Keletas būdų, kaip apgauti savo organizmą

Ranka nutirpta

Visi žino, kad jums reikia tik šiek tiek palaukti, ir viskas išnyks savaime. Iš tiesų, jei rankos įstrigo, pakanka tiesiog padaryti keletą sukimosi judesių galvute. Dažniausiai rankos srautas atsiranda dėl nervų su kaklo raumenimis suspaudimo. Pasukęs galvą, nervas išleidžiamas, o jautrumas grįžta į ranką.

Gerklės skausmas

Labai dažna problema. Ir pašalinti šį nemalonų jausmas yra pakankamai paprastas. Būtina masažuoti ausies skilvelę, kuri apima ausų receptorius. Tai sukelia šiek tiek spazmas gerklėje, o tai padės šiek tiek palengvinti persekiojimą.

Baimė, kad kibimas

Labai daug žmonių bijo injekcijų, o tai kelia daug problemų. Jei esate labai bijo injekcijų, tiesiog coughed per adata, ir jūs beveik neturi jausti skausmą. Tai atsitinka dėl to, kad per kosulys padidina krūtinės ir nugaros smegenų skysčio įtampą. Dėl to skausmo receptorių jautrumas labai sumažėja.

Jei sudegėte pirštą 

Esant tokiai situacijai, verta uždėti sveiką pirštų atspaudą. Tai padės išvengti lizdinės plokštelės atsiradimo. Žinoma, ledo gabalas veikia daug efektyviau, bet taikant sveiką pirštą gerokai palengvins gydymą.

Nosies užgulimas

Norėdami nosies obstrukcija neturi kištis su savo kvėpavimu, stumti liežuvį ant gomurio ir šiek tiek masažas pirštą tarp antakių. Tai palengvins stagnaciją 20 sekundžių.

Kraujavimas iš nosies

Norint pašalinti kraujavimą iš nosies, reikia uždėti vatos gabaliuką ant kamieno. Tai padidins nosies pertvaros spaudimą ir sumažins kraujavimą.

Skausmas šone, kai bėgiojimas

Jei jaučiate skausmą jo pusėje, o bėgiojimas, jums reikia iškvėpti, perkeliant svorį į kairės kojos. Tokiu būdu sumažinsite kepenų spaudimą ant diafragmos. Turime prisiminti, kad iškvepiant, žengia savo dešinės kojos, jums bus labai padidinti spaudimą kepenims.

Ir atminkite, kad yra daugybė būdų apgauti jūsų kūną, jūs tiesiog turite galvoti apie procesą, kuris jums trukdo.

O kokius būdus apgauti kūną žinote? Galbūt esate panašiose situacijose, ir jums pavyko išvengti nemalonių simptomų, pasakykite mums, kaip tai padaryti?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 73