20 patarimų, padedančių jums atrodo gerai per 10 dienų

Norėdami gerai atrodyti, reikia valgyti teisingai ir gerti daugiau vandens, mesti rūkyti ir galvoti apie gerą. Tai maksimali programa, kurios negalima atlikti per 10 dienų. Bet net ir iš sąrašo pridėtų atvejų bus daroma nuoroda į patrauklumą ir gerovę. Nėra laiko paaiškinti, eik į priekį.

– 1 –

Eik į odontologą ir išvalykite visus dantis. Jei nieko nereikia gydyti, atlikite profesionalų valymą.

– 2 –

Dažniau valykite dantis po kiekvieno užkandžio, o ne tik ryte ir vakare. 10 dienų geros šepečiu pašalinkite dalį plokštelės, jei ji yra, tai reiškia, kad nuo burnos kvapas bus malonesnis.

– 3 –

Negalima gerti alkoholinių gėrimų. Užteks dešimt dienų, kad atneštų partijos pasekmes, net jei tai buvo vakar. Nutekėjimai ir tamsūs apskritimai po akimis išnyks.

– 4 –

Atsisakyk druskos. Pradėk nuo to, bent jau sustok pirkti sūdytus užkandžius. Druska išlaiko vandenį kūne, taip pat todėl, kad po akimis yra edemos ir maišeliai.

– 5 –

Kiekvieną dieną grįžkite iš darbo pėsčiomis, kad galėtumėte švelniai vaikščioti mažiausiai 40 minučių. Jei paleisti, tada paleiskite, bet ne sporto salėje, bet ore. Vaikščiojimas ir šviežias vėjas pagerins veido spalvą, lengvas įdegis padės paslėpti smulkius trūkumus.

– 6 –

Pradėkite naudoti vienkartinius veido rankšluosčius vietoj rankšluosčių, ypač jei turite odos problemų. Per 10 dienų pranešti apie tobulėjimą.

– 7 –

Miegokite 7-8 valandas per parą. Negali miegoti – atsigulti, tiesiog nepamirškite į išmanųjį telefoną ir neskaitau. Padarykite planus, svajokite, skaičiuok avis, netgi galite pabandyti medituoti, tiesiog leiskite sau atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

– 8 –

Pradėkite daryti pratimus. Akivaizdu, kad tinginumas, bet bandykite nustatyti tikslą 10 dienų. Pajuskite skirtumą – nuspręskite, ar tęsti, ar ne. Įkrovimui reikia labai mažai, kiekvieną dieną bent jau bare.

– 9 –

Pradėkite valgyti dažniau. Padalykite porcijas į dvi dalis ir valgykite ne nuo trijų iki keturių kartų per dieną, bet nuo šešių iki septynių. Maisto kiekis per dieną išliks toks pats, tačiau po 10 dienų pastebėsite, kad porcijos gali būti sumažintos, nes jums reikia mažiau maisto.

– 10 –

Pasukite kirpėjo rankenėlę ir sukurkite neįprastą šukuoseną.

– 11 –

Pataisykite, valykite ir apdorokite visus batus, kad jis būtų tobulos būklės.

– 12 –

Atlikite bendrą valymo dulkių iš visų kampų. Jums bus lengviau kvėpuoti ir miegoti bus maloniau.

– 13 –

Iš ryto pasiimkite kietą duoną, kad sustiprintumėte indus ir odą.

– 14 –

Kiekvieną dieną paskambinkite kitiems su draugais, su kuriais ilgai nesikalbėjote. Teigiamos emocijos dažniau šypsosi.

– 15 –

Pradėkite vaikščioti tiesiai atgal. Įsigykite specialų korsetą ar mini programą, jei negalėsite tęsti visą dieną.

– 16 –

Sukratykite garderobą ir nedelsdami dėvėkite tik geriausius iš šių 10 dienų. Ir tai, kas ilgą laiką nebuvo dėvima, perkelkite į labdaros organizaciją. Jie sako, kad geri darbai dekoruojami tiek pat, kiek drabužių.

– 17 –

Kiekvieną vakarą žiūrėkite malonią komediją, kad gautumėte juoko ir endorfinų dozę. Tai padės dažniau šypsotis ir jaustis energingesni.

– 18 –

Jei galite, eikite prie vonios.

– 19 –

Praeikite per dešimties dienų masažo kursą, o ne atsipalaiduoti, bet gijimas, padėti nugarai ir raumenims visame kūne dirbti geriau ir atrodyti.

– 20 –

Nežiūrėkite televizorių per visas šias 10 dienų, padarykite išimtį tik komedijoms.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 13