Okul çocukları için 12 temel uygulama

Genç sınıflar için

Çocuklar hala okumayı ve saymayı öğrenir. Oyun formunda matematik ve harfleri açıklayan ve aynı zamanda mantıksal düşünmeyi geliştirmeye yardımcı olan uygulamalara ihtiyaç duyarlar.

1. Fixichi: karikatürü kurtar!

Fixichi: karikatürü kurtar!

Harfleri öğren ve çizgi film karakterleriyle birlikte kelimeleri topla. Çocuğun tüm alfabeyi bilmese bile, harfleri anlayın, temel bulmacalar yardım eder. Azarta bir geri sayım ekler: Çocuğa daha hızlı kelime koyar, daha iyi.

2. Çocuklar için matematik ve rakamlar

Çocuklar için matematik ve rakamlar

Burada isim kendisi için konuşur. Çocuklar basit örnekleri çözmek, sözlü bir hesapla baş edebilmek için sayıları tanımayı ve yazmayı öğrenirler.

Lise için

Lisede, öğrenciler her şeyi bir anda öğrenmelidirler. Yaş için indirimler işe yaramıyor, uzmanlığa hala çok uzak. Bu nedenle, çocuklar referans kitapları ve ansiklopedilere ihtiyaç duyarlar. Cevapları ders kitaplarından ve çok dilli sözlüklerden daha hızlı soracaklar.

3. Beyinsel

beyinsel: biyoloji  beyinsel: ana ekran

Ödevlerinizi yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz danışmalar içeren bir uygulama. Okul çocuğu soruyu sorar ve kullanıcılardan bir cevap alır. Beyin, özellikle zor görevlerle başa çıkmaya, yorgunluğun üstesinden gelmeye ve iyi bir değerlendirme yapmanıza yardımcı olur. Uygulama sadece tavsiye verir, görev hala yapılmalıdır, yani kafadaki bilgi kalır.

4. Ders kitabı “Foxford”

 

Hemen hemen tüm disiplinler için evrensel bir eğitim uygulaması. Ders kitapları sınıflara göre sıralanır, gerekli konu kolayca bulunur. Sayfalarda gereksiz bir şey yok, sadece referans. Bu her zaman el altında ve kafada olması gereken en önemli şey hakkında bir beşiktir. Uygulama, konuyu anlamaya yardımcı olan çevrimiçi eğitim kurslarıyla ilişkilidir.

5. Duolingo

Duolingo: Almanca  Duolingo: Ders Tamamlandı

Yabancı dil çalışmalarında yardımcı olur. Duolingo ile, öğrenci programı öğrenecek ve konuşma ve yaşamda yabancı dilleri kullanmayı öğrenecek. Eğlenceli, görsel ve duyarlı bir eğitim.

6. Çocuklar için bilim

Çocuklar için bilim: top ve mum  Çocuklar için bilim: optik

İlginç ve basit bilimsel deneylerin tanımları. Her denemeye bir video eşlik ediyor ve okulda ve evde deneyler yapabilirsiniz.

Lise öğrencileri için

Mezunlar, ciddi ödevler hazırlamak ve çalışmak için nereye gitmek gerektiğini seçmek zorunda. Sınavlar ve yetişkin hayatı ilerliyor, bu yüzden zor ama kullanışlı uygulamalara geçiyoruz.

7. WolframAlpha

WolframAlpha: Matematik  WolframAlpha: koordinatlar

Wolfram bir efsane. Bilgi deposu ve en karmaşık problemleri çözmek için bir araç. Uygulama ödenir, ancak efsane için birkaç yüz saçma bir miktardır. Lisede, özellikle matematik veya fizik alanında derinlemesine çalışılmış okullarda yararlı olacaktır. Bu uygulama ile çocuk-teknisyen hem üniversiteye hem de işe gider. O zaman okuldaki iyiliğe alışmasına izin verin.

8. Dilin Glazaryumu

Dil Glazaria: antitez Dil Glazaria: oxymoron

Şablonları kıran bir uygulama. Rus dilinin eğlenceli ve heyecan verici olduğu ortaya çıkıyor. “Dilin Glazaryumu” ders kitaplarından, sözlüklerden ve hile sayfalarından farklı olan eşsiz bir koleksiyon. Dil, basitçe, ilginç bir şekilde anlatılır, bu yüzden ayrılmak imkansızdır. Tüm kurallar, tarihsel referanslar, tanımlar ve tanımlar, bunları okumak için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Okul çocuğu bile başa çıkacak.

9. Dunno. USE ve OGE testleri

Dunno. USE ve OGE'yi test eder: konular  Dunno. USE ve OGE Testleri: coğrafya

Tek bir devlet sınavı, boyandığından o kadar da kötü değildir. Tuhaf bir biçimde de olsa, bilgi kontrol edin. Farklı türdeki görevlere alışırsanız, bunları sınavda tohum olarak tıklayabilirsiniz. Bunu yapmak için, çok geç olmadan önce bir uygulamaya ihtiyacınız var. Teori yok, sadece testler ve görevler.

Herkes için

Bazı uygulamalar sınıfa bakılmaksızın gereklidir. Belki de uzun yıllar çocuğun yanında olacaklar.

10. Zaman Çizelgesi

Zaman çizelgesi: geometri  Zaman çizelgesi: hafta görünümü

Okullar elektronik günlüklere geçerler, çocukların bir zamanlama ile kalın defterleri taşıma olasılığı daha azdır. Ve akıllı telefon ve sınıfların bir listesi ve ev ödevi her zaman el altında. Programın bu çeşidi sıkıcı ve açık değildir: her dersin kendi rengi vardır, böylece derslere yön vermek için bir bakış yeterlidir.

11. Aile bulucu

Aile Bulucu: Aile Davetiyesi  Aile bulucu: konum

GPS ile aile üyelerinin yerini takip eden bir uygulama. Onunla, ebeveynler sakin ve okul çocukları sürekli aramaları ve soruları “Neresin?” Onun hakkında zaten yazdık.

12. Savaş Gemisi

deniz kavga

Deniz savaşında, tüm okul çocukları bir not defterinde veya ekranda oynamalıdır. Deniz savaşları olmayan okul nasıl?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 21