Kaip užmigti per 2 minutes, kur esate

Ši antrojo pasaulinio karo metu Amerikos pilotai sukūrė šią atsipalaidavimo techniką. Dėl nuolatinio streso jie negalėjo atsipalaiduoti ir padarė klaidų skrydžio metu. Kariuomenė pakvietė gerai žinomą sporto trenerį “Bad Winter” sukurti pratimų sistemą poilsiui. Tai buvo tokia sėkminga, kad žiemą ji panaudojo po karo su atletais. Tikslas yra fiziškai atsipalaiduoti pirmiausia, o tada protiškai.

Šios pratybos padėjo kovoti prieš stresą ir susijaudinimą prieš varžybas. Jie taip pat yra taikomi įprastu gyvenimu, pilna nerimo ir lėtinio nuovargio.

Atsipalaiduoti fiziškai

 1. Palenkite atgal ir padėkite kojas ant grindų. Praskieskite kelius, rankas atsipalaidavę ant šlaunų. Uždarykite akis ir nuleisk smilką į krūtinę.
 2. Kvėpuokite lėtai, giliai ir lėtai. Ištieskite raukšles ant kaktos. Įsivaizduokite, kaip galvos skausmas atpalaiduoja. Atsipalaiduokite žandikaulį, leiskite burną atidaryti šiek tiek, kaip žuvis. Dabar atsipalaiduokite veido raumenis. Tada liežuvis ir lūpos.
 3. Atsipalaiduokite raumenis, kurie valdo akis. Leisk jiems nusiplauti akių lizdais. Kvėpuokite lėtai.
 4. Nuleiskite savo pečius kuo mažiau. Net jei tau atrodo, kad jie jau buvo praleisti, jie vis dar praleisti. Ar manote, kad jūsų kaklo raumenys atsipalaiduoja? Pabandykite jas atsipalaiduoti dar daugiau.
 5. Dabar atsipalaiduokite krūtinę. Giliai kvėpuoti. Laikyk jį. Išsiplėsk ir išlaisvins visą įtampą. Leiskite krūtinę nukristi. Įsivaizduokite, kad esate didelis ir sunkus vienkartinis kėdė, kaip medūza. Kvėpuokite lėtai. Su kiekvienu išsiveržimu išleidžia įtampą.
 6. Eik į rankas. Užsisakykite dešinį dilbį atsipalaiduoti, minkštinkite. Tada teptuku ir pirštais. Ranka turėtų atrodyti tuščia svorio, gulėti ant šlaunies. Kartokite procesą kairiaja ranka. Kvėpuokite lėtai visą laiką.
 7. Dabar viršutinė bagažinės dalis yra atsipalaidavusi. Jaučiatės gerai Jūs esate pilnas šilumos ir komforto jausmas.
 8. Eik į kojas. Atsipalaiduokite dešiniojo klubo raumenis. Įsivaizduokite, kad kūnas tiesiog kabo iš kaulų. Pakartokite tą patį su veršelių, kulkšnių ir kojų raumenimis. Pasakykite, kad dešinėje kojoje nėra kaulų. Tai tik lėta sunki apkrova ant grindų. Atlikite tą patį, kaip ir kairėje kojoje.
 9. Dabar visas jūsų kūnas yra visiškai atsipalaidavęs. Imk tris gilius įkvėpimus ir išlaisvinkite sukauptą įtampą su kiekvienu iškvėpimu.

Jei jums sunku atsipalaiduoti tam tikros kūno dalies, pirmiausia įtempkite jį. Po to lengviau jaustis, kaip ji atsipalaiduoja.

Atsipalaiduoti protiškai

Po fizinio atsipalaidavimo pakanka tik dešimties sekundžių, kad nieko nevartotų. Tada tu užmiegi. Svarbiausia sustabdyti nuolatinę minčių srautą. Ir nesikreipkite į galvą, apgailestauju, rūpesčiu ir problemomis.

Ypač svarbu ne galvoti apie judėjimą. Eksperimentai Žiema su elektrodų tvirtinimu prie kūno parodė, kad raumenys sutampa, kai mes tiesiog galvojame apie kokį nors veiksmą. Tai patvirtina šiuolaikiniai tyrimaiProto galia: žievė kaip esminis raumenų jėgos ar silpnumo veiksnys. .

Kai norite miegoti, pagalvokite apie kažką kiek galima ramus.

Žiema siūlė tris variantus. Pasirinkite vieną iš jų. Jei tai nepadeda, eik į kitą.

 1. Įsivaizduokite, kad gatvė yra šilta pavasario diena. Jūs guli ant valties apačioje, kuris sėdėjo ramiuose ežero vandenyse. Jūs pažvelgiate į virš jūsų galvos esantį mėlyną dangų ir ant jo plaukiančius debesys. Neleiskite, kad kitos mintys jus atitrauktų. Koncentruokite į šį paveikslėlį ir pabandykite gauti malonumą iš jo.
 2. Įsivaizduokite, kad meluojate didžiulį juodą hamaką. Iš visų pusių esate apsuptas tamsos.
 3. Dešimt sekundžių pakartokite žodžius “nemanykite, nemanykite, nemanykite”. Stenkitės neleisti kitų minčių į galvą.

Po šešių savaičių treniruotės 96% pilotų išmoko užmigti po dviejų minučių bet kur, įskaitant kovos ugnies garsus. Jie galėjo nusėsti, net jei jie geria kavą, nors kofeinas apsunkina užmigimą.

Šie pratimai yra universalūs. Naudodami tik fizinio atsipalaidavimo dalį esant stresui. Ir jei norite užmigti, papildykite juos psichinės atsipalaidavimo būdais.

Pabandykite užmigti, jei turite penkias minutes transportuojant, eilėje arba pertraukos metu. Net toks trumpas poilsis tave atnaujins ir taps dar linksmas. Pratimai taip pat tinka paprasčiausiai užmigti vakare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 68