Moteris pažvelgti į barzdą: atvėsti ar ne

Brodys yra sudėtingas dalykas: jis tikrai gali pridėti žiaurumo išvaizdą, bet paverčia kai kuriuos vyrus į gyventojų stoties aikštėje. “Lifkhaker” nusprendė sužinoti, kokia barzda turi būti, kad padidintų mergaičių sėkmės tikimybę.

Mes pasiūlėme moterų pusę redakcinės kolegijos ir mūsų bendruomenių skaitytojų socialiniuose tinkluose įvertinti 10 rūšių barzdos penkių balų skalėje: 1 – siaubo, 5 – grožio. Rezultatai buvo gana netikėti.

10 vieta – ožkiena su ūsais

Hispaniola su ūsais
mymanbeard.com

Griežtai kalbant, čia yra ūsai kompozicijos centre. Barzda – tiek kiek. Šis metodas yra įdomus, bet ne labai modernus – ūsai nesunku sutrumpinti.

Tačiau, jei turite pakankamai ryškią išvaizdą ir ryškią charizmą, prasminga išbandyti šį vaizdą. Galų gale, ar tu blogiau nei Frank Zappa?

9 vieta – blogas vaikinas

nepriklausomas.co.uk

Su tokiu pavojingu kontaktu, pažvelk tik į savo barzdą! Tikriausiai šios minties vadovaujasi vyrai, kai rūpestingai valdo skustuvą bandydami pasiekti tolygus kontūrus.

Čia yra tokia pati istorija kaip ir ankstesnėje pastraipoje. Toks barzda netinka visiems: jai pageidautina turėti ovalią arba pailgą veido formą ir plaukus tamsesni. Chubby blondinės geriau ieškoti kitų galimybių.

8 vieta – kapitono barzda

Skerdyklos barzda
machohairstyles.com

Ji angliškai Naudodami šio tipo barzdą galite tiksliai parinkti veido veidą. Trumpas plaukelis aplink smakro perimetrą sušvelnins jo pernelyg didelį masyvumą.

Vienintelis laimėjimas yra tas, kad tokia barzda nepadarys visų. Pavyzdžiui, amžinai jaunas ir subtilus Elijas Vooda akivaizdžiai nėra labai tinkamas. Jei jūsų išvaizda yra stipri, o apatinė žandikaulyje yra gana ryškių briaunų, visai tikėtina, kad tai bus jums tinkama kapitono barzda.

7 vieta – kas išaugo, ji išaugo

Netiksli barzda
newswatchngr.com

Aiškus paaiškinimas, kodėl jums reikia rūpintis savo barzda. Taip atsitinka, kad jis auga kaip tokios salelės: jis yra storesnis, rečiau ten. Deja, jūs negalite užsakyti iš gamtos tam tikros formos ir tankumo laipsnio, bet jūs visada galite tobulinti tai, ką turite.

Johnny Depp galėjo turėti gražias ožkas, atkreipti šiek tiek daugiau dėmesio. Tikslumas yra itin svarbus, taigi, rankomis laikykitės skustuvo ir žoliapjovės, kad tinkamai išlaikytumėte savo barzdą ir laiku atsikratyti visko nereikalingos.

6-oji vieta – barzdos su šonkaulių riebalais

Barzda su ūsais
thestylecircle.com

Kompromisinis sprendimas, kuris vienu metu derina visus augmenijos tipus. Negalima pasakyti, kad Hugh Jackmanas sugadina tokią barzdą, bet to nepadarė geriau.

Jei turite pakankamai platus veidą, pasirinkite kitą formą: panaši barzda apims ją tik toliau.

5-oji vieta – aš su savo mama laukia

Brutali barzda
imgur.com

Daugelis žmonių siekia tokios barzdos, bet gamta tik atlygina pasirinktus išteklius. Kristupo Chivos buvo labai pasisekė: šlovingos barzdos priedėlyje jis pasirodė, kad galite sugriauti betonu. Teoriškai, žudikas derinys. Ar ne?

Deja, tyrimo dalyviai turėjo abejonių dėl tokios barzdos tinkamumo higienos požiūriu. Taip, o didžiojo plaukuotojo valstiečio tipas nebuvo kaip kiekvienas pagal savo pobūdį.

4 vieta – žiurkėnas

Hispaniola
Beardclinic.com

Šis variantų masės tipas, tačiau principas yra vienas: barzda lieka tik ant smakro, o ūsai eina tiesiai lūpų kontūrai. Ožkūnas tinka beveik kiekvienai veido formai, abejotina, kad bus atvirai žiūrima tik į lunolics.

Robertas Downey-Jr. tiksliai netaikomas tokiems žmonėms, jis tikrai pasirenka savo bardo formą. Būti pirmiausia, bet ar konkurentai yra per stiprūs, ar visos sąjungos su Staso Mikhailovo kaltė.

3 vieta – žanro klasika

Klasikinė barzda
smg.photobucket.com

Hans Gruber iš “Die Hard”, nors ir labai negraži, tačiau jūs jo neatsisakysite gero skonio. Tiksli trumpoji barzda be nereikalingų detalių – savininkas, akivaizdu, jai džiugina. Pažiūrėkite į plaukų augimo liniją: prieš eidami į darbą, Gruber atsargiai nusiskuto skruostais ir kaklu. Gerk jam už tai ir pagirkite.

Nori tos pačios barzdos – rankos su skustuvu ir žoliapjovės. Rankų kietumas ir puikios akys nėra nereikalingos.

2 vieta – stipri barzda

Sunki barzda
kino.de

Kaip žinote, vietoj skutimosi Chuck Norris tik pranoksta savo kojomis į veidą, o jo barzda nėra smakro, yra dar vienas kumštis. Vidutinio ilgio, gana tankus, vidutinio išpuoselėtos – atrodo, kad jis turėtų atrodyti tipiškas patinų barzda.

Reikės bent jau įrankių – tik trimerio, kad barzda neatsiliktų nuo kontrolės. Pasverkite po poros savaičių – ir būsite laimingi.

1 vieta – savaitiniai šeriai

Savaitės šeriai
davidjamesgandy.blogspot.com

Tiesą sakant, net negali būti vadinama pilna barzda. Tai atrodo gerai, bet dėl ​​lytėjimo pojūčių, susijusių su švelniu žmogumi, gali kilti klausimų. Tačiau yra nuomonės, kad didžiausios barzdos šeriai randami antrąją dieną po skutimo, tada šeriai tampa minkštesni.

Nesvarbu, ar tai yra priežastis, ar prasiskverbiantis David Gandhi išvaizda, tačiau tai buvo savaitės šeriai, kurie tapo mūsų viršūnių lyderiu. Nori pasiekti tą patį nuostabų rezultatą – palauk, tegul šeriai ramūs. Kai jis auga, reguliariai pjaustykite jį su žoliapjovės. Geriau pasirinkti modelius, purkštukų, kurių ilgis neviršija 1 milimetro, ilgio keitimas.

Kaip reikalaujama įrodyti – gražios barzdos idėjos yra labai įvairios. Surinkome labiausiai atskleidžiančius mini tyrimo dalyvių teiginius.

  • “Geriausia yra ta, kuri yra gerai prižiūrimi”.
  • “Arba su barzda ar skutimu, į pragarą su puse priemonių”.
  • “Gera barzda yra tvarkinga barzda”.
  • “Aš nekenčiu bardo, kuris auga aplink mano veidą. Ant smakro nieko nėra, po jo ir aplink kaklą yra krūmų. Bet figūruota barzda yra labai individuali. Kažkas labai eina, kai kurie ne. “
  • “Geriausias barzda yra tai ar jos nebuvimas, ar savaitė neapsaugota. Norėdami nugalėti rankas, būtina šonine gudrona, pilna barzda (net gerai prižiūrimi, jie yra panašūs į kempines) ir figuraciškai pagaminti barzdos. Geriau, nei “Clark Gable” plonų gurkšnelių.
  • “Už garbanos kirpimą, pudulį, ir atsargiai išlyginkite barzdą”.
  • “Svarbiausias dalykas, kuris nesibaigia. Ir kad žmogui nereikėjo kas valandą praleisti dvi valandas prie veidrodžio “.
  • “Bardo suvokimas labai priklauso nuo požiūrio į jį auginančią asmenį. Man asmeniškai nemėgsta barzdos, dėl kurių pastebima, kad žmogus yra užaugęs, nes jam nesvarbu, kas atrodo, ar atvirkščiai, yra pernelyg susirūpinęs, kaip kiekvienas plaukai auga ant jo veido. Abi yra suvokiamos kaip signalas apie kompleksus. “

Ir pagaliau keturios taisyklės, kurių laikymasis tikrai padės jums išauginti barzę visiems pavydėti.

1. Neleiskite, kad barzda išnyktų tik todėl, kad auga

Savo humoro jausmo prigimtis: jūs svajote apie plačią barą, o vietoj to gaunate neaiškių vilnos skiauteles. Formaliai užduotis buvo užbaigta, nes plaukai ant veido buvo daugiau, tik grožis ir vyriškumas nepadidėjo.

Prisiminti ir perduoti palikuonims: didžiausias natūralumas nepasiekė jokios barzdos.

Jei esate pasiryžęs atsisveikinti su sklandžiančiais skruostais, pasiruoškite tai, kad negailestinga tikrovė gali nutraukti šią veiklą.

2. Šeriai taip pat yra geri

Šviesa nesusiveržta – kietas, daugeliu atvejų vyrai su savo išvaizda yra daug geresni nei su tolygiai sklandžiančiais skruostais. Tais atvejais, kai jūsų stiliaus barzdos netelpa ir kasdien išbringa, skustuvo veidas tiesiog pavargęs, šeriai – geras pasirinkimas. Spiny, tiesa, bet graži. Tiksliau sakant, gali atrodyti gražiai, jei šeriai atrodo tvarkingi ir nenukentės į asmenį, nuolat kenčiančią nuo pagirios.

Trintukas prie gelbėjimo! Pasirinkite modelius su priedais, kurie leidžia ne tik nupjauti barzdą, bet ir išlaikyti padorų šerių išvaizdą. “Philips” trimeriai sujungia nepriekaištingą pjovimo kokybę ir novatoriškas technologijas, tokias kaip lazerio valdymas arba vakuuminė sistema, kuri neleidžia skutimosi plaukams skristi visomis kryptimis.

3. Geras barzdas – gerai prižiūrimi barzdos

Jei jūs tyčia atsisakysite atkreipti dėmesį į tai ir manote, kad vaikui nepatinka trinkelės, tai priklauso nuo jūsų. Tai naivus tikėtis, kad toks požiūris atvers tvirtą Vikingą. Labiausiai tikėtina, jūs gausite reguliarų Grushinsky festivalį.

Jei bandai turėti išties gerą barzdą, neleiskite viskam atsikratyti.

Veisimas pagal veidą pagal apibrėžimą negali būti nepriekaištingai lygus. Kažkur daugiau, kažkur mažiau – periodiškai tai turėtų būti vedama į vieną vardiklį. Jei norite naudoti lengvą rankos judesį, kad nebūtų pasisukę barzdos į asimetrišką pasibjaurėjimą, naudokite gerą žoliapjovę. “Philips BT9290” su lazeriu nukreipta technologija leidžia jums aiškiai išdėstyti barzdą ir šerius.

4. Barzė myli grynumą

Tai netgi nebuvo diskutuojama, asmeninės higienos taisyklės vis dar nebuvo panaikintos.

Pykinimas tabako užtvankose, kuriose lieka pusryčių ar pietų paslėpimas, sukelia neigiamą įspūdį. Kad karvė nebūtų paversta atsargų sandėliu, nuplaukite ją.

Kapitonas Akivaizdu, kad iš tokio staigiojo patarimo atsikratyti rankų, tačiau faktas lieka tas, kad dauguma dėl tam tikrų priežasčių šio etapo nenustato atskiroje procedūroje. Skalbiant, šampūnas arba gelis skalbimui išsilygins, svarbiausia yra reguliarumas. Moterys bus labai dėkingi jums.

Barzda gali daryti stebuklus. Tai slepia nepakankamai stipraus smakro, padeda ištaisyti ovalo formos veidą ir suteikia jūsų įvaizdžiui reikiamą žiaurumo dalį. Tiesa, visa tai yra įmanoma tik tinkamai atsižvelgiant į tai. Ideali banda turėtų būti graži ir gerai sutvarkyta, tačiau ilgis čia nėra pagrindinis dalykas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =