9 dalykų, dėl kurių neturėtumėte atsiprašyti. Niekada!

1. Savo rūpinimasis

Mums nuo vaikystės taip dažnai kartojamas: “” Aš “- tai paskutinis iš abėcėlės,” kurių daugelis yra įspaustas smegenų subcortex raidė. Šiems žmonėms visiškai natūralus rūpestis sau ir savo gerovei tapo kažkieno gėdingu ir nepaderiu. Nors be šio turto negalima gyventi jokio sėkmingo gyvenimo.

Nenaudok savo gyvenimo į savęs aukojimo aukurą, nes dažniausiai tai tik “laimingi” žmonės.

2. Jausmų išraiška

Mes esame priprasti prie mūsų ašarų ar juoko. Nors tai yra visiškai natūrali išraiška to, kad jūs turite širdį ir sielą, kuri, galbūt daugiau nei savininkai yra lipni visais laikais ramus veidus.

Jūs galite patirti liūdesį, linksmą, nuobodulį, entuziazmą, jūs esate gyvas žmogus. Kodėl tai paslėpti?

3. Atleidimas

Tiktai žmonės su labai dideliu širdimi gali atleisti. Ir tegul visi aplink jus nustebins, kad jūs perduosi savo ranką savo priešams arba neišbaigsite priešo, kai tai buvo puiki galimybė – neturėtumėte jaudintis. Negalima parodyti nereikalingos žiaurumo tik todėl, kad kažkas laukia to nuo tavęs.

4. Tikėjimas

Žmogaus su įsitikinimais pagarba. Asmuo, turintis įsitikinimų, kurie neslėpia jų ir gali atsistoti už jų apsaugą, sukelia dvigubą pagarbą. Mūsų laikų tvirtų principų egzistavimas yra toks retas ir vertingas, kad jiems nėra būtina atsiprašyti.

5. Nesuderinamumas

Tai nėra visiškai keista – būti keista. Keista, atvirkščiai, kai žiūri žmonių grupė, galvoja ir jaučiasi gana vienodi. Jei jums pasisekė būti kitokiu nei visi, tai nėra gedulo priežastis. Galbūt tai yra jūsų pagrindinis pranašumas.

6. Kaip ir su kuo praleidote laiką

Laikas yra vienintelė vertybė, kuri tikrai turėtų būti puoselėjama. Ir nebūtų per daug protinga išleisti šį vertingą šaltinį, vadovaujantis visiškai svetimų žmonių nuomone.

Gulėdamas mirties patale, jums greičiausiai nebus gaila, kad tiek mažai darbo, tačiau nepamirškite, kad laikas, praleistas su šeima, draugais, lankytinas vietas, už mėgstamiausia pramoga.

7. Nesėkmės

O, tai yra mėgstamiausia daugelio žmonių fobija! Baimė, ką bandysite, nebebus dirbti, o visi aplink jus jus gąsdins. Jie prisimins tai amžinai, o gaila dėl šio nesėkmės taps jūsų gyvenimu.

Bet prieš patekdami į tamsiausią kampą įsivaizduokite tokį vaizdą.

Čia esate – asmuo, kuris bandė, bet nepavyko. Bet kitas, tas, kuris bijojo net pabandyti. Taigi, kas iš jūsų turėtų atsiprašyti?

8. Jaunimas

Taip, kiekvienas iš mūsų praeityje turi akimirkų, kurių negalime didžiuotis. Taip, ten esame, pažvelkime į didžiulę biografiją – kartais atsiranda tokių faktų, kad plaukai stovi ant galo.

Už tai jaunimas yra skirtas įžūliams daryti ir išbandyti šį gyvenimą ant danties. Visi išmintingi seni vyrai būdavo jauni ir kvaili, darydavo kvailus veiksmus ir, galbūt, tai kaip buvo įvesti išmintis. Niekas jo gyvenime nepasinaudojo šiuo keliu, taigi nėra jokios priežasties sugėdinti.

9. Išvaizda

Kitas kompleksų šaltinis daugeliui žmonių. Taip ir kaip nesudėtinga, kai mados žurnalų viršeliai ir mados pramonė įkyriai įkvėpė į mus teisingus stiliaus kanonus, ir jie ne visada tinka visiems.

Taip, nepaprastai apsirengęs asmuo, turintis perteklių, gali šypsosi. Tačiau šis žmogus bus labiau pritraukęs dėmesio, jei jis pasirodys traukuliai sudėtingas. Todėl, jei jūsų santykiai su mados ir grožio neveikia, tada atsipalaiduokite ir plakite. Pažvelkite į šią moterį, ar ne ji graži?

Nuolatiniai bandymai pateisinti save prieš kitus gali sukelti tai, kad jūs praleidote unikalią galimybę būti sau, su visais savo trūkumais ir dorybėmis. Jūs visą savo gyvenimą išleisite gilios gynybos būsenoje, gindami prieš išradintus visuomenės teiginius. Tačiau mažai tikėtina, kad tokia taktika lems sėkmę, nes tik tas, kuris eina į priekį ir nepasipelnęs kiekvienu žingsniu, kad laimėtų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =