Kaip pašalinti kramtomąją gumą iš plaukų (neskausmingai ir be aukų)

Taryba, iš pirmo žvilgsnio, yra iš kategorijos “Dievas neleisk, kad tai bus naudinga”. Kita vertus, gyvenimas yra nenuspėjamas, o iš pirmo žvilgsnio net kvaili dalykai gali būti naudingi. Taigi šiandien norėčiau pakelti šiek tiek juokingą klausimą: kaip pašalinti kramtomąją gumą, jei ji staiga pasirodė jūsų plaukuose (ar jūsų vaikas) ir tvirtai ten. Ir tuo pat metu tai padaryti paprasčiausiai, neskausmingai, be traumų ir aukų.

  • Vienas iš geriausių būdų pašalinti kramtomąją gumą iš jūsų plaukų yra alyvuogių aliejus arba bet koks augalinis aliejus. Sugerti kramtomosios gumos su aliejumi. Palaukite, kol aliejus jį suminkštins, tuomet jūs galite atsargiai ištraukti plaukus. Jei laukėte pakankamai laiko, tada kramtomoji guma turėtų tiesiog paslysti nuo plaukų. Po šios procedūros galvą reikia kruopščiai išplauti: laikykite šampūnas ant plaukų 2-3 minutes, tada nuplaukite jį ir naudokite balzamą.
  • Norėdami pašalinti kramtomąją gumą iš plaukų, galite naudoti beveik viską, kuriame yra didelis natūralaus aliejaus kiekis. Tai reiškia, kad tokia pat sėkmė, kaip ir vaikų užpuolimas, žemės riešutų sviestas ir netgi majonezas su dideliu riebalų kiekiu, padės išspręsti šią užduotį. Po minkštinimo kramtomoji guma galite ją pašalinti kempine, kurią reikia švelniai vaikščioti plaukais, kur nusėda kramtomoji guma.
  • Jei rankoje nėra aliejaus, tai padarys įprastą vazeliną ar rankų kremą. Norėdami plauti juos plaukais, galite naudoti burnos skalavimo priemonę kramtomuoju gumu.
  • Kitas būdas yra plaukų sluoksnis. Jis turėtų būti taikomas kramtomojoje dervoje ir paliekamas minutę ar dvi, tada naudojant šukę sušukti elastinę juostelę iš grandinės.
  • Jūs tikriausiai žinote, kad vienas iš labiausiai paplitusių būdų pašalinti kramtomąją gumą iš drabužių yra užšaldymas. Plaukų atveju šis metodas taip pat taikomas. Žinoma, įdėti galvą į šaldiklį! Tiesiog reikia užpilti ant ledo ir užklijuoti juos spyruoklėmis, kur derva užsikimšusi. Kramtomąją gumą laikykite tol, kol ji sukietėja. Dėl apgaulės, ji turi tiesiog nukristi nuo savo plaukų.

Galiausiai norėčiau palinkėti, kad tokie incidentai, kaip įstrigę jūsų plaukuose, nebūtų įvykę jūsų gyvenime. Bet dabar, net jei atsiranda toks nesusipratimas, jūs žinote, kaip su ja kovoti neskausmingai, be sužalojimų ir be aukų. 🙂

Asim Bharwani nuotraukos

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 39