16, ktoré stojí za to vidieť: odporúča vydanie Lifehunter

utópia

Odporúčam túto sériu zobraziť všetkých fanúšikov detektívov sprisahania. “Utopia” – 12 epizód nie najdynamickejšieho rozprávania, množstvo krutých scén a veľmi experimentálna korekcia farieb. Zdá sa, že fantastická séria predstavuje pre diváka strašnú otázku: Čo ak sa to všetko skutočne deje?

Práva na prispôsobenie americkej verzie Utopie získal David Fincher, no o pár rokov neskôr oznámil, že sa rozhodol zmeniť jeho natáčanie. A som si istý, že to urobil správne. Nálada britskej “Utopie” nebude fungovať a nie je potrebné ju opakovať.

klinika

Anastasia Sukmanová
Autor Lifhaker

Na nádvorí v roku 2017 a tento sitcom je stále najlepším zo všetkých sitcom, ktoré som videl. A nie preto, že som ich veľmi pozorne neviděl, ale preto, že “Klinika” je séria, ktorá vás nedovolí úplne odmietnuť.

Toto je encyklopédia užitočných rád pri všetkých príležitostiach a univerzálny nápravný prostriedok pre každú depresiu a skutočnú zbierku chytrých citátov. Vidieť prísne až do deviatej sezóny, a potom je lepšie, aby to.

Mocný Bush

Lena Vyshutina
Obrázok Lifehackera

“Je to nemožné byť nešťastné v pončo” … Tento sitcom je doslova prebublaný anglickým humorom a bezvadným štýlom Noel Fielding. Urobte si rezerváciu hneď – tí, ktorí nemajú radi anglický humor, seriály sa zdajú úplné bludy.

Rozprávanie Mesiaca, vlky, módne, starý Gregg, Johnny “Dve klobúky” – čo by mohlo byť cudzie? Len ohromujúci krumpy vykonané dvoma hlavnými postavami – Howard Moon a Vince Noir. Chcú si zapamätať srdce a spievať s najlepšími priateľmi v akejkoľvek nepochopiteľnej situácii.

Nemocnica Knickerbockera

Lydia Suyagina
Autor Lifhaker

“Knickerbockerova nemocnica” je vzrušujúcim príbehom o dlhej a náročnej ceste do výšky pokroku a bez predsudkov. Takže na samom začiatku XX storočia, v Amerike. Hlavným chirurgom nemocnice v New Yorku je John Tackeri – génius a narkoman. Pľuduje na úrady a dohovory, Takkery slúži medicíne a snaží sa odradiť pacientov smrťou všetkými prostriedkami.

Prichádza k tomu, že musí vykonať experimenty na seba. Mohol by byť známy spoiler, ale nie. Odhalím však nejaké tajomstvo: po pohľade na “Knickerbockerskú nemocnicu” budete radi, že ste sa narodili pred viac ako 100 rokmi.

Svet divokého západu

Rodion Scriabin
Riaditeľ pre vývoj Lifehacker

Dozvediel som sa o show, keď už to bolo. Sledoval som celý seriál za dve noci. Bezprostredne po sérii som si užil sledovanie pôvodného filmu. Fascinujúci sprisahanie, hrdinovia sa priľnú, línie pozemku sú zaujímavé. Veľmi cool séria!

Detekčná agentúra Dirk Gently

Maria Verhtseva
Herectvo. šéfredaktor Lifehunter

Pokiaľ je táto séria svetlá, zábavná a bláznivá, je tak nepredvídateľná, floridná a overená najmenším detailom. Dirk by mal byť sledovaný aspoň dvakrát, pretože len druhýkrát si všimnete všetky dôležité detaily. A v Dirku sú všetky detaily dôležité. Všetko je pripojené.

Majster všetkých obchodov

Karina Bayramová
Autor Lifhaker

Neexistuje žiadny zaujímavý pozemok a hrdina nie je žiadny hrdina. Ale každá epizóda vytiahne vaše osobné spomienky a emócie na povrch, ktoré sú naklonené do histórie a dopĺňajú ju, takže pre vás sa stáva zvláštnym.

Nie že by som mal veľa čo do činenia s indickou v New Yorku, ale ukázalo sa, že to rieši môj problém: stať sa priemerný herec alebo nájsť normálnu prácu, všetko nechať a trhnúť do inej krajiny, alebo usadiť a mať deti. Aziz Ansari vo Wudialenes sám píše skript, riadi a hrá hlavnú úlohu. A ukáže to ako Vudialenowski vtipné a smutné v rovnakom čase.

Shameless (USA)

Nastya Raduzhnaya
Autor Lifhaker

Tricky, hlúpy, niekedy aj sur, ale je to nemožné odtrhnúť! Budete určite milovať bláznivých Gallaghers.

Séria je zrkadlom ľudských skazí a vášní. Vyzeráte a premýšľate: “Toto je spodné, nie je tam nikde spadnúť.” Ale spisovatelia sú úžasní! V tomto prípade, ak odstránite všetky šupky, môžete povedať, že film vás učí rešpektovať rodinné hodnoty. A po pozorovaní zostáva najpriaznivejšie pocity, hovoria, v porovnaní s nimi, stále mám všetko dobré v živote. 🙂

Kancelária (USA)

Julia Sedová
Autor Lifhaker

“Office” je natočený v žánri mokyumentari, ktorý je, ako keby divák ukázať skutočný život malej kancelárii. Spravuje je roztomilý idiot boss, podriadená mu nemenej pôvabné a divné Personál je veľmi rozpoznateľné znaky (čo je len Dwight Schrute!).

Ak pridáme k tejto brilantnej hry herca, neustále improvizácie a talent tvorcov, dostanete živý, dojemné a skutočne zábavný program, ktorý môžete revidovať donekonečna. Mimochodom, ja sám som niekoľkokrát sledoval “kanceláriu” a tu sa tu nezastavím.

kŕdle

Artem Remizov
Autor Lifhaker

Chcel by som vám odporučiť, aby ste sledovali show “Weeds” na Showtime. Je to dosť nezvyčajný pohľad na túto tému, o ktorej viete, čo: mierne komediálne, mierne dramatické, bez absurdity smiešneho.

Ide o matku menom Nancy, ktorej manžel zomiera. Aby udržala rodinu nad vodou, začína predávať bylinky v rodnom meste. Ďalej na valcovanie. Obrovské obrazy, ktoré sa rozvíjajú v priebehu ôsmich ročných období, pohodlné 25-minútové časomierové série, nenápadné ihrisko a zaujímavé príbehové oblúky.

programátori

Maria Lyubimová
Editor Lifehacker

Veľká britská komédia o podporných zamestnancoch, ktorí sa vždy dostanú do hlúpych situácií kvôli ich neschopnosti žiť. V “počítačových technikoch” je všetko v poriadku: hra hercov, vtipné vtipy, ktoré po každej prehliadke sa zdajú byť len smiešnejším a fascinujúcim sprisahaním.

Nebojte sa, že séria bude nepochopiteľná kvôli počítačovým predmetom. On a o stretnutiach, o vzťahoch v tíme ao priateľstve. Jediná nevýhoda – príliš málo sérií.

Scarlet Hearts

Anastasia Pashkevich
Autor Lifhaker

20-series dorama z roku 2016 je možno najlepší, čo som v poslednej dobe videl. Ide o dievča, ktoré sa dostalo od našich dní pred 1000 rokmi a snaží sa zmeniť nemilosrdnú históriu boja o kórejský trón.

Všetko začína naivne a hravo, ale pri každej sérii sa mraky zahustia. Séria jemne ukazuje, čo je za strašnými činmi ľudí a ako ruiny energie žijú, vyvoláva otázky davu, oddanosti a lásky.

Concorde Flight

Natalya Skornyakova
Editor Lifehacker

Brett a Dzhemeyn pastieri z Nového Zélandu, sa sťahuje do New Yorku, aby sa stal úspešným ľudoví hudobníci, ale cesta ku sláve, samozrejme, je tŕnistá.

Vrcholom výstavy je, že život má problémy a vnútorné monológy sa náhle premení v krásne hlúpymi slovami: o dievčatách a stranami, o francúzskom jazyku a “Pán prsteňov”, o povstanie robotov a Albi – drak-rasista.

A ak už viete meno riaditeľa Taiki Vaititiho a jeho “Real Ghouls”, ktoré sa vám páčili, potom “Concorde Flight” nesmiete chýbať. 😉

Zostať nažive

Lera Merzlyakova
Autor Lifhaker

Kultúrna televízna relácia na začiatku nuly. C “Lost” začal svoju vášeň pre telenovelách: cez víkend, aby zostali doma sledovanie televízie, aby videli, čo bolo v pasažierov letu 815. Mnohí kritizujú finále série z toho, že “nič nie je jasné,” ale zdá sa mi, koniec sa vydaril dotykom a logickým. A áno, som jedným z tých fanúšikov, ktorí si na srdce stále spomínajú čísla 4 8 15 16 23 42.

Fargo

Artem Kozoriz
Autor Lifhaker

Zbožňujem “Fargo” za chladný príbeh a nečakané zápletky. Najviac ako druhá sezóna s okolím provinčného mesta sedemdesiatych rokov a farebnými postavami. Celá séria je ponorená do svojej atmosféry a nenechá sa ísť až na samý koniec. Uistite sa, či máte radi zločinecké príbehy s overenými porciami násilia a čierneho humoru.

Ostré vrcholy

Maxim Volotský
Autor Lifhaker

“Ostré vrcholy” – drama o demontáži ulicových zločincov. Kruté, niekedy špinavé, ale nie zbavené šarmu. Štýlové kostýmy, interiéry a prijateľné scenérie britských ulíc po prvej svetovej vojne sú fascinujúce. A jasné postavy, ktoré stezali Killian Murphy, Tom Hardy a ďalší talentovaní herci, vás nenechajú nudiť.

Veľmi radi sme sledovali nielen televízne relácie, ale aj filmy. Príďte si vybrať niečo dobré pre večer!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6