Najlepsze gry mobilne wszech czasów według TechAdvisor

1. PUBG Mobile

Ta gra nie wymaga specjalnej reprezentacji, jest to najlepsza królewska bitwa, odtwarzana na urządzeniach mobilnych na obraz i podobieństwo oryginalnego pulpitu. Gra może być całkowicie darmowa, ale bez wbudowanych zakupów nie może zrobić. Dla wszystkich nowoprzybyłych do PUBG przygotowaliśmy specjalny przewodnik z cennymi poradami na temat przetrwania.

2. Final Fantasy XV Pocket Edition

Ta gra to prawdziwy prezent dla wszystkich fanów serii Final Fantasy. I to nie tyle wersja mobilna i raczej duży świat gry, jak w komponencie fabularnym i połączenie z wydarzeniami z konsolowego oryginału. Aby oszacować pierwszy rozdział przygód, możliwe jest całkowicie bezpłatne, ale za kolejne trzeba zapłacić.

3. RAMKA 2

Kontynuacja doskonałego noiru 2014 roku. Gra oferuje tę samą mechanikę układanki w stylu animowanych komiksów, w której sam będziesz musiał dodać zagadkę złożonej i intrygującej historii. Fascynująca seria wizualna i klimatyczna muzyka FRAMED 2 na tle najnowocześniejszych analogów.

4. Pokémon GO

Ta gra, która stała się prawdziwym fenomenem, wciąż jest popularna w wielu krajach. Programiści popierają zainteresowanie użytkowników, dodając nowe Pokemony, różne turnieje i zmiany w rozgrywce. W Rosji jednak Pokémon GO oficjalnie się nie pojawił, więc instrukcje pobierania są nadal aktualne.

5. Minecraft

Mobilna wersja gry znana wielu osobom, która pozwala odkrywać losowo wygenerowane światy i niezależnie budować wszystko, co tylko vzbredet w głowie. Praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia zapewniają ogromną swobodę działania i pozwalają pokazać kreatywność.

6. Super Mario Run

Pierwszy oficjalny “Mario” na platformach mobilnych. Charakterystyka gry może być kombinacją biegacza i platformówki, uzupełnionej parą niestandardowych trybów. W Toad Rally musisz rywalizować z użytkownikami z całego świata, aw Kingdom Builder możesz zbierać różne przedmioty i udekorować swoje królestwo.

7. The Sims FreePlay

Podczas gdy telefon nie wyszedł z SIMs Mobile, który powinien być jak najbardziej zbliżony do oryginalnego komputera, fani tej serii mogą cieszyć się grą The Sims FreePlay. Ta gra pozwala tworzyć unikalne postacie, budować wymarzone domy, organizować codzienną rutynę i ustalać własne zamówienia.

8. slither.io

To prawdziwy “Wąż” nowego pokolenia, które w 2016 roku eksplodowało w Internecie. Jej mobilna wersja pojawiła się po przeglądarce i została uznana za jedną z najlepszych gier roku, co jest całkiem zasłużone. Zasada gry jest prosta i jasna – nie rozbij się na innych graczy, zmuszając ich do ataku na Ciebie. Po kolizji przegrany może być zjedzony i powiększony. Nie ma ograniczenia wzrostu.

9. Crossy Road

Ta fascynująca arkada opiera się na mechanice klasycznej gry Frogger, wydanej w 1981 roku. W tym musisz przejść przez drogi, rzeki, koleje i inne przeszkody. Możesz to zrobić w nieskończoność, aż popełnisz błąd. Istnieje ogromna liczba postaci do wyboru, zaczynając od kurczaka i kończąc na Draculi.

10. Jetpack Joyride

Nieskończony poziomy biegacz z plecakiem odrzutowym za plecami. Podczas ucieczki z eksperymentalnego laboratorium możesz użyć ogromnych mechanicznych węży, skrzydlatych robotów i innych mechanicznych potworów. Wiele adaptacji i transportu wnosi do gry większą część różnorodności.

11. Rośliny vs. Zombie 2

Niezwykła codzienna strategia w stylu Tower Defense, w której używasz roślin i niektórych zwierząt, aby chronić dom przed zombie. Właściwie posadzone słoneczniki, groszek, bułgarska papryka i inne warzywa – klucz do skutecznej obrony. Mając kartę za mapą, zbliżysz się do bossów, z których każdy wymaga specjalnego podejścia.

12. Głupie sposoby na śmierć 2: Gry

Ta gra zawiera szereg różnych mini-gier, w których musisz chronić swoje postacie i chronić je przed śmiercią. Każde zwycięstwo w procesie pozwala nam odkrywać nowych bohaterów, a wraz z nimi nowe, jeszcze bardziej głupie i zagrażające życiu zadania. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nazwie gry, którą można przetłumaczyć jako “głupie sposoby na śmierć”.

13. Grand Theft Auto: San Andreas

Mobilna gra na cały czas, przeniesiona na Androida i iOS z komputerów osobistych. Swoboda działania jest jedną z głównych cech serii. Prowadź samochody, lataj w samolotach, rabuj sklepy i zabijaj wszystkich po prawej i po lewej stronie – wszystko jest dla ciebie dostępne. Istnieje oczywiście fabuła, która opowie historię Carla Johnsona, który powrócił do rodzinnego Los Santos.

14. Ostatni dzień na ziemi: przetrwanie

Jeden z najlepszych mobilnych MMORPG w ustawieniu apokalipsy zombie. W nim trzeba starannie opanować terytorium, budować domy i fortyfikacje, wytwarzać broń i sprzęt. To jest tworzenie sprzętu, a poszukiwanie komponentów do niego będzie musiało być wykonywane przez większość czasu.

15. Asphalt 8: Start

Pomimo dziwnej fizyki i nierealistycznego zachowania samochodów, ta gra jest uważana za jedną z najlepszych ras na platformach mobilnych. Asphalt 8 zasługuje na pochwałę dla dużej liczby unikalnych lokalizacji i ogromnej floty samochodowej, która obejmuje nie tylko seryjny samochód sportowy, ale także koncepcje eksperymentalne.

16. Hill Climb Racing 2

Kontynuacja sensacyjnego pasażu wyścigowego, zadowolenia wszystkich fanów wyścigów samochodowych, motocrossu i trialu. Gra ma na celu wyłącznie pozytywne emocje, które można prześledzić w stylu wizualnym i akompaniamencie dźwiękowym. Weź udział w wyścigach na niesamowitych wzgórzach, dostosuj postać i rywalizuj z innymi graczami.

17. Skrzydła wojenne

Jeden z najlepszych symulatorów lotu z bitwami online w czasie rzeczywistym. Do wyboru ponad 70 modeli samolotów drugiego świata z możliwością regulacji i ponownego uzbrojenia. Wykonuj zadania, pompuj swój samolot i walcz o przywództwo w globalnym rankingu pilotów Skrzydeł wojennych.

18. Super Stickman Golf 3

Najlepszy dwuwymiarowy golf, w którym każdy poziom jest bardziej złożoną układanką, którą można rozwiązać precyzyjnym uderzeniem piłki. Od klasycznej odmiany gry, Super Stickman Golf 3 oferuje różne sztuczki i supergwiazdy, a także poziomy nierealne w ruchu dostępne online.

19. Bejeweled Blitz!

Klasyczna układanka “trzy w rzędzie” z limitem czasu 60 sekund dla każdej gry. Jest to doskonała opcja do szybkiego testowania reakcji i pobierania opłat za mózg. Gracze mają do dyspozycji niewielki zestaw korzyści i codziennych zadań, których osiągi podniosą się w górę.

20. Candy Crush Saga

Jest to jedna z najbardziej udanych gier z gatunku “trzy razy z rzędu”. Czekasz na setki zróżnicowanych, a czasem bardzo złożonych poziomów, na których musisz wykonywać zupełnie inne zadania. Udekorowana gra w jasnym, cukierkowym motywie, która może zainteresować użytkowników w każdym wieku.

21. Clash of Clans

Najpopularniejsza strategia mobilna przeszła próbę czasu. Nawet po kilku latach przyciąga nowych graczy, chętnych do wzięcia udziału w wojnie klanów. Poczynając od rozwoju prostej wioski, musisz zbudować prawdziwe królestwo i stworzyć własną armię barbarzyńców do kampanii na ziemiach innych graczy.

22. Bad Piggies HD

Ta gra może być nazwana serią spin-off Angry Birds, gdzie cała uwaga skupia się nie na ptakach, ale na świniach. To dla nich z różnych materiałów zbierać pojazdy. Takie postępowanie będzie musiało uwzględniać teren, przeszkody na drodze i inne cechy lokalizacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1