti apie tai, kaip populiarus sportas yra pasaulyje. Dešimtys sporto varžybų kiekvieną dieną atkreipia milijonų žmonių dėmesį. Kažkas paprasčiausiai įsitraukia į mėgstamą komandą ir yra užmuštas draugu “ant filmų”, o kai kurie nori iš šio proceso gauti gana apčiuopiamą pelną. Sportas ir akcijos dabar yra dvi neatskiriamos sąvokos.

Žinios yra jėga!

Skirtumas tarp šešių pusių mirties ir dviejų futbolo komandos rezultatų yra milžiniškas. Pirmuoju atveju mes susiduriame su lygiagrečiais įvykiais ir negali daryti įtakos rezultatams sąžiningais metodais. Tai yra labai geras sėkmės įvykis. Tačiau tiesioginis žmonių konfrontavimas yra dar vienas dalykas. Čia susietos dešimtys objektyvių veiksnių, atsižvelgiant į tai, kad paaiškėja, kad kiekvienos komandos pergalė toli gražu nėra vienodai tikėtina. Pakanka gauti duomenis apie šiuos veiksnius prieš konkrečią rungtynę, ir galimybė laimėti lažybas padidėja. Problema yra tik šių žinių prieinamumas.

Analizės išsprendžia viską

Kaip suprasti, iš kurių futbolo komandų laimės? Kokie parametrai leidžia jums prognozuoti kovos tarp dviejų konkurentų rezultatus? Čia profesionalai yra prijungti prie verslo, kurio sporto srities analitikas yra gyvenimas ir duona. Jie seka kartu su maniacine priežiūra visus įvykius ir faktus, atsirandančius su kiekviena komanda ir jos dalyviais. Čia viskas svarbu: komandų ar konkretaus žaidėjo nuovargis, komandos / žaidėjo emocinė ir psichologinė būklė. Ilgas skrydis prieš rungtynes, paskutinė centrinio puolėjo liga, gynėjo sužeidimas. Motyvacija ir pinigai yra labai svarbūs. Geras pelnas visada prideda jėgų, o atlyginimų arba baudų nemokėjimas mažina uolumą. Smulkmenos yra pilnas ir jų negalima ignoruoti. Tai oras, teisėjas, vejos būklė ir kt. ir pan. Svarbu ne tik atsižvelgti į kiekvieną detalę (o tai nėra triviali), bet ir suprasti, kaip tai turės įtakos rungtynių rezultatams.

Kaip tai viskas veikia

Surinkti duomenys yra apdorojami, pateikiamos išvados, apskaičiuojama tikimybė ir prognozuojama. Tada šios prognozės parduodamos tokioms svetainėms kaip TheIgrok.com. Kodėl? Ar analitikui geriau statyti pats? Pirma, niekas nesako, kad jis pats nebus. Žmonių, kurie nusipirko informaciją, skaičius nėra toks didelis, kad labai sumažintų laimėjimo tikimybę. Bukmekeriai dažnai labai “iškirto” žaidėjus, kurie daug laimėjo, sumažina maksimalius tarifus, atideda mokėjimus. Antra, jis tiesiog duoda jam papildomą garantuotą pelną. Turi būti aiškiai suprantama, kad šios prognozės jokiu būdu nėra stebuklingas greito praturtėjimo šaltinis. Nėra 100% tikimybės, tačiau yra ekspertų prognozė, kuri kiekvieną mėnesį užtikrina stabilų pelną, jei tiksliai laikosi visų nurodymų.

Grįžtame prie agregatorių svetainių, kuriose galite gauti prognozes. Tas pats “TheIgrok.com” uždirba parduodant analitikų duomenis vartotojams, tačiau jums nereikia mokėti už visas prognozes, bet tik už “mėgstamiausius”. Vėliau kalbėsime apie juos. Įprastos prognozės yra nemokamos visiems tiems, kurie užsiprenumeravo informacinį biuletenį. Šio duomenų modelio pasekmės yra labai paprasta: žmogus gauna nemokamą prieigą prie prognozes ir palygina juos su faktiniais rezultatais rungtynes. Jūs galite stebėti prognozes, savaitę, mėnesį, metus patikimumą – iki to momento dar neatėjo suvokti, kad analitikai sofa ir prognozės išsipildys.

Siekiant didesnio patikimumo, skelbiama ankstesnių prognozių statistika.

2

Tokiu atveju pagrindinis argumentas yra šaltinio autoritetas, nes laiko mašina dar nebuvo išrastoma. Agregatoriaus svetainė vartotojams nepatinka, ji nori padidinti auditorijos skaičių, nes ji gauna pajamų iš mokamų prognozių, todėl reikia tiksliausių prognozių. Bet kuriuo atveju geriausių analitikų paieška – pačios svetainės ir vartotojo (kuris svetainės svajonėse netrukus pradės pirkti mokamas prognozes) problemas, imamas tik duomenų.

Taigi įprastiniai projekcijos neturi mokėti, siunčiant prognozę automatiškai ateina į paštą, ir vyras, iš asmeninės patirties jaustis pelno iš tokio linksmo, ji pradeda norėti daugiau.

Tiksliau, dar tiksliau

Čia ateina “pasirinktos” prognozės. Faktas yra tas, kad kai kurių sporto disciplinų formatas yra labiau patogu analizuoti ir prognozuoti nei kiti. Žiūrėk sau. Futbolas, kurio standartinės prognozės yra pateiktos, mes turime 22 žmones + atsargas, teisėjų, orų, pakeitimų, visiškai netikėtų momentų, padidėjusių sužalojimų.

Dabar pažvelk į didelį tenisą. Tik 2 žmonės, kurie visiškai nesulaužė vienas su kitu ir tik 2 galimi rungtynių rezultatai (nugalėjo 1 ar 2 žaidėjai, be taškų). Krovinių rezultatų įtaką darančių veiksnių stebėjimas yra daug lengvesnis, o tai reiškia, kad yra galimybė atlikti gilesnę analizę, o prognozė tampa labiau tikėtina.

Tiesą sakant, VIP prognozių statistiniai duomenys akivaizdžiausiai rodo lažybų dėl teniso rungtynių pranašumus prieš futbolą, tiesiog pažvelkite į laimėjimų / pralaimėjimų ir lyginimo santykį.

1

Žinoma, tokiems duomenims jums reikia sumokėti, bet, dar kartą, daugelis gali apsiriboti nemokama prognoze, gerai, tada viskas pagal savo pageidavimus.

Ši medžiaga buvo parengta remiant “TheIgrok.com”, ir jei ši tema paskatino jus domėtis, tuomet jūs turite tiesioginį kelią į šiuos vaikinus. Jie turi nemokamas naujienų laidas, naudingos naujienų antraštės su artėjančiomis rungtynėmis ir daugybė vertingos informacijos apie lažybų mainus.

Norėdami sužinoti daugiau apie paslaugą, galite aplankyti jų grupę “Facebook” ir “VKontakte”.

TheIgrok.com – sporto prognozes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 56