Kas yra baisi ir kodėl jie pakyla kur nori

Kas yra vyrai?

Vapers yra žmonės, kurie rūko elektroninėmis cigaretėmis. Tačiau su išlygomis.

Rezervacija yra pirmasis. Jų rūkymas labai skiriasi nuo įprastų cigarečių, cigaro ir vamzdžių naudojimo.

Antroji rezervacija. Elektroninės cigaretės – pernelyg paprastas vardas tiems prietaisams, kurie naudoja “vapers”.

Ką jie rūko?

Elektroniniai nikotino pristatymo sistemos (ESDN), kaip jie vadinami oficialiuose dokumentuose – specialus įtaisas, kurioje tabakas naudojamas vietoj skysčio (kuris yra “srutos”, tai “sultys”). Griežtai tariant, tai nėra cigaretė, nes čia nieko nedegia. Ką ginklai laikosi rankose, yra garo generatorius. Kažkas jį vadina kaljana, kažkas yra inhaliatorius, kažkas yra purkštuvas. Jame skystis išgaruoja. Šis garas ir kvėpuoti veypery.

Kaip tai veikia?

Elektroninėje cigaretėje (paprastumo dėlei mes vadiname šiuos įrenginius) kelias dalis. Ši kūnas, kandiklis, baterija, šildytuvas, talpykla skystyje.

E-cigarečių įtaisas

Visa tai galima rasti šimtuose variantų ir modifikacijų, priklausomai nuo modelio ir gamintojo. Su entuziazmu stengiuosi patys vamzdeliai, nes daug niuansų.

Kas yra skysčio sudėtis?

Pagrindinės elektroninės cigarečių įpakavimo dalys yra glicerinas ir propilenglikolis, nikotinas, aromatizatoriai.

Ar pora visada yra nikotinas?

Ne visada. Galima plaukti skysčiais be nikotino kiekio, tiesiog su skoniu. Ir nikotino kiekis reguliuojamas, vėlgi, priklausomai nuo skysčio.

Kažkas, padedantis sumažinti nikotino dozę, sulaiko rūkymą, kas nors paprasčiausiai sumažina pavojų sveikatai. Ir kas nors yra prijungtas prie pora, neatsižvelgiant į nikotino priklausomybę.

Ar tai kenksminga?

Garo kultūros partneriai jums pasakys, kad garo nėra jokios žalos, o jei yra, tai yra kelis kartus mažiau nei iš įprastos (vadinamosios analoginės) cigarečių. Viena vertus, tai yra taip: poroje elektroninių cigarečių nėra deguto ir produktų, deginančių tabaką ir popierių. Kaip jau mes sužinojome, gali būti net nikotino.

Pvz., PSO nepalaiko opozicinio brolių požiūrio.

ESDN naudojamiems tirpalams ir iš jų išleidžiamoms medžiagoms yra kitų cheminių medžiagų, iš kurių kai kurios yra laikomos toksiškomis.

Pasaulio sveikatos organizacija

PSO net parengė didelį ataskaitą, kurioje dažytos gana specialiai, nes jis nemėgsta besimaudančiuosius, tiek tiems, kurie pila skystą nikotiną, ir tiems, kurie neturi pataikauti nikotino. Ekspertai dar nesugeba patvirtinti patikėtinių teiginių, kad garai nėra kenksmingi ar nekenksmingi kitiems. Atsisakyti taip pat: nedaug tyrimų. Tačiau yra galimybė galvoti apie tai.

Ar tai teisėta?

Elektroninių cigarečių naudojimas netaikomas Rusijos Federacijos įstatymams. Bent jau dabar. Tai reiškia, kad bet kas gali skristi bet kur (nors tai jau draudžiama orlaivyje).

Ir jei man nepatinka poros šalia manęs?

Jie sako, kad padorūs vyrai neplūsta, kur nereikia rūkyti. Tačiau ne tik atsirado meme “Paru kur aš noriu”.

Paryu, kur noriu

Jei jums nepatinka įkvėpti garą šalia “vapper”, galite jį išbandyti taip, kad būtų toks ir mandagus, prašydamas nuslėpti kitur.

Beje, tvirtai, keteros ar garlaiviai?

Žodis “lošėjai” kilęs iš anglų garų – “poros”. Tai reiškia, kad “Vapers” bus teisingi, nors jie ir nėra vadinami. Ir procesą pati nurodo veiksmažodis “pakilti”, tai yra, leidžiant išgaruoti.

Kodėl apie vauperius yra tiek daug memes ir juokeliai?

Būtina kažką daryti su kuo nors, o sargai sėkmingai pakėlė internetą karštaisiais klavišais.

Memes apie vaepers

Ką vergais uždirbo šis dėmesys yra neaiškus. Labiausiai tikėtina, kad tai staiga pasirodė dėl rūkymo teisės aktų pokyčių ir pradėjo sparčiai plisti. Prieš porą metų keletą žmonių girdėjote apie elektronines cigaretes, ir šiandien yra visiškų sargų festivalių, kurie jau vadinami subkultūra. Taigi anekdotai ir memes yra natūrali interneto reakcija į juos.

Pamokos apie klojimą

Taigi, tai yra subkultūra?

Pažiūrėkime, kokia yra subkultūra.

Subkultūra – tai normų ir vertybių, kad atskirti grupę iš visuomenės daugumos sistema, nepriklausoma holistinis ugdymas per dominuojančios kultūros apibrėžia gyvenimo ir mąstymo savo vežėjus, kuriame jų papročių, normų, vertybių rinkinys, ir net institucijas stilių.

Naujausias filosofinis žodynas

Kanojai ir elektroninės cigaretės yra tik produktas. Kaip ir paprastos cigaretės, kaip alus, kaip ir sūris, galų gale. Taip, gerbėjai turi savo žargoną, svetaines ir forumus. Tačiau to nepakanka subkultūros formavimui. Buhalteriai taip pat turi savo žargoną ir forumus, tačiau niekas jų neišskiria kultūrinėje grupėje. Ir festivaliai nėra rodiklis. Į Oktoberfest vyksta žmonės, priklausantys skirtingoms kultūroms, o ne “sub”.

Kiekvienas žmogus gali pakilti su bet kokiomis vertybėmis, nuomonėmis ir normomis. Tačiau didėjantis yra madingas, tai reiškia, kad gali būti padaryta pinigų. Todėl veyperov bus vadinamas kaip jums patinka, bent jau partijos, jei tik jų skaičius dauginamas.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 66