Polaroid için Nostalji: anında baskı fonksiyonu ile 9 kamera

Fujifilm Instax Mini

Modern analog kamera serisi Fujifilm Instax Mini’yi seçmek – anlık anlık görüntülerin estetiğine katılabilmenin en kolay yollarından biri. Fujifilm fotoğraf makinelerinde çekilen fotoğraflar parlak ve zıttır ve boyutları kredi kartı için cüzdanda fotoğraf saklamanıza olanak tanır.

Hattın modelleri çok çeşitli renklerde sunulur ve önemli bir artı – bileşenlerin kullanılabilirliği vardır. Tüm kameralar, üreticiden uygun bir fiyata satın alınabilecek Instax Mini kaset formatıyla uyumludur.

Fujifilm Instax Mini 8

Fujifilm Instax Mini 8
gizlogic.com

Serinin cazip bir fiyat ve sınırlı işlevselliği ile genç modeli. Bununla birlikte, çeşitli olasılıklar insanların anlık fotoğraf kameraları satın almasının nedeni değildir. Instax Mini 8’deki fotoğraflar üç adımda oluşturulur: kamerayı açmak, aydınlatmayı ayarlamak, ana düğmeye basmak. Cilde daha hoş ve doğal bir renk vermek için, Hi-Key fonksiyonu sağlanmıştır, bu renk netleşmesinin kontrastını azaltır.

Fujifilm Instax Mini 8 4 690 ruble için satın al →

Fujifilm Instax Mini 8 için 499 ruble için kaset satın al →

Fujifilm Instax Mini 70

Fujifilm Instax Mini 70
polaroidwork.com

Bu modelde, geliştiriciler manuel poz ayarını kaldırdılar, ancak iki yeni odak modu eklediler: makro ve manzara çekimi için. Hi-Key fonksiyonu yerinde kaldı ve davanın ön tarafı Selfie için küçük bir ayna buldu.

Fujifilm Instax Mini 70 için 6 990 ruble satın al →

Fujifilm Instax Mini 70 için 499 ruble için kaset satın al →

Fujifilm Instax Mini 90

Fujifilm Instax Mini 90
amazon.com

Bu kamera gerçekten çok işlevli: özellikleri, modern lomografik film kameraları tarafından sunulanlara benzer. Çift pozlama, modlar bolluğu, 10 saniyeye varan enstantane hızları ve gecikmeli çekim için bir zamanlayıcı – bu fonksiyonlar kamerayı sadece unutulmaz resimler yayınlamak için bir araç değil, aynı zamanda deney yapanlar için deneyebileceğiniz bir favori oyuncak haline getirir. Model kahverengi ve siyah renklerde mevcuttur.

Fujifilm Instax Mini 90 için 9 490 ruble satın al →

Fujifilm Instax Mini 90 için 499 ruble için kaset satın al →

Fujifilm Instax Geniş 300

Fujifilm Instax Geniş 300
instaxmini.ru

Model, önceki Fujifilm kameralarından çok farklı fonksiyonlara sahip değil, ancak iki kat daha büyük (62 × 99 mm) görüntü basmaya imkan veriyor. Bu fotoğraflar sadece arkadaşlarını memnun etmeyecek ve buzdolabını dekore etmeyecek, aynı zamanda ev fotoğraf albümünde de bir yer bulacak. Bu arada, Fujifilm ürün yelpazesinde fotoğraflar için özel albümler de bulunabilir.

Fujifilm Instax Wide 300’ü 6 600 ruble için satın al →

Fujifilm Instax Wide 300 için 449 ruble için kaset satın al →

Lomography Lomo’Instant

Lomography Lomo'Instant
blogspot.ru

Makro fotoğrafçılık için Balık, portre lens ve lens: Lomography Anında kamera çekimi ayrı olarak satın alınabilir merceklerle Lomo’Instant uyumlu Lomo kameraların birçoğu gibi Fujifilm Instax Mini 90. tarafından belirtilen işlevsellik için çıtayı yükseltiyor. Fonksiyon manuel pozlama ve renk filtreleri, flaş temsilcileri lomosoobschestva kadar düşkün deneyler için geniş bir alan yaratmaktadır. Lomo’Instant, Fujifilm Instax Mini kasetler ile uyumludur.

Lomography Lomo’Instant’ı 99 dolar karşılığında satın al →

Lomography Lomo’Instant için 499 ruble için kaset satın al →

Polaroid çırpıda

Polaroid çırpıda
polaroid.com

Modern dijital fotoğraf makinesi Polaroid, fotoğrafların sadece 5 × 8 cm boyutlarında anında yazdırılmasını değil, aynı zamanda hafıza kartında da kaydedilmesini sağlıyor. İşlevlerden farklı çekim modları seçebilir, zamanlayıcı ile fotoğraf çekebilir ve 10 saniyede bir dizi altı resim oluşturabilirsiniz.

Polaroid Snap’i 97 $ karşılığında satın al →

Polaroid Snap için 10 $ ‘lık kaset satın al →

Polaroid Pic-300

Polaroid Pic-300
fotosklad.ru

Gereksiz değil. Sadece modern bir analog Polaroid. Yazdırılan görüntünün boyutu, Fujifilm Instax Mini’nin görüntülerinin boyutlarına karşılık gelir, ancak yine de kasetler ayrı olarak satın alınmalıdır.

Polaroid Pic-300’ü 70 $ karşılığında satın al →

Polaroid Pic-300 için 11 dolar kaset satın al →

Polaroid Spectra AF

Polaroid Spectra AF
polaroid.com

Geniş açılı lens ve otomatik odaklama fonksiyonu ile Vintage Polaroid. Amazon’daki Spectra cihazlarının fiyatı düşüktür, çoğu 20’den fazla dolar için satın alınabilir. Yaklaşık aynı maliyette bir kaset satın alınacaktır.

Polaroid Spectra AF’yi 20 $ karşılığında satın al →

Polaroid Spectra AF için kaset satın alın 24 →

Polaroid 635CL / Polaroid 636

Polaroid 635CL / Polaroid 636
Polaroid 636 Closeup – 90’ların en ünlü kameralarından biri. photostar.gr

635CL ve 636 – Polaroid lisansı altında 1989’dan 1999’a kadar SSCB’de ve Rusya’da üretilen iki model. Bu tür kameraların kilerlerinde, tanıdıklardan ya da Sovyet sonrası mekânın internet bit pazarlarında bulunma olasılığı yüksek. Tüm 600 Serisi cihazlar Polaroid 600 kaset formatıyla uyumludur.

Polaroid 600 series satın al →

Polaroid 600 serisinin kasetlerini 24 $ →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 1 =