Kodėl motoroleris – kietas miesto transportas

Scooter mieste – tai greita

Kodėl miestui visada tenka skubėti? Taip, nes daug keliaujama keliuose. Kai jums reikia nuolat važiuoti viešuoju transportu, keliaujate ilgą atstumą pėsčiomis iš sustojimų į paskirties vietas. Dėl kelių sustojimų palaukite autobuso 20 minučių. Įstrigo eismo kamščiai arba parkas kelis kvartalus nuo norimo pastato. Todėl pačių bylų nėra laiko.

Scooter Razor A5 Lux

Taigi, motoroleris dramatiškai sumažina tokio judėjimo laiką. Ryte, prieš darbą, lengva vairuoti, patekti į sporto salę, išlipti iš metro ir nesigailėti, kad autobuso durys nukrenta prieš nosį.

Scooter mieste - tai greita

Jei rato motoroleris yra didesnis nei 180 mm skersmens, miesto keliai tai nebijo, tai įveiks arba sugriaus visus pažeidimus ir skylutes. Tipiškas miesto motoroleris Razor A5 Lux su 200 mm skersmens ratukais, pagamintas iš poliuretano, lengvai judinamas miesto aplinkoje.

Jojimo greitis priklauso nuo jūsų įgūdžių, bet Razor A5 Lux gali paspartėti iki 30-40 km / h. Eismo kamščių metu daugelis automobilių eina lėčiau.

Scooter yra patogu

Pirmajame taške galite teigti, kad visur, su kuria susiduria motoroleris, yra abejotinas malonumas. Bet! Negalima supainioti motorolerio su dviračiu.

Pirma, pats motoroleris yra daug kompaktiškas ir lengvesnis. Razor A5 Lux yra vienas lengviausių suaugusių motorolerių, sveriančių mažiau nei 4 kg. Ir ji gali atlaikyti iki 100 kg (leidžiama naudoti aviacinį aliuminį ir aukštos kokybės guolius). Tai reiškia, kad nešioti arba nešiotis su savimi nėra taip sunku.

Scooter Razor A5 Lux yra patogu

Antra, “Razor A5 Lux” paprasčiausiai ir greitai sulankstytas. Jis turi specialų mechanizmą: sulankstyti ar išplėsti motorolerį – užtrunka 3 sekundes. Kompaktiškoje būsenoje tai netrukdo viešajam transportui, yra dedamas į automobilio kamštį ir apskritai nėra daug vietos. Todėl asmeninis transportas visuomet yra gretas.

Trečia, jodinėjimas ant sklandytuvo yra patogus beveik bet kokio drabužio, jums nereikia nešioti sportinių uniformų rinkinio.

Žmogus, esantis ant motorolerio (be elektrinio variklio) yra lygus pėstiesiems pagal eismo taisykles, galite judėti bendrame sraute. Motoroleriai be problemų slysta metro ir parduotuvėse (kur jie laikomi asmeniniais daiktais).

Scooter – tai pigiai

Scooter pats yra nebrangus. Konkrečiai, “Razor A5 Lux” gaminamas be visų varpų ir švilpių, todėl kaina yra demokratinė.

Scooter - tai pigiai

Be to, motorolerio savininkai mažina pervežimo išlaidas: nes jums dar nereikia vėl patekti į transportą, sutaupysite kainą ar benzino. Tegul tai ne dideli pinigai, bet malonu.

Vaikščiojimas ant motorolerių savaitgalį su visa šeima yra įperkamas ir naudingas malonumas.

Scooter – tai naudinga

Kartu su savo gyvenimo motoroleriu pasirodys fizinis aktyvumas. Akivaizdu, kad papildoma apkrova yra žiemos metu kaupiamo svorio praradimo būdas. Šiuo atveju jums nereikia tiksliai iškirpti laiko. Bet tai nėra vienintelis motorolerio pliusas. Kasdienės slidinėjimo privalumai yra netikėtai dideli ir įvairūs.

Scooter Razor A5 Lux - tai naudinga

Čia pateikiama trumpa apžvalga, kokį motorolerį naudinga skirtingiems raumenims ir organams.

  • Šlaunų ir kulkšnių raumenys. Labiausiai paplitęs čiuožimas sustiprina raumenis, tiesiog nepamirškite pakoreguoti palaikomą koją netgi tolygiai.
  • Paspauskite. Kadangi jums reikia pakelti bėgimo eigos koją, važiuodami, lenkdami jį keliu (teisingai), spaudos raumenys taip pat sūpynės.
  • Atgal. Jūs nuolat laikysite pusiausvyrą kampuose dėl nugaros ir kūno raumenų.
  • Širdis ir kraujagyslės. Scooter yra širdies apkrova, turinti visas šias privalumas: pagerinti miego kokybę iki širdies sveikatos.
  • Nervų sistema. Nauda yra tokia pati kaip ir bet kuriai kitai mokymui: endorfinai ir streso valdymas.
  • Akys. Neįtikėtina, bet tai tiesa: jodinėjimas ant motorolerio – tai treniruotės. Apgaulė yra tai, kad jūs turite nuolat keisti dėmesį, tada įvertinti visą kelią, o tada persijungti dėmesį į artimiausią kryptį. Tai yra vienas iš efektyviausių trumparegystės profilaktikos pratimų.
Motoroleriai yra su amortizatoriumi ir be jo. Pirmasis važiavimas yra minkštesnis, tačiau taip pat reikia daugiau daryti pastangas slidinėti. Razor A5 Lux be amortizatorių, tuomet neperkraunate neišmokytų raumenų ir sausgyslių. Ir be abejotinų pakabukų kaip prakaito marškinius.

Kodėl “Razor A5 Lux” yra geriausias startas

Scooter nereikia ugdyti, pakanka jį nusipirkti – ir jūs esate pasiruošę eiti. Modelis Razor A5 Lux gali būti parodytas kaip pavyzdinis motoroleris. Protingas, tvirtas ir patogus. Jame nėra nieko nereikalingos.

Razor A5 Lux - geriausias pradžia

Ypač tinka pradedantiesiems, kurie nėra pasirengę sunkiems kroviniams, gudrybėms ir nenori suprasti dešimčių savybių, tačiau jie tiesiog nori nuimti motorolerį ir eiti.

Noriu motorolerio!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 + = 30